2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

benim oğlumda 1,5 yaşında, yazdıkların beni çok duygulandırdı. Zaten duygularım karman çorman hem doğum korkusu, hem oğlumu artık kuçağımda görme özlemi, hemdde büyük oğlumun bana ihtiyacının olması. Bu gece sabah olmayacak gibi. Bu arada mide yanmalarım hala deuam ediyor.

Sifir uyku artmayan sancilar icimde bitmek bilmeyen bebegime bisey olmasin korkusu gozumde heran akmayi bekleyen gozyasiyla bu saati ettik bakalim geri kalan saatlerde neler olacak esimi ise gondermelimiyim bilmiyorum

Kızlar dün gece cok sancılandim; kivranmaktan bir hal oldum . Bugün karnım yamuk yumuk dikdortgen gibi 11 de kontrolum var belki eve bebeishle donerim:)

Sifir uyku artmayan sancilar icimde bitmek bilmeyen bebegime bisey olmasin korkusu gozumde heran akmayi bekleyen gozyasiyla bu saati ettik bakalim geri kalan saatlerde neler olacak esimi ise gondermelimiyim bilmiyorum
inan aynı durumdayım,dokunsalar ağlayacak moddayım,korku bi taraftan..

Canım inş sağ sağlim alalımda kucagımıza inan şekli önemli değil yanı tüp olması sezeryanı gerektırmıyo bizde normal bi gebeyiz ama işte bu riske atamayız muhabbetı cok sacma ne yani tup bebek kıymetli normal olanı kıymetsiz mi hangi vicdan 9 ay tasıdığı canı rıske atar Allaha emanetler bu hafta normal beklıycez gunu dolunca olmazsa sezeryan olucam

merhaba arkadaşlar.
Uzun zamandır nete bakamadım.Sizlere sadece doğumumu haber verebildim. 9 eylül sabahı kontrole gideceğim sabah nişanım geldi ve hastaneye doğru hemen yol aldık.Tam arabadan indiğimde hastane önünde suyum geldi.Maalesef bebeğimin başı hala sabitlenmemiş oynar haldeydi ve bebeğim mekonyumunu yapmıştı.Dolayısıyla 10 dakikada kendimi sezeryanda miniş kızımı kollarımda buldum.İlki normal doğumdu bu sebeple başının oturmasını bekliyorduk ama kısmet böyleymiş.Bu nedenle aslında herşey bir şekilde olup bitiyor.Arkadaşlar kızım bugün 5.gününde ve isimsiz kaldı.Şimdi sırada bu sorunu çözmek var.
Bu arada bana tebrik mesajları gönderen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Doğum bekleyen arkadaşlara da sabır ve kolaylık diliyorum.

Ben de 2. Oglumu kucagima aldin ve ilk oglumub 21 aylik olmasina 8 gun vardi.

Simdi 15 gunluguz ve 15 gundur oglumun hareketleri cok degisti
Kiskaniyor ama belli etmemeye calisiyor asilesti soz dinlemiyor yapma dedigimi bilhassa gozumun icine baka baka yapiyor.
Cok zorlu bir surece girdigimizi dusunuyorum.

Allah yardimcimiz olsun

gözunaydın canımmm analı babalı buyuşun bahtı açık olsun inşallah

canım inşallah bir an önce sağ salim kurtulursun.zeytinyağını ben de merak etmekteyim.

Sancimfalan kalmadi valla biraz ev isi yaptim belki etkisi olur
Bu arada moralim cok cabuk bozuluyo hastaneye goturceklerimizi el altina cikardik pusette goturcez kayinvalidem gorunce bunu goturmeyelim dedi bende ndenin ve gerekcesini anlattim ama aklina yatmadi 1gunluk bebegi bunakoymayalim dedi bnde bn oyle istiyorum daha guvnli dedim bozuldu yuzunden anladim dogum yapan anneler siz ne kullandiniz moralim bozuldu

canım niye sen moralini bozuyorsun.düşüncen doğru onunla hastaneden çıkaraksın.hiç kimseyi düşünme şu durumunda.ısrar etmesinler onlar da.bizler araştıran bilinçli anneleriz.herşeye müdahale etmeyi pek seviyorlar.

Dogru diosun k.validemle aramix iyidir israrda etmez zaten genelde fikirlerimiz dusuncelerimiz de aynidir sanirim o yuzden farkli bi dusunceyle karsilasinca modum dustu

11.09.2013 12:21 de pelsanta yaşlanması nedeni ile sezeryan alındım . 3380 gr 52 cm boyunda kızım dünyaya getirdim . spinal anestezi tercıhm oldu . cok kolay oldu . 2.gün sonunda bugün kızımla evimizdeyiz . emme ile ilgili cok sukur bır sorunumuz olmadı . darısı bekleyenlerin başına

Kızlar Pazartesi sabah yatışım yapılıyor ; normal icin suni sancılar başlatılacak dua edin su 2 gunü sorunsuz atlatayım hepimize kucaklarımıza almak nasip olsun bebeishlerimizi

Kızlar Pazartesi sabah yatışım yapılıyor ; normal icin suni sancılar başlatılacak dua edin su 2 gunü sorunsuz atlatayım hepimize kucaklarımıza almak nasip olsun bebeishlerimizi

Hayirlisi olsun canim 1 gun arayla kucaklicaz kismetse bebeklerimizi ben haftasonu bi supriz bekliyorum kizimdan bakalim agrin sizin yok dimi senin

Ben de puset kullanacağım boşver kimin ne dediğini önemli olan senin ne istediğin

Ben de pazartesi spinal sezeryan olacağım çünkü 41.hafta dolmak üzere ve kizim hala dogmuyor ama korkuyorum da sen gormuyorsun dimi kesildiğini dikildigini falan

Var olmaz mı regli olcak gibi belim ağrıyor ve gerginim cok sabırsızim artık kavuşmak istiyorum; banada pazar birşey olacakmış gibi geliyor 40 Pzt oluyor sat im 10 aralik

kızlar benim yatışım yapılıyo, lütfen dua edin
Senin zeytinyağı işe yaradı galiba hadi bakalım hayirli haberlerini bekliyorum
Ben sabah ağladım tutamadim o yaşları senin de mi doldu 40 hafta, sancin açılman falan yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…