2012 Mayıs Anneleri Doğum Listesi

aşkocuk arkadaşımızda doğum yaptı hilal kızımız dünyaya geldi 3200 gram 50 cm sezeryanla dünyaya geldi kızımız

elinize sağlık kızlar liste süper olmuş inşallah hepimiz sağlıkla bebişlerimizi dünyaya getiririz bu listedeki yerimizi alırız.herkese hayırlı doğumlar diliyorum:))

hürrem, çilekligofret, naylontorbası, misa2005 nickli arkadaşlarımızda doğum yaptılar dördü de sezaryan doğum, bilgilerini bulursam eklerim.:))

doğum yapan arkadaşlara hayırlı olsun...bekleyen annelerimiz de sağlıklıca evlatlarını alsınlar kucaklarına...
sizden sonra sıra bizde hayırlısıyla

doğum yapanlar gözünüz aydın.. bekleyenler de sağlıkla kucaklarına alırlar inş.. ilk sıralarda erken sezaryenler olması dikkatimi çekti. biz de korkmaya başlasak iyi olacak galiba... haziranda da sıra bizde..

Daha nisan bitmeden mayis annelerinin dogum listesi kabarmis. bende haziran annesi olucam korkmaya basladim

listemiz kabarmis eline saglik elifcim

dogum yapan arkadaslar eksik bilgilerini verseler iyi olur ..

bebislerden vakit bulup buraya giremiyorlar sanirim.

mayisin 3 unde bende listedeyim insallh,kimbilir kacinci sirada yer alirim

haziran anneleri zaman cabuk geciyor sizde sag salim alirsiniz kucaginiza insallh,bizde nisan annelerini takip ederek geldik

Rica ederim canım.

Maalesef doğum yapanların bilgileri ya gelmiyor ya da eksik geliyor, aslında liste baya bir uzun şu an itibari iel anladığım kadarıyla. Neyse bilgiler gelince ekleriz artık. Doğum yapanlar mutlaka birilerine haber veriyordur, en azından onlar verseler iyi olur.

Mayıs'ta doğum yapanlar sanırım listenin taa en sonlarında olacak :))) Yarımız nerdeyse Nisan annesi oldu ki daha 4 gün var Nisan'ın bitmesine. Bakalım daha kaç kişi doğum yapacak.

doğum yapan arkadaşlar Allah analı babalı büyütsün inşallah
darısı bizim başımıza,ben listenin sonda olucam galiba öyle hissediyorum hep

liste çok güzel olmuş arkadaşlar yapanın ellerine sağlık, yalnız ne kadar çok sezeryan olmuş dikkatimiş çekti, bebeklerimize ve annelerimize sağlıklı uzun bir ömür diliyorum...çok heyecanlı mayısı beklemeden bi çoğumuz anne olduk...

sat:4 agustos
bdt:10 mayıs
dogum tarıhı:24 Nisan
doğum şekli:sezeryan
kılo:2785 gr
boy:48 cm
ismimizde Didenaz :))

Tüm bekleyen annelere allah sabır versin ve yardımcısı olsun,doğum hikayeleri benimki gibi olmasın inşallah ...

merhaba kizlar,
benim cumartesi gunu sabahtan beri ara ara gelen sancilarim vardi. 5 dakikada bir ama hafif sancilardi. aksama kadar bekledim yuruyus yaptim ev isi felan da yaptim. aksama dogru sncilarin siddeti artti. oglumu yatirdim saat 11 gibi hastaneye gittik. nst ye bagladilr sanci gorunuyor ama acilman 1 cm 3 gun sonra bile gelebilir bebek istersneiz burda uyuyun isterseniz evinize gidip uyuyun dedi. ben de madem dogum olmicak eve gidiyim rahat ederim dedim yarin yine gelirim dedim hemsire agrilar dayanilmaz olursa gelin bkaariz yine dedi sanki dogum olmayacak gibi konusuyordu kadin. ben hastaneden ciktigim gibi agrilarim siddeti daha da artti ama ne de olsa dgum olmicak diye biz eve geldik yattim her gelen sanciyla esimin kollarini morartiyordum resmen, ilk hamileligimde de acilma 1 cm idi ve erken hastaneye gittik diyesunni sanci vermislerdi sezeryaa girmistim. yine oyle olmasin diye esim de hastaneye goturmek icin erken diye dusundu ama bakti ben dayanamiyorum hastaneye gidelim diye yataktan kalktigim gibi alttan bayagi bir kanamam geldi saat 2.40 da esim evden cikarken hastaneyi aradi geliyoruz diye bebek 3.01 de dogdu. hastaneyle ev arasi zaten 20 dakikaydi ama esim hizli gittigi icin hastaneye yetistik 5 dakika gec ciksak arabada dogurucaktim. bebek 2,800 kilo dogdu 2. derece dikis yaptilar. sutum gayet iyi yarin hastaneden cikicam. hemsire de pijamamdaki kani gorene kadar ciddiye almadi once yavas davraniyordu. dogumun bu kadar hizli olduguna herkes cok sasirdi. aslinda beni eve geri yolladiklrinda arabada bayagi bir hurma yedim belki o hizlandirmistir. ama son 2 saat cektigim cok fena agrilardi. normal dogumun son anlari bebek cikarken cok dayanilmaz oluyormus oncesindeki sancilar o kadar korkulacak bisey degilmis

Mehmet Yunusum 38+5 de 29 nisanda gece saat 3.01 de norml dogumla dunyaya geldi yasm 29 sat:1 agustos bdt: 7 mayis

elifjoyyy canım benim kuzum 3190 gr 48 cm doğdu.
(ultrasonda 3430 gr 52 cm idi.....)

Allah hayırlı mübarek etsin...

Yaniii bu şekilde sezaryen sonrası normal doğum yapmış oldunuz öyle mi??
Hem de allah2ın izniyle kolaycacık...

İlk bebekle aralarında kaç yaş var?

Allah hayırlı mübarek etsin...

Yaniii bu şekilde sezaryen sonrası normal doğum yapmış oldunuz öyle mi??
Hem de allah2ın izniyle kolaycacık...

İlk bebekle aralarında kaç yaş var?

ilk oglum 27 aylik. ama ben yurt disindayim. malum turkiye sinirlari disina ciktiginizda fakir olsun zengin olsun tum ulkelerde sezeryna sonrasi normal dogum cok sik yapilan ve desteklenen bisey. bir tek turkiyede tabu haline gelmis yalan yanlis eskimis bilgilerle....

herkese slm benide ekleyin listeye dogum yapalı baya oldu oglum bugun 22 günlük çok şükür ilk hafta nekadar da zor gecti Allahım nasılda zormus erken dogum olmasından mı ne birazda zayıf oldu şimdi gördüğüm bütün cocuklar nasılda gözüme büyük görünüyorr nezaman bukadar olacak diorum hep

36 haftalık dogdu
kilo 2520
boy 45
yasım 27
yer bursa
sezeryan tarihi 9 nisan
sat 31 temmuz
bdt 6 mayıs

elifjoyyy canım benim kuzum 3190 gr 48 cm doğdu.
(ultrasonda 3430 gr 52 cm idi.....)

Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar. Ne mutlu size ki yavrularınız yanınızda şimdi, umarım bizlerde en uygun zamanda kavuşuruz :)

En yakın zamanda bende yazıcam inşALLAH buraya doğurdum müjdesini :)))

sat:11 ağustos
bdt: 17 mayıs
isim: Zehra olacak inşALLAH :)) herşeyi yazayım da bir tek doğurduğum eksik kalsın :)

Çok güzel olmuş elifcim eline saglik.beklemede nlan arkadaşlara da hayirli doğumlar diliyorum..

30.04.12 saat 16.20 ve hayatımıza Emir Alp'imiz katıldı. Rabbim seni korusun güzel yavrum, biraz acele edip zamanından 4 gün önce girdiğin hayatımızı renklendirdin...
Allah'ım Senin ve Ablanın acısını hiç bir zaman göstermesin bana iyi ki varsınız iyi ki beni anneniz olma şerefine nail ettiniz....

Sezeryan gününü kesinleştirmek için kontrole gidip doğuma girmek çok sıkıntılı ve stresliydi. Doktorum kuzumun bir önceki dikişlerime baskı yaptığı için iç kanamam olabileceğini ikimizinde hayatı tehlikesi olacacağını söyleyince apartopar doğuma girdim. Tok olduğum için 6 saat açlık beklerken çektiğim sıkıntıda çok berbattı, ama herşeye rağmen kuzumun iyi olduğunu görmek paha biçilemez bir zevkdi.
Paşam 3,600 55 cm doğdu. Çarşamba günü kontrolümüz vardı çok şükür sarılığımız düşmeye başlamış, zaten pek yüksek değildi şükürler olsun, göbeğimizde kurumaya başladı sanırım 1-2 güne kadar oda düşerse biraz daha rahat ederiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…