2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
evet çok zor olacak ama geceçek canım allah dermansız dert vermesın sen artık ona bu kısıtlı mamalrdan değişik şeyler çıkarmya bakacaksın sen yaparsın bu işi de halledersın herşey yavrularımız için en yakın zamanda son bulur inşallah rahatsızlığı kuzucuğun

evet canım biz kasım bebesi olduk allah hepimizin evlatlarını korusun
Evet Gülay da sizlerden=)Aliyle Ela=)

Valla cnm ne kadar kombinasyon permütasyon çıkartabilirim ki imkanı yok..
Rahatlasın da bari ne yapayım....inş geçer.. başka derdimiz hastalığımız olmasın da...

Alıntı yapmıştım gitti
Bulamadım anil ya yeni aldık ama eskisi nerde çok merak ediyorum

Maşallah eylül é gizemcim hakkında hayırlısı olsun canım

Fotoğraftaki bebis pek tatlı maşallah isimleri unutuyorum kızlar kusura bakmayın çoğu şeyi unutuyorum hatta

Facebook de neler olmuş çok merak ettim beni de sarmadi ve gerçekten haklısın anil çok özel hayatımız oluyor burdada herseyi paylaşıyoruz ama orada değişik oluyor

Ayrica herkes özgür kim nereye isterse oraya takılır

Evet cnm özel derken onu demek istedim ama alınanlar olmuş sanırım.
Bu sıralar ya ben yanlış anlaşılıyorum ya da yanlış aktarıyorum.Kimde sorun bilmiyorum ama hiç hoş şeyler yazılmamış yazık üzüldüm...
Oysa öncelik hep bebeklerimizdi....

telefonda çok gıcık mavilim ya aşırı sinir bozucu çöpe gitti kesin...off!!
güle güle kullan yenisini=)

Teşekkür ederim canım gerçekten sinir bi durum
Kim neyi nasıl anlarda anlasın bosver

Ayyy face deme bize kullanmıyoruz canımcım biz karşıyız ona

Öyle olsun bakalım cnm ben kullanıyorum ama kulanmayanada birşey diyemem :)

Ne grubu bu facedek, ne oldu oralarda yahu merak ettim şimdi

Anılım inş. arasın geçer rahatsızlığıda sende rahat rahat yedirirsin canım benim

Gerçekten kimse kimseyi yanlış anlamasın herkes buraya rahatlamaya kafasını boşaltmaya eğlenmeye geliyor...

TATLIM MADEM BURDASIN BURAYA EKLEDİM MUTLU YILLAR

Eklentiler

• IMG_7371.JPG
    1,1 MB · Görüntüleme: 128
  • IMG_7369.JPG
    1,1 MB · Görüntüleme: 104
  • IMG_7367.JPG
    1,1 MB · Görüntüleme: 87
sevgili Anil bende seni ariyorum:)) iyi dedin de biz bisi dedik diye bu kdr da karsi cikilmaz yani. Ben daha fazla bu face olayi buyusun istemiyorum valla.

Bu arada arasin durumunu yeni ogrendim ona ve durumunu bilmedigim baska bebislere Allah acil sifalar versin...

Kizlar malumunuz Ahmed yasin uykusuzluguyla meşhurdu... Ben bi kaçzzamandır kaydirmistim 40 gün.kadar oluyor kayali ama beyefendi iki hafyadir yine sapitti geceleri 3 saat ayagimda uyutmak için salladigim oluyor ve ne yapacagimi bilmiyorum gerçekten... Açik öğretim simavlarimada hic calismadim 6aralikta sinav simdilik bizden bu kadar... Yazmaya yazmaya unutmusum yav yazmaya :)

anılcığım ben kan olayı sonlandı sanıyordum çok üzüldüm arasım insallah daha fazla eziyet çekmeden düzelir alerjilerin hepsi defolsun gitsin... doğumundan beri yaşadıkları yetti kuzucuğumun

Ay tuğba bir gün görüşmedik onda da neler oldu Arasla ilgili görüyorsun. Sana haber verecektim unuttum kusura bakma baby. Böyle öğren istemezdim

anılcığım ben kan olayı sonlandı sanıyordum çok üzüldüm arasım insallah daha fazla eziyet çekmeden düzelir alerjilerin hepsi defolsun gitsin... doğumundan beri yaşadıkları yetti kuzucuğumun
Diyete rağmen geçmiyor işte. Ya alerjiyi geç öğrendik bağırsaklar hala iyileşmedi diyete rağmen geçmesi uzun zaman alacak ya da başka birşey var gerçekten kolonoskopilik.
Sürekli bi sorun yaşıyoruz di mi.
Ben böyle anlatınca problemli anne modeli gibi gözüküyorum ama aksilikler peşimiZi bırakmıyor ki biz bi oh diyelim
Bugünlerimize şükür. Allahtan biri bitio biri başlıyo
Aynı anda olsa daha fena olurduk
Derler ya Allah dağına göre kar verir diye o hesap.

Valla anlamadık başımızda bi husumet..
Dün ses kayıt cihazı koydum eve sorun yok herşey yolunda.
Ama tv açık hep ve saçma sapan programlar açık.
Artık ona da şimdilik bir şey demicem ne yapayım...

Aaa sonunda iyi bi haber şükürler olsun ya en korktumuz şeydi.boşver tvyide napalım çıkarsan bulamican bide idare etceksiniz artık:/

Anil nerde diyorum bende meger burdaymis. Nasilsin canim. Aras nasil. Ise devam ediyorsun galiba...

Bakici iyi davraniyor yemeginide guzel yediriyorsa tv izlesin. Genellikle kadin programi izliyolardir.. Gayet normal canim. Arasin gonlunu hos etsinde gerisi bos..

senin de doğumgünün kutlu olsun ozamn annesi ailenle sağlıklı nice yıllara inşallah anılcım

anılcım sorunlu anne diye bir şey yok, hepimizin kendi çapımızda sorunlarımız var bu bizim sınavimız gözüyle bakıyorum, Allahım çocuklarımızı korusun, dün zeynep çok huysuzdu ama bildiğin gibi değil, sinirlendim kuduruk diye sonra bi baktım çocuk kaka yapmış pisik olmuş ve poposunun kenarı kanadı 2-3 saat kaldığı için, hiç de koku almadım oynatınca sustuğu için de anlamadım , okadar vicdan azabı çektimki , o kanları sildikçe yavrum ağladıkça yüreğim yandı.
bakıcı olayına gelince ben olsam bende çok rahatsız olurum ama belki aras bakmıyordur o programlara, annesi dışında HİÇKİMSEEE fedakarlık yapamaz bence bir çocuğa önemli olan bir yabancı olarak yapabileceği maksimum bakım...sevgi şefkat sabır göstersin , hijyenine eğitimine beslenmesine dikkat etsin artık diğerlerine yapacak bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…