2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kıjlar. Ben sezeryan doğum yaptım. Yavrum su yutmuş 3 gündür kuvezde. Bense onu sadece 3 kez gördüm. Sütümde gelmior. Ama yine de sağıyorum. Moralim bozuk. Doya doya koklamak istiyorum. ALLAH'ın izniyle. Geçmişe bakamadım. Doğum yapmış arkadaşların gözü aydın. Doğum yapmamış arkadaşlar ALLAH sağlıkli dogumlar nasip etsin.

Günaydın güzel anneler mide bulantisi ile uyandım stresten mı neyden bilmiyorum bebish in gelmeye niyeti yok cuma suni sancı başlatma önerdi doktor ama ben Pzt olan günümü beklemeyi düşünüyorum 😔 fazlası ile gerillldimmm bi yandan beklemesem mı diyorum 😣

Sutun gelir merak etme yavas yavas oluyor benmde ilk gunler bi iki damla su geliyordu sonra 2 yasina kadar emzrdm 1 yasina kadarda nerdeyse anne sutu aldi sadece ve tosuncuktu

Ben de 2 gun once sezeryanla aldrdm 41.haftadan 2 gun almstk artk beklemekten sikldm hareketde yoktu sezeryanla alin dedim ilk dogumum normaldi cok zor dogum yapmistm catim dardi, sezeryaninda ilk anesteznn gecmesi ve ilk yuruyus zormus ya ama hepsi geciyo ve unutuyrsn herseyi allah herkesin yavrusunu bagislasn saglik versin hayati boyunca iyilerle karsilastrsn

Günaydın kızlar kontrolden geldik ve bnm kız hala gelmeye niyeti olmadığını bir kez daha vurdu yüzümüze pazartesi 09.30 da sezaryen olacağım galiba doktorum normal doğum yanlısı tamam dese yarin girecektim ama suyum falan güzel olduğu için bekle benim son gun normal doğum yapan hastam oldu diyor

Hayirlisi olsun canim bbugun benimde 2:30ta kontrolum var hem ilk kez catima bakilcak hem nst ye gircem hem do gum seklime karar verilck bbgim he kadar oldu onuu ogrncem heyecnliyim yani Hersey yolndair ins biraz korku ve endise var

günaydın güzel anneler
heyecanla ve sabırla bekliyorum bir azn önce doğurmak istiyorum valla hele bide elbiseleri görünce çıksun bir an öncede giydirmek istiyrum :)
gece kasık sancısıyla uyanıyorum böyle olan var mı ?

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün:)

Hayirlisi olsun canim bbugun benimde 2:30ta kontrolum var hem ilk kez catima bakilcak hem nst ye gircem hem do gum seklime karar verilck bbgim he kadar oldu onuu ogrncem heyecnliyim yani Hersey yolndair ins biraz korku ve endise var

Hakkında hayırlısı olsun canım Rabbim normal kolay doğumlar nasip etsin inşallah

Ooyy bu eylül bebişleride baya uzun doğuyo maşaAllah. Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin canım, darısı bizlere...

Öyle güzel yazmışsınki, şu saat doğurmak istedim
[/QUOTE]

ınsl dua ıle normal dogurursunuz elhamdulıllah her gunumuzeeeeeee

arkadaşlar göğüs kremi olarak ne kullanıyorsunuz ? ben daha bişe almadım sadece bebe yağı ve arada kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum

arkadaşlar göğüs kremi olarak ne kullanıyorsunuz ? ben daha bişe almadım sadece bebe yağı ve arada kayısı çekirdeği yağı kullanıyorum

Ben lansiloh kullanıyorum memnunum da. Daha önce göğüs uclarim aciyor diye sürmüştüm geçirmişti. Neredeyse son bir haftadir da her gece yatmadan önce sürüyorum göğsüm yumusasin emzirecegim zaman catlamasin diye bakalım 3 günüm var doğuma etkisini göreceğiz nasipse

Dün sabah sancıyla hastaneye gittim ve 14.45 de kızımı normal doğumla kucağıma aldım mutlu son yupppiii :)
ayy canım ne güzel ya.kızınla birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.doğum hikayeni anlatırsan çok sevinirim.malum sıradayız biz de.tecrübelerine çok ihtiyacım var.

aynıyız seninle canım.benim de 28 eylülde 40 haftam doluyor.Allah ikimize de kolay doğumlar nasip etsin.wavesin doğumu hakikaten çok güzel olmuş.inşallah bizim de öyle kolay olur.

SLM arkadaslar bizimde kontrolumuz vardi nst de sancimiz cok cikmadi ama Cati muyanemde doktorum cok sasirdi baya agri cekmissin seen hem yumusamis hem de acilmam 1parmak 2_3 cm olmus her an dogurabilirsin hatta bu gece bile gelebilirsin dedi suni sanci verse m suan dogurursun dedi cok a grim olmadi aslinda dedim by acilmaya agri hissetmediysen bu cilmayla riske atamam seni dedi haftasonuna kadar olmazsa pazartesi tekrar kontrole cagirdi be durum a gore sali gun suni sanciyla %90 kizimi alcam kucagima cok rah at kolay bir normal dogumun olur dedi ama bebegim 2750 cok as degilmi 2650 ydi 2 hafta oncededim kafasi kanala girdigi icin tam olcum yapamiyoruz 300gr ynilma pyimiz var iyi Merak etme dedi boyumuzu soramadim bile cok karisigim Su an neler hissettigimi bile kestiremiyoum

aynen benimde hemen hemen 1 aydır bebeğin kilosuyla ilgili tam bir ölçüm yapamıyor doktorumuz sağlıklı olsunlar da kilosu önemli değil inşallah hayırlı sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın

canım bu arada senin son adet tarihinin ilk günü ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…