2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimiz doyduğunu anlar mı? benimki sürekli emer sonrada bezini kirletir. sık sık değiştiriyorum ama popo kırmızı oldu.bebek 1 aylık

Kesinlikle anlar canım. Benimki de seninki gibi. Her bezi kakalı. Bu iyi beslendiklerine işaret. Devam bence. Pişik olmasın yeter.

Bayanlar az önce haberlere bakınca içim sızladı, çok üzüldüm . Bir anne 2 aylık bebeğini evde bırakıp bayram tatiline gitmiş 9 gün . Yavrucak açlık susuzluktan ölmüş. Bizimde yaklaşık 2 aylık bebeklerimiz var o masuma bu ölümü reva gören insan olamaz.

sağol canım Allah bebişlerimizi bize bağışlasın.Bilgilendirdiğin için sağol endişe ettim acıkcası çok erken gibi geldi normalse sorun yok

nasıl yani gerçek mi bu gözlerim doldu ya Allah hakedenlere versin mucizesini doğurmakla anne olunmuyor malesef

canım ben birşeyi merak ettim ben de spinal düşünüyorum da doktorum ilk 3 ay korun sonra gel takarız dedi ama 8 hafta sonra hiç ilişkiye girmeden gel demedi kafam karıştı şimdi zaten oraya bişe yerleştirme fikri fazlasıyla kasıyo:18:

Kizlar bebegimin bezinin lastik izleri falan hep cildine cikyor cokmu siki bagliyom acaba

ilk kızımın doktoru ilk ay kontrole gittiğimizde kız bebeklerde enfeksiyon tehlikesi yüksek olur 1 numara büyük bez kullan demişti prima 2 numara kullanıyordum 3e başlamıştım şuan derin içinde 2 oluyor ama 3 kullanıyorum bezin kalıp olarak ufak olabilir sağlık açısındanda 1 numara büyük kullan

Bi gece banyo yaptirip oyle yatirmstim bebegimi.ogece 5 saat uyudu ve kendi acikinca kendiliginden uyanip agladiydi.ortalama 20 gunluk falandi.bebeklerin ac olarak uyuyabilceklrini sanmiyorum basiyorlar cigligi.

İnanilmasi guc resmen dondum kaldim

Ben 1 numara buyuk kullandigimda sizinti yapti doktorum oyle bisey soylemeden rastgele kullanmisim ama

Cani oyun istediginde memeyle oynar lafiniza cok guldum.cunku benim kizim da yapiyor arada o memeyle oynama isini.daha bugunleerde oyun istekleri olmaz diye dusunurdum.sizin yazdiklarinizi okuyunca yanildigimi dusunmeye basldim..

Nasil yani tek gine mi birakmis bebegi yokk ya yalan haberdir o.

Ya arkadaslar bugun bizim 1 aylik kontrolumuz vardi dogum yptigim hastanede kalcamiz normal cikti kilomuz bebegim ciplak ve dijital tartida 4570 normal boy olcumunde 53.6 cikti saglikocaginda kiyafetleriyle 4800 kilo boy 52 cikti kiyafetleri 230 gr tutarmi kya bi tulumu bide citcitli badisi vardi kafam karisti. Ya

Ben 1 numara buyuk kullandigimda sizinti yapti doktorum oyle bisey soylemeden rastgele kullanmisim ama

Selam nasilsin.hangi bezi kullniuon bimde satilan jenny diye bir marks var 2 numarasi benim bebege ne kucuk ne buyuk geldi.tam oldu.33 gunluk 4 kilo bebegim bi dene istersn

Nasil yani tek gine mi birakmis bebegi yokk ya yalan haberdir o.

nasıl yani gerçek mi bu gözlerim doldu ya Allah hakedenlere versin mucizesini doğurmakla anne olunmuyor malesef
Gerçekten öyle.

Keşke yalan olsa

Türkiye'nin kanını donduran anne-Sabah - 21 Ekim 2013

Malesef kızlar

Bizimde bugun aylik kontroljmuz ve asimiz vardi.saglik ocaginda 4200 hastanede 4400 kiyfetleriyle beraber.dijital tartilar her olcmeye farklk veririr bide ayri dijitallerde farklk cikmasi normal.o kadar ince hesap yapma annesi.kilo alimi iyimi doktor iyi dediyse takma kafana

Cani oyun istediginde memeyle oynar lafiniza cok guldum.cunku benim kizim da yapiyor arada o memeyle oynama isini.daha bugunleerde oyun istekleri olmaz diye dusunurdum.sizin yazdiklarinizi okuyunca yanildigimi dusunmeye basldim..

O da onların eğlencesi işte. Göreceksin haftalar geçtikçe memede oynama işini ne şaklabanlığa sokacaklar. Şimdilik yaptıkları -emme dışında- bir kaç hareketlik oyalanma. Elbette agucuk magucuk oynamazlar o konuda yanılmadın yani :)

Bizim sağlık ocağındaki ebe 50 gr saydı kıyafetlerini. Hırka kalın patik giydirmediysen bence fark etmemesi lazım o kadar. Tartıdan tartıya değişiyor sanırım.

Benim üçüncü çocuğum canım. Tüpleri bağlatmak istemedim doktorum da spiral takalım dedi. Zaten sezeryan lohusalığı 40 değil 60 gündür dedi bir de. Valla öbürlerde 60 tan falan haberim olmadı. Bir de spirali zaten ya adetliyken takarlar ya da kırk çıkınca hiç ilişkiye girmeden. Bundaki maksat hamile olmadığından ve olamayacağından kesin emin olmakmış. Korkma ya. Muhtemelen senden önce taktıracağım tecrübelerimi aktarırım :) Ama garanti yöntem, hapla mapla uğraşmaktan iyi.

Gogus pedi kullndigim icin elbiseme akmiyorda gogsum biraz buyuk oldugu icin gorntu olarak azcik rahatsiz olmya basldim lambada diye tabir edilen sutyenden takiyom o daha rahat oluyor digerlrine goere.emzirme sutyeni hangi yonedn rahat oluyo

Hem göğüsleri tutuyor, hem emzirirken açıp kapatması ve emzirmesi kolay oluyor hem de göğüs pedini yerleştirmek rahat oluyor. Ben kruvazesini ve normalini almıştım çok rahat ediyorum. Üstelik göğüsleri toparladığı için öyle rahatsız da olmuyorsun. Üstelik bence sarkmayı da önlüyor göğüsleri kavradığı için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…