2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

evet kızlar bugünün özeti

bugün işyerinde tarih çalışmaya çalıştım ama olmadı.1. üniteyi baştan sona okudum sadece ama bi b.. anlamdım.
sonra eve geldim saat 8de bi oturdum pc başına esra özbek diye bi tarih hocasının videsunu dinledim ve özet çıkarttım bu sayede kalın kafama birazda olsa bişeyler girdi.amacıma ulaşamaım ama bunada şükür.yarınki hedefim 1. üniteyi tamamen bitirmek kitabıma tekrar göz atmak.100 tane 1. ünite soru çözmek ve 2. üniteye hazırlık yapmak olucak.inşallah yaparım

he unutmadan sizleri seviyorum kızlar öpüldünüz hepinize tatlı rüyalar ben yatıyorummmm

benımde en korktugum coğrahya nasıl becerıcem hiç bilmiyorum daha TR haritasındaki illerin yerını karıstırıyorum dusunsene batıdakılerı doğuya,doğudakıleride batıya yerlestırme gibi bi kabiliyetim var iştee :):)

netten sadece ön hazırlık olarak beni gaza getırecek en verımlı nasıl hazırlanılır kpss ye dıye makaleler okudum,işime yarayanları kaydettım pcye bir prog hazırladım işte biraz netten faydalanarak filan.. ihtiyac konu ve soru bankasını cok onceden almıstım ama işte daha kapagını bıle acmadım...

son olarak uzmanlar en cok hangi derste takılıyorsanız o dersın uzerıne gidin demişler haberın olsun..

birde Z TV nın kpss yayın akısı olarak var ona denk gelıyorum ara sıra sızınde aklınızda bulunsun gecen univ sınavına hazırlık geometri dersi verıyordu 2ay oncesınden bahsedıyorum valla hala aklımda umarım sınava kadarda hep aklımda kalır

çok güldüm kız sana batıdakinleri doğuya doğudakinleri batıya yazıyorum demişsin.ben daha coğrafyaya geçmedim ama emin ol ben daha beterimdir senden ben sadece türkçe ve matematikten anlıyorum diğerleri beni baya zorlıcak.inşallah yetiştiririm temmuza kadar.valla kitaptan okuyunca bişey anlamıyorum ya video izlediğimde anca bişeyler giriyor kafamaama ben inanıyorum hepimiz başarıcaz kızlarrrr

bende güldüm ya.. anayasa nasıl kızlar? bu arada vbende yenşi üye oldum, yeni evliyim, bakalım çalışabilecemmi hem ev hanılığı.. hem şehir değişikliği.. sizlerin bölümler ne?

kızlar, bu kpsss doktoru ücretli site değilmi?

kızlar ben bursada yaşıyorum burda heryer kar beyaz oldu.çok güzel.işe biraz zor geldim ve birazda soğukkkk.sıkı giyinin kızlar üşütmeyelim :2:

bende güldüm ya.. anayasa nasıl kızlar? bu arada vbende yenşi üye oldum, yeni evliyim, bakalım çalışabilecemmi hem ev hanılığı.. hem şehir değişikliği.. sizlerin bölümler ne?

canım benim bölüm ithalat ihracat ve son sonof iktisat okuyorum bi ders yüzünden uzadı.onun için lisans olarak giricem.bu arada ben nişanlıyım benim işimde zor.çünkü haziranda düğünüm var ve hem çeğiz düzmek,yok koltuğudur,yok beyaz eşyasıdır,yok gelinliğidir ohoooo saymakla bitmez bir yandan açıköğretim sınavım bir yandan kpss bir yandan iş ben napayım başımı nerelere vurayım koca benim neyime işte böyle kızlar benim çok telaşım var.ama yapmam gerekiyor.çünkü hayallerim var.

ayy çok iyi anlarım seni.. bende 3 ay oldu evleneli, o aşamalar ne yoğundu aman dikkat edin nişanlılık evrsi zordur tartışma çok olur.. her kafadan ses çıkıyodu aileler felan.. mobilya bak, beyaz eşya, mutfak küçük aletlere bakıodum okul çıkışı, çalışıodumda geçen yıl, tam bi araştırma işi, gezcen bol bol. yardımcı olabilirim danışmak şistersen mobilya-meyaz eşya- gelinlik- ..v.s konularında az çok tecrübe sahibo lduk zaten bende öle yapmıştım hazır gezenleri bulup pnlardan akıl almıştım :) kpss e de çalşırsın takma, akşamları baksan yeter geceler uzun gerekirse uykusuz kal gece tekrarları yap uykudan önce okunan akılda kalıyo kesinlikle.., bi daha ömür boyu rahat olcaksın.. değer

teşekkürler canım moral verdiğin için...çok yoğunum ya kafam çok yoğun.ben küçük ev aşyalarımı aldım hepsini sadece beyaz eşyalarım falan kaldı ama ondada kararsız kaldım.bosch mu alsam arçelikmi bilemedim.bu konuda yardımcı olursan sevinirim.

ya kızlar pazar günüden beri sabah gazetesi almaya çalışıyorum ingilizce eğitim seti veriyormuş.hayatımda ilk defa kupon biriktircek oldum bu kadar şanssız olunurmu ya.pazar günü gazete aldım eve bi geldim kupon kesilmiş yokkkk.oha dedim 60 krluk insanlarda var demekki.anneme dedim git götür bunu yenisini al kalmamış.neyseki nişanlım halletti çalıştığı yerde varmış ben kestim sana dedi.dün bi sorun yaşamadım aldım gazeteyi.bugün sabahtan beri 3. kez gidiyorum kıza gelince bana ayır demiştim.bu saat oldu gelmemiş kardan dolayı bu saatten sonra gelmez demezmi.napçam ben şimdi
:26:

ya kızlar az önce gazete almaya kadar gitmiştim kızın biri marketten çıkmıştı merdivenlerden inerken ayağı kaydı yuvarlandı.çok korktum ama sonra gülesim geldi.allah cezamı vermesin ne kadar kötüyüm ya benim başımada gelirse.allahtan kıza bişey olmadı...aman dikkat edin yürürken bu havalar sakat

merhaba tunaydın kızlar :)

hoşgeldin elifmiracle ,

birimiz cayacak olursak diğerimiz gaza getırsın lüttfeennnn nede olsa azimle .. betonu delermiş demek geldi birden aklıma azmin elinden ne kurtuluacak değilmi kzılar...

kpss dokturu eger kotalıysa netin bence hiç girme.. ama sanmıyorum bende oraya bakmıstım gerci videolrına bakmadım deneme sınav lınklerını ındırıcem eve gıdıcem ,kardesımın neti kotalı oldugu için napalım..

bendeniz efendim suan istanbulda olsamda izmirde yasamaya basladık 20 eylulden bu yana,2.5yıllık evliyim nerdeyse.. bebiş yok ama eşim çok istiyor ama buarlalar dusunmuyorum, kpss calısma kararımdan sonra hemde...
bölümüm maliye henuz mezun olamadım 2dersım var ,bende lisans duzeyınde b grubu olarak giricem . Allahım ınsallah butun sınavlardan gecerım / gecerız hep bırlıkte insallah..

kazanmak için değil yerleşmek için gayretli bi calısma tempomuz olsun kızlar.. yerleşecek bi puana sahip oluruz umarım..

lilliabutterfly öncelıkle hayırlı olsun allah tamamına erdırsın canım,nısanlı olmak evli olmaya gore sahsen daha zordur sımdı senın kafanın içinde kımbılır neler var 1000 parcaya bolunmusssun sanırım ama öncelık olarak sınava odaklan dıyorum eger yerleşmek istiyorsan gercekten.. masallah zaten bıtrmıssın ceyızın ufak tefek gorunen ama en çok vakıt harcayan kısmını beyaz esya olarak ben bosch kullanıyorum çokta memnunum..ama keşke 6kg yerıne 7-8 kg tercıh etseydım cunku elyaf ,sılıkon ve battanıyelerımı yıkatmakta zorluk cekiyorum(çift kısılık) makına bozulmasın dıye sadece yıkatma yapıyorum sıkmayı en dusuk devırde tamamlatıyorum mecburen ,sonra suyunu akıta akıta kış sartlarında 3gunde zor kuruyor maalesef

ayy bende hayatımda ilk defa hurriyettı sanırım ihtiyacın konu cozumlu modül kıtap seti verıyordu ii dedim biriktireyım hatta kesın olsun diye büfecıye trink para saydım toplam eline sonuc:::: büfecinın ortagı benden bi haber oldugu için benım ayırttıgım gaztelerın hepsını gerı gondermıssss.... gelde sinirrr olmaaaaa simdiiiiiii .. neyse büfeci paramı gerı verdi tabıkı ama cidden çok sınır oldum.. bidaha biriktirmemeye karar verdım...

ingilizce calısmak benımde aklımda bende netten eger bi guzel lınk bulabılırsem ındıreyım dıyordum ama kpss sınavından sonra halledeyım o işi die dusunmustum

eveeett havalar cokkk soguk gercı ben bulundugum illerden olsa gerek daha kar yuzu goremedim ama acayıp ayazzz var.. sıkı gıyının hasta olmayın kızlar...

Son düzenleme:
ben de hem evli hem kpss ye hazırlanmaya çalışan biriyim ve bu sene gerçekten çok önemli B grubunda giricem 2 senede bir olması başlı başına stres..çalışmalarınız nasıl gidiyor ??bu aralar hiç konsantre olamıyorum ben ev işi vs derken zaman da çabucak geçiyor..bazen ist da değil de anadoluda küçük bi ilde olsam diyorum sırf şu kpss ye hazırlanmak için burda zaman su gibi akıp gidiyor ...

öğretmenler başlığındaydım şimdi buraya da geldim:)benide alın aranızaaa:)yeni başladım be çalışmaya alanım eğitim bilimleri çok tedirginim olucak mı diye ya hepimize kolay gelsinn:)

bende evliyim ve 2 bucuk yasında oglum ders calısırken neler yasadıgımı sız dusunun cok sukur atrıh bıttı cografyadanda bolgelerdeyım son konudayım cografyam ıyı olduğu ıcın bır hafta yettı bana suan ıcın yarın cografyayaı bıtırıp hafta sonuna kadarda 3000soru cozmek ıstıyorum nasıpse ınsallah benım bu yıl kazanmam lazım baska carem yok cunku doğu gorevımız cıkmadan bu işin halolması lazım diye düşünüyorum 1: rabbı emeklerımızı bosa cıkarmasın bu son yerlerstırmede arkadaşım yerleşti iç işleri bakanlığına rabbim bizede nasip eder insallahhh

lilliabutterfly öncelıkle hayırlı olsun allah tamamına erdırsın canım,nısanlı olmak evli olmaya gore sahsen daha zordur sımdı senın kafanın içinde kımbılır neler var 1000 parcaya bolunmusssun sanırım ama öncelık olarak sınava odaklan dıyorum eger yerleşmek istiyorsan gercekten.. masallah zaten bıtrmıssın ceyızın ufak tefek gorunen ama en çok vakıt harcayan kısmını beyaz esya olarak ben bosch kullanıyorum çokta memnunum..ama keşke 6kg yerıne 7-8 kg tercıh etseydım cunku elyaf ,sılıkon ve battanıyelerımı yıkatmakta zorluk cekiyorum(çift kısılık) makına bozulmasın dıye sadece yıkatma yapıyorum sıkmayı en dusuk devırde tamamlatıyorum mecburen ,sonra suyunu akıta akıta kış sartlarında 3gunde zor kuruyor maalesef

ayy bende hayatımda ilk defa hurriyettı sanırım ihtiyacın konu cozumlu modül kıtap seti verıyordu ii dedim biriktireyım hatta kesın olsun diye büfecıye trink para saydım toplam eline sonuc:::: büfecinın ortagı benden bi haber oldugu için benım ayırttıgım gaztelerın hepsını gerı gondermıssss.... gelde sinirrr olmaaaaa simdiiiiiii .. neyse büfeci paramı gerı verdi tabıkı ama cidden çok sınır oldum.. bidaha biriktirmemeye karar verdım...

ingilizce calısmak benımde aklımda bende netten eger bi guzel lınk bulabılırsem ındıreyım dıyordum ama kpss sınavından sonra halledeyım o işi die dusunmustum

eveeett havalar cokkk soguk gercı ben bulundugum illerden olsa gerek daha kar yuzu goremedim ama acayıp ayazzz var.. sıkı gıyının hasta olmayın kızlar...[/QUOTE]

evet canım öncelikle sınava odaklanmam gerekiyor.iyi bir hayat için.

bende bocsh düşünüyorum siyah gri serilerinden olanları fiyatlarıda baya pahalı ama yapçak biişey yok.sonuçta insan hayatta birkere evleniyor.çamaşır makinası olarakta 8 veya 9 kg düşünüyorum ama 9 kg olanlarda siyah gri serisi yok sadece beyaz varmış.onun için 8 kg alacağım.bakalım maddi olarak bi kendime geleyim şubat mart gibi alıcam.

ingilizce şimdi çalışmıcam şekerim alayım kenarda dursun ona temmuzdan sonra bakıcam.güzel bi internet sitesi vardı adı buusu sanırım tam hatırlayamadım ben üye olmuştum ama 2 ay kadar oldu.bi bak derim canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…