2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

valla canım çalışmalar kaplumbağdan daha yavaş gitmeye çalışıyor.ben işte olduğum için bütün gün akşam gelince çalışıyorum fakat okuyarakta bişey anlamıyorum birinin bana anlatması lazım.onun içinde video izliyorum.şuan tarih çalışıyorum.

öğretmenler başlığındaydım şimdi buraya da geldim:)benide alın aranızaaa:)yeni başladım be çalışmaya alanım eğitim bilimleri çok tedirginim olucak mı diye ya hepimize kolay gelsinn:)

gel canım gel gel gel hoşgeldinnn.bende yeni başladım çalışmaya daha tarihte 1. ünitem bitmedi,hiç soru çözmedim:26:nasıl olacak yaaaa diye karamsarlığa düşmek istemiyorum.hiç tedirgin olma canım kasma kendini iyi şeyler düşün.kendi kendine ben bunu yaparım,kazanırım diye motive et.hepimiz burda birbirimize destek olmak olmak için varız.iyi çalışmalar...

bugün yaptıklarımı yazayım arkadaşlar

islamiyet öncesi türk tarihi 1. ünite hele şükür bitti.video izledim.ve konunun özetini çıkarttım.ve 6 adet konuyla ilgili soru çözdüm 1 tane yanlış bide emin olamadığım soru vardı boş bıraktım.çok uykum geldiii.çok yavaşım.yarınki planım

konunun tekrarını yapmak ve konu ile ilgili 100 soru çözmek ve hafıza haritasını çıkartmak istiyorum.ve 2. üniteye hazırlık yapmak.inşallah yapabilirim.hepinizi öptüm...

hoşgeldın aycaf...
bu sınavı kazanmak için ben butun cevremle itribatı kestım ciddi ciddi kımsenın telıne smslerine cvp vermıyorum(gerci bu bebegımın kaybettıgı acsının depresyonu ama sımdı baktımkı daha iyi oldu boleee artık rahat rahat ders calısabılırım,en azından temmuza kadar laklak yapmak yok) benı öldü komada bilsinler hemde kpss komasında,kampında... facemi kapattım ,sadece cok ihtiyac oldugunda faceye esımınkınden giriyorum oda kpssface için okadar.. sende eger gercekten ıstıyorsan ist.dediğin metropol ama aynı zamanda 240m2lık(evinin m2 genıs tutaraktan) evının icinde teksın güzelim ,yanı bunun doguyla batıyla metropolle anadolu sehrıyle alakası yok
öğretmenler başlığındaydım şimdi buraya da geldim:)benide alın aranızaaa:)yeni başladım be çalışmaya alanım eğitim bilimleri çok tedirginim olucak mı diye ya hepimize kolay gelsinn:)
hoşgeldın ınsallah emeklerımızın karsılıgını alrızı
insallah canım hg bu arada :) cocuklu bi bayanın işi daha zor allah kolaylık versın bide tam oyun çağı desek daha doğru tüm ilgi alaka sen ol istiyor olmalı planın çok guzel bende senın gibi uygulamak isterım ,gunluk kaç soru cozuyorsun? 3000i 5e bolsek gunde 600 kadarmı yani :18: ay masallah..
ayy nekadar sanslısın sımdı renk secme olanagın varsa beyaz alma bencede.. benımde mutfakta tek beyaz olan bulasık mak. ve acayıp sırıtıyor hadi camasır mak ustunu ortusu var o kapatıyor allahtan... ayy siyah gri kesınlıkle çok asil duruyor,kırmızı sıyah gibi sırıtmıyor yani.

sende benım gibisin okuyarak değil illa biri anlatacak örnekler verecek hocayla olacak bu ders işi ,,,

bide bişi merak ettim harita hafızası ne demek bilmiyorum valla.. cahıllımı maruz gör..

Son düzenleme:

kız allah seni ne yapmasın ne cahilliği bende bilmiyorumki hafıza haritasını.sevgi meleği bahsetmişti akılda kalıcı olmasında çok yararlı oluyormuş.A3 kağıdının tam ortasına ünitenin başlığını taşıyormuşun mesela islamiyet öncesi türk tarihi bunu yuvarlak içine alıp oklar çıkartıp bunun alt başlıklarını yazıyormuşuz.böyle bişeymiş tam olarak bende bilmiyorum bugün yapmaya çalışıcam kısmet olursa.hatta link vermişti konuyla ilgili.80. sayfamıydı neydi.işte öyle şekerim ben de okuyarak anlayamadım bende uzman kariyerin kitapları var ama anlamadım çok sıkıcı geldi o yüzden esra özbek tarih hocasını dinlemeni tavsiye ederim güzel anlatmış başka hocaların videolarınıda dinlicem.allah kolaylık versin cnm öptüm

GÜNAYDIN kzılarr hafıza haritası işe yarayan bişeye benziyor akılda kalıcıdır kesin
bunun örneği yokmu fotosunu görsek daha iyi anlarız aslında kendime özet oturtamadım bitürlü
nasıl yapsam.. notlar çıkartayım diyorum oda çok zaman alıyor çıkartmasam karışık oluyor sonra unutuluyor
bazen kısa kısa yazıyorum sonra dönüp baktığımda hoşuma gitmiyor eksik buluyorum tekrar aynı konuyuda yazmak
istemiyorum öyle düzensiz iştee
arkadaşlar özeti nasıl nelere ağırlık vererek çıkartıyosunuz tutma şeklide çok önemli

günaydınlar herkese:)ben öyt den başladım çalışmaya ama bir şey sorucam, kpss hakkında hiçbir bilgim yoktu 1 ayda öğrendim nelerden oluştuğunubeni coğrafya korkutuyordu ama türkiye coğrafyasıymış sadece yani şu dünyanın dönme hareketlerinin olduğu saçma sapan konular yokmuş rahatladımancaaak tarih beni çok ürküttüne kadar çok konu var öylee yaa ve ben not çıkarmayı sevmem çıkarsamda okumam o nedenle tarihe en verimli nasıl çalışabilirim acaba??

kızlar bakın sevgi meleği topiğin 3 sayfaında bahsetmişti hafıza haritasından burdan nasıl yapıldığı ile ilgli yararlanabilirsiniz.bende bugün çıkartmak istiyorum inşallah çıkartabilirim.sırf hafıza haritası için tarihten başladım çalışmaya

birde kızlar topiğin 1 sayfasında yine sevgi meleği arkadaşımız önemli linkler paylaşmıştı.bunların içerisinde hafıza haritaları örnekleri vardı.incelemenizi tavsiye ederim.

Merhaba bayanlar çalışmaya divam demi bakın kaytarma neyin yok
Diyene bak desenize
Bugün muhteşem yüzyıl bitsinde 105 soru çözcem tarihten
kopardım koydum masama çözmeden rahat etmem
sizler neler yaptınız yazan eden yok.
Bu ara da evlenecek olan arkadaşlara can-ı gönülden mutluluklar diliyorum.
dün bir arkadaşım daha nişanlandı
ben evde kaldım

kalmazsın kalmazsın.bu arada teşekkürler canım.senin diyet günlüğünü buldum aranıza bende katılıyorum tabi müsade var ise.

çalışmalara gelince.ben 2. üniteye geçiyorum tarihte fakat hala hafıza haritasını çıkartmadım.bugün konu tekrarı yaptım ve soru çözdüm.

kızlar ben yatıyorum uykusuzluktan ölücem.
bugün çalışmalarım islamiyet öncesi türk tarihi konu tekrarı yaptım sonra konuya ait 41 adet test sorusu,25 adette boşluk doldurma şeklide soru çözdüm.hafıza haritamı çıkartmaya vktim olmadı.ve ikinci konuma geçtim bir vide izledim ve özetini izledim yarın 2. ünitye devam edicem.iyi çalışmalar kızlar

hafıza haritası ne kızlar ? nasıl yapılıo ?

ben de tarihten ilk 3 üniteyi full bitirmiştim..bugün yine konu tekrarı yaptım.... az bi testim kaldı yarın artık bugün çok yoruldum...

ben de tarihten ilk 3 üniteyi full bitirmiştim..bugün yine konu tekrarı yaptım.... az bi testim kaldı yarın artık bugün çok yoruldum...

valla canım bende daha çıkartmadım hafıza haritasını.bende burda okumuştum.nasıl yapılığıyla ilgili sevgi meleği topikte bahsetmişti.soran arkadaşlar için ben 179. sayfada sevgi meleğinden alıntı yaparak bahsettim.istersen bi bak.bende bugün yapmayı düşünüyorum dün çok yoruldum onun için bugün yapıcam kararlıyım.kolay gelsin.

kızlar bugün gazetelerin kampanyaları var haberiniz olsun.

posta gazetesi pegem akademisine ait soru bankası veriyor.120 soruluk.bundan aldım

hürriyet gazetesi çağ akademisine ait soru bankası seti veriyor toplam 5 kitap toplam 25 kupon bundanda aldım

birde star gazetesi rakrak yayınlarına ait kpss dvd seti vermekte.bundan almadım.internette zaten videolar var onlardan yararlanırım.

almak isteyen arkadaşlar olur diye bilgilendirmek istedim,hepinize iyi çalışmalar arkadaşlar...

çok iyi çözmüşsün 41 test baya iyi kimbilir kaç soru yapar
tek konuya ait o kadar testi nerden çözdün cnm hangi kaynaklar

hafıza haritasını bende yeni öğrendim :s henüz hiç yapmadım
Picasa Web Albums - MIRACLE - hafizaharitalar
bu adresten bakabilirsin örnkler var

41 adet derken 41 test yaprağı değildir herhalde yani öyleyse baya soru eder.

çok iyi çözmüşsün 41 test baya iyi kimbilir kaç soru yapar
tek konuya ait o kadar testi nerden çözdün cnm hangi kaynaklar

hahahhahha kızlar size çok güldüm ya test sorusu derken ünitenin sonunda 2 adet test vardı içindede 41 adet soru vardı onları çözdüm.nerde bende o azimmm 41 test sorusu çözmeye kaksam kafayı üşütürüm heralde.kitabım uzman kariyer şekerim.bide 25 adet boşluk doldurma sorusu vardı ünite sonunda ...... koymuşlar şen doğru olanı yazıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…