2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Slm kızlar hep okuyorum ama pek yazmıyorum bende doğuramayanlardanım ama stres yapmıyorum 40 haftamız daha dolmadı panik yapmamak lazım inş hepimiz sağ sağlim alırız kucaklarımıza benimde son haftam üstelik bebişim tüp bebiş cumaya kadar beklıycez olmadı sezercık olucaz Allah hepimizin yardımcısı olsun

Kizlar yarin bende sezeryan olacagim dualariniz esirgemeyin lutfen, bugun inanilmaz stresliyim, herseye agliyorum, ustune eimde hastalandi.

Izmirli canim dr aldigin haberlere cok sevindim, ins kolayca gerceklesir dogumun. Bizim bebislerin kilosu az olacak ama olsun onemli olan sagliklari.

canım maşallah oğluna hayırlı sağlıklı bir ömrü olsun inş.,
Dün sabah sancıyla hastaneye gittim ve 14.45 de kızımı normal doğumla kucağıma aldım mutlu son yupppiii :)
canım hayırlı olsun rabbim size bağışlasın, doğumun da ne kadar kolay olmuş maşallah rabbim sağlıklı hayırlı ömür versin evladına inş.

canım benim hayırlı olsun,inş kolay bi doğumun olur,artık kilosunu sorun etme doğunca emzirir emzirir kilo aldırırsın sen ona inş. annesi,allah yardımcın olsun

cenzey de doğurmuştur heralde,inş. güzel haberlerini alırız

koklarım teyzesi sanırım öyle lohusalıktan teşekkür ederim desteğin için allah onları bizlere bağışlasın

canım çok geçmiş olsun bebeinin de biran önce sağlığına kavuşsun sende öyle

doğurmak istiyorum artık.açıklık 2 cm ilerlemiyor kasılmalarım hattinden fazla..
beklemek çok yoruyor beni.etrafımda sürekli halen doğuramadın diyen saçma sapan insanlar yüzünden psikolojim bozuldu resmen.
of of (

iyi akşamlar kızlar,
şu an 37+5 günlük hamileyim.doktor haftaya çarşambaya gün verdi yani 38+4 olacağım ama aklımda şüpheler var.bir yandan da annem başımın etini yiyip duruyor.Erkenmiş daha.doktorla konuşmalıymışım daha geç yapmalıymış.Doktor da inatla 18 inde alacağım diyor.arada derede kaldım iyice strese girdim.cumartesi son kez dr a gideceğim NST çektireceğim.Doktorla bir kere daha konuşmalı mıyım?Biliyorum iyice kızacak doktor.off karmakarışığım

selam canim bende tupbebis annesiyim ins,5 ocak transfer tarihimizdi.
ozel hast dru riske atamayiz sezeryan dedi .devlet hast dru normal dogum da yapabilirsin gerek olursa zaten sezeryana aliriz dedi
bende karar veremiyorum ozelemi gitsem devlet hast. ALLAHim kolaylik versin hepimize ,anne olmak gercekten zor ve okadar kiymetli. uyku tutmuyor insani

yok canım erken falan değil.ben doğurayım diye dua ediyorum.yeri daraldı zaten iyice bebişlerimizin.bir an önce sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin Allah.

benim dr da 39 aliriz demisti.aslinda ben dogum agrilari baslamasindan sonra olacaksa sezeryan olsun isterim. druna birsor erken degilmi diye .niye kizacakki bu senin en dogal hakkin.stres yapma annesi bebeginide uzme ALLAH yardimcin olsun.

canım çok geçmiş olsun bebeinin de biran önce sağlığına kavuşsun sende öyle

Allah razı olsun cnm bebegımın kolu kaynamıs hıc korkmayın hareket ettırırken dokunup yıkarken falan dıye soyledı doktor ama 3 aylıkken bır daha cagırdı o zaman kemıkde eskı seklıne donıcekmıs cok sukur ıyı bebegım yanı.aslında ben ondan daha kotuyum kansızım dıye sureklı serumlar takılıyor dıkıslerımde falanda sorun cıktı ıste ama kendımı dusunmuyorum bıle bebegım ıyı olsunda

benim dr da 39 aliriz demisti.aslinda ben dogum agrilari baslamasindan sonra olacaksa sezeryan olsun isterim. druna birsor erken degilmi diye .niye kizacakki bu senin en dogal hakkin.stres yapma annesi bebeginide uzme ALLAH yardimcin olsun.

doktor çarşamba ameliyata alacak cuma yurt dışına gidecekmiş.acaba yokken bir sorun olmasın diye mi düşünüyor bilemedim.sonraki hafta 3 gün varmış sonra yine yok.

annem doktora ameliyat edip gidecek misiniz?nasıl güvenip ameliyat yaptıracağız falan dedi adam delirdi.ne kaprisli bu doktorlar böyle yaa.işi sizden öğrenecek değiliz triplerinde.9 ay boyunca bu adama gitmesem başka doktora doğum yaptırtacağım ama o da işime gelmiyor.son kez katlanacağız mecbur

Ayy o telefonları eşim ve annem dahil günde 20 defa alıyoruz, artık o kadar bunaldımki açmıyorum...

Muhtemelen izine çıkacaktır canım, bir doktor bu kadar ısrarcıysa hastanede olmayacaktır. Sinir oluyorum öylelerie vakti dolmamış çocuğu alıyorlar,bizim gelinede öyle yaptılar...

Kızlarartık 40 haftam doldu ve yarın son kontrolüm var, sizlerde benim gibi hamilesiniz dua edermisiniz, artık yarın bir sonuca ulaşalım, çünkü çok sıkıldım artık, çok yordu bu gebelik beni. Dünden bu yana zeytinyağı sürüyorum vajinaya bakalım doğuma etkisi olacakmı, tecrübeleri paylaşırım sizinle...

Bnm de ctesi son kontrolüm var doktor sezaryen için gerekli tahlilleri yaptıracak o gün sonra ptsi dogru mecburi sezeryana senin de hakkında hayırlısı olsun canım

cnm hakkında hayırlısı olsun inşallah,
allah yardımcın olsun

herkeze ii geceler 4 eylül sabahı 2. kızımı kucağıma aldım 20 aylık kızım duru abla oldu derin'imiz dünyaya geldi. duru ve derin ikiside minik ve durunun bana çok ihtiyacı var artık herşeyi anlıyor ve kardeşini kucağımda gördüğünde boynunu büküp sessizce bizi izliyor elimden geldiği kadar ihmal etmemeye çalışıyorum ama yinede yetememekten korkuyorum rabbim hepimize yardımcı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…