2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

tatlım bebeişler için su an dünyanın en güzel seyii çiş ve kaka yapmak ve bezini değştirdikten sonra biraz havalandıracaklar popoşlarını hemen baglamıcaksın beziniii ohhh dünya onlara güzel çorabını cıkarıosa kilotlu corap al ben 3 cift aldım duz beyazz

Slm kızlar nasılsın dogum yapan arkadaşları tebrık ederim yapmayan arkadaslarada hayırlı doğumlar dılıyorum Anıl çok sevındım hayırlısıyla evıne getırdın cennet kokunu bızde asyamızla alıştık bırbırımıze ıkı küçük cocuk bıraz yorucu ama süper bısı pazartesı saglık ocağında gideceğim bakalım kılom almışmış öpüyorum sızlerı

Ayyyy,Esra ve buschy bebişler çookkk tatlı maşallah ya
Teyzesi yesin onlarıııı
Anılım da çıkmış hastaneden çok şükür umarım her şey yoluna girer artık
Eski neşeli günlerimize geri dönerizzzz,,,

Kızlar,ben çok zor durumdayım valla annemde yarın gidiyor ne pohh yicem bilmiyom(
Ezgi uyumuyo gece annemle babam onu oyalıyor 3 e kadar,bende bebişe bakıyorum ama aklım
Hep ezgide,o da anne çocuğu bebeğim benim bir anda yeni bebek gelince ne olduğunu şaşırdı:\\
Kaan'ın dersleri ve Ezgi ve Durunun bakımı derken lohusalık yalan oldu,hiç yatmadım sürekli ayaktayım işte..
Çok yoruluyorum ama bu günümüze şükürler olsun,herkes sağlıklı ya o bana yeter...
Kanamam oluyor ara ara bazen kesilip bazen çoğalıyor,bugün kasık ağrım vardı biraz duş alınca geçti

Duru iyi,aynı sizinkiler gibi..
Sürekli meme istiyor,sürekli pırt,gırt,coortt:)))
Altı kaka yapmaktan pişik oldu yavrumun..
Geçenlerde kaka yapamadı ıkınıp durdu,bir çay kaşığı suya bir çimdik kimyon atıp içirdim,bir damla z.yağı damlattım ağzına ve bende kayısı suyu içtim hangisi işe yaradı bilmiyom ama yaptı ve rahatladık
Öyle işte her gün bıcıbıcı yaptırıyorum,doğduğundan beri hep ben yıkadım..
Bir de uykusunda kıkır kıkır gülüyor meleğim,alıp ısırasım geliyor o zaman

neden bu kadar bekletiyor doktorun seni :44:
tehlikeli değil mi :26:

Kontrole gidiyorum herhangi bi sorun cikmiyor kendiliginden gelmesini bekliyor pazartesi tekrar gidecegim bakalim ama cok slklLdim burda herkes dogum yapti kirki cikacak nerdeyse ben hala bekliyorum biliyorum vakti saati var hayirlisi

Kontrole gidiyorum herhangi bi sorun cikmiyor kendiliginden gelmesini bekliyor pazartesi tekrar gidecegim bakalim ama cok slklLdim burda herkes dogum yapti kirki cikacak nerdeyse ben hala bekliyorum biliyorum vakti saati var hayirlisi

haklısın vakti vardır
herşey normalse de beklemekten başka çare yok
artık çoğu doktor bekletmiyor ondan garip geldi :)
doğum yapanların çoğu günlerini doldurmadı hatta 3 hafta erken doğanlar oldu
hakkında hayırlısı olsun oğluşun rahatı yerinde demekki
kaç kilo olmuş

Son düzenleme:
Kızlaar göğüs uçlarım çok aciyor ikiside çatladi bebegimi zor emziriyorum siz ne durumdasiniz ne kullaniyorsunuz

Ben de lansinoh kullandım çok iyi geldi her emzirmeden sonra sürdüm ilk 10 gün birkez kanadılar kabul tuttular onlar soyuldu sonra bidaha olmadı şimdi süt geliyor kanallardan emzirdikten sonra biraz süt sıkıp onu heryerine sürerseniz de iyi geliyor bir de nemli kapatmayın mümkünse sütyen takmayın salınık dursunlar hava alması önemli.

canım ben de bir haber yok, beklemeye devam, istersen 18inde alalım dedi yine ben yok bekleyelim dedim
bi gelişme yok yani bende :)
bekliyoruz
sancımda çıkmadı
:)

Bı daha ne zaman cagirdi kontrole.. Bide bebis ne durumda kilosuna felan ne dedi..catı muayenesi yaptimi.. Cok soru sordum ama cok merak ediyorum napiiiiiimmm ben daha persembe gidecem

oyyyy kurban oldugum ya nasılda güzel maşallah canım benım hayırlı olsun sağlıkla büyüt evladını darısıda bana off zaman gecmıyor yaw

Lansinoh kullanıyorum ama bnmkilerde cok acıo bi iki haftaya nasırlasırlar acımaz

Denizcin yaa bende lansinoh kullaniyorum ama kapatmiyor yarayi bi türlu başka kremmi denesem diyordum ama bi hafta daha dişimi sıkıyİm bari Cevabın için çok teşekkür ederim umut oldu emzirmek bi işkence oluyoor :-(

Canıım çok teşekkür ederim cevabin için bende lansinoh kullaniyorum devam ediyim bari sabııır yarabbim

sen nasılsın karamelim son günlerin hayırlısıyla aha ayın 15 oldu dedim kendi kendime sen doğurda bende rahatlim valla

Selam kızlar hemen geldim ve gidecemmmm :) Ben acil sezeryana girdim 11.12.13 tarihinde saat 17:10 da minik prensesim dünyaya geldi :) Biraz küçük doğdu kızım 2600 kilosu 48cm boyu şimdilik sıkıntımız yok çok şükür en yakın zamanda ayrıntısıyla yazacam doğumu hepinizi öpüyorum dikkat edin kendinize :)

Karemelll bnde heyecanla senin doğum hikayeni yazmayı bekliyorummm
Bana ne olduysa sanki bnm doğumummuş gibi heyecan yaptımm :)
Hayırlısı iile inşallahh bekliyorummmm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…