2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bi gece banyo yaptirip oyle yatirmstim bebegimi.ogece 5 saat uyudu ve kendi acikinca kendiliginden uyanip agladiydi.ortalama 20 gunluk falandi.bebeklerin ac olarak uyuyabilceklrini sanmiyorum basiyorlar cigligi.
doğru diyosun canım bende artık gece zorla uyanmıcam zaten acıkınca ağlar
canım çok teşekkürler çok detaylı açıklamışsın çok sağol

arkadaşlar bu arada süt arttırıcı birşey keşfettim yulaf ezmesi aldım eti lifalif gece acıkınca sütle bir kase yiyorum çok faydasını gördüm..birde bugün maltana aldım şuan ilk defa içiyorum ve göğüslerim sızlıyor içerken psikolojik mi anlamadım hemen etki göstermesi ilginç ama sütün kaynadığını hissediyorum

Gogsum benimde sizliyor o an sut mu iniyor goguslere.bol su icme ve dinlenmkte cok onemli sut icin

Bidene alip denemk sart oldu.sutyen tskmaya basladim ama emzirirken yukari topladigim icin gogsume baaski yapiyor sikiyor sanki sonra sut damarlarini tikar dye korkuyom

Sagolasin canim uzun zamandir yoktun.sezeryan oldum.suyum geldi o gece sanci beklrdik hastnede sabaha karsi nstde bebegin kalp atisi zayifldydi sezeryn teklif etti doktorum bizde kabul ettik.sen npyon gorusmeyeli

ne yapayım canım bebekle büyük kızla uğraşıyorum aman olsun bebekde sende iyiyseniz önemi yok sezeryanın
benim bebişte dönmüyo yaa arkadasımın bebeği nasıl dönüyo bıraktığın yerde bulamıyorsun benimkinde yok kıpırdanma bende onu kafaya takıyorum şişmanya ondandır diyorlar ama doktora götüreceğim bakalım ne diyecek özel hastane ücretleride almış basını gitmiş ama ne yapalım sen nasılsın şimdi peki bebek geceleri nasıl uyuyormu

sağol canım tecrübeye ihtiyacım var:18:ben eşimin korunmasını istemiyorum aklıma yattı bu spinal işi inşallah memnun kalırım

Son düzenleme:
yeni yeni sizi takip etmeye başladım. hepiniz güle güle büyütün bebişlerinizi.
6 yaşında bir kızım var. 25 haftalık hamileyim. tabi kızımdaki tecrübelerimi unuttum, en yeni siz olduğunuz için sizi takip edip bebek bakımını hatırlamak istedim. güzel paylaşımlarınız var.

bu arada dün haberlerde o kötü haberi ben de gördüm, hatta başka bir kötü haber daha vardı. kadın gayrımeşru ilişkiden hamile kalıyor, 9 ay saklayabiliyor kocasından, evde kendi doğum yapıp çamaşır sepetinde boğarak öldürüyor bebeğini, kocası evde kanlar içinde karısını görünce hastaneye götürüp orda yeni doğum yaptığını öğreniyor...
bu iki haberi üst üste okuyunca benim de tüğlerim diken diken oldu. nasıl hesap verecekler bunlar yaaa...

allah boyle ınsanları ıslah etsın nasıl verecekler el kadr bebegın hesabını bole ınsanları kısırlastıracaksn anne olmayı haketmıyorlar nasıl bı vıcdan el kadr masum bı bebege zarar vrebılır ınsan kucagına alırken bıle ıncıtırm dıe korkuyo yavrum aclıktan aglaya aglaya olmustur haberı ızlerken ellerım tutmadı

kızlar bugun kalca cıkıgı ıcın ultraon cekılecek kızıma yuzunde benek benek kırmızılıklar vardı ılık suyla sılmeme ragmn gecmedı dr.krem yazdı yuzu sertlestı nedn oluyor kı hıc opmedk de yuzundn.41 gunluguz bugun 5kg 58 cm boyu dr.saat bası yada 2 saatte bır emzır dedı ama uyanık oldugu surece bu mumkun deıl memede oyun oynuyo ole uyuyo

Arkadaslar bu konak dedikleri sey nezaman oluyo bebeklerde bizim bu cuma 40miz cikiyo cok sukur henuz yok artik olmaz die umuyorum sizlerde durum nedir

Cokmu var yuzunde benekler.ilk 2 3 haftlar bizde de vardi.ama bir iki gune geciyordu.kiz nasil opmedn durdun yanaklarindan.kremin icinden cikan kagidi bi oku belki yanetkisi olmustur yada normaldir oyle olmasi.

Son düzenleme:
Arkadaslar bu konak dedikleri sey nezaman oluyo bebeklerde bizim bu cuma 40miz cikiyo cok sukur henuz yok artik olmaz die umuyorum sizlerde durum nedir

Konak nedir azcik anlativeririmisin

Bebeğin kafasında oluşan kepeklenme gibi bir şey. olmaması için bebek saç fırçasıyla hergün taramak lazım kafasını bebeğin. bir de oluşunca da karbonatlı suyla silip yumuşatıp sonra fırçalamak lazım kafayı.

Vectra canım bizde bugün 42 günlük olduk bebişin kilosu boyuda çok güzel maşallah bebişlerimize aramızda 1 gün vardı seninle...Benim oğlumunda yüzünde minik minik isilikler oluştu doktora sordum yeni doğan bebekler de oluşabiliyormuş zamanla geçer dedi ilaç da vermedi öpmeyle alakalı değil canım... Uyandığı zaman mama verip süt sağıyorum uykuda dediğin gibi mümkün olmuyor doyurmak zaten acıktıkları zaman kendileri uyanıp ağlarlar...

Cokmu var yuzunde benekler.ilk 2 3 haftlar bizde de vardi.ama bir iki gune geciyordu.kiz nasil opmedn durdun yanaklarindan.kremin icinden cikan kagidi bi oku belki yanetkisi olmustur yada normaldir oyle olmasi.

evet cnm cok kırmızı bı de boynnda da vr bakalm krem ıse yarayacak mı sorma opmeden olabılır demıstı dr.ayaklarını poposunu optm bnde kokladım bogazını:)yeter kı iyi olsn da kuzum

kızlar moralım cok bozuk sol femur bası oturmamıs kızımda kalca ultrasonu vrdı bugun cıft bez kullanacagız bı ay dr.cogu cocukta olabılır dedı daha 41 gunluk ama yıne de co uzuluo ınsn cıft bezle rahat hareket edemıo kuzum aynı durumda olan vr mı

ben oğlum 20 günlükken röflemi yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…