2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kpss için kaynak alabilceğim uygun ve güvenilir bir site önerebilir misiniz?

Kitapseç.com ben ve diğer arkadaşlarım burdan temin ettik.
Fiyat olarak da iyidir canım.
Kapıda ödeme seçeneği var.
Araştır bak tatlım memnun kalacağından eminim.

Sabahtan beri evin işleriydi yemeğiydi falan derken şu saat oldu ben sadece 1 konu bitirdim bir de 50 soru çözdüm. 12ye kadar tüm konu sorularını bitirip 1 konu daha bitirmek istiyorum ya hayırlısı ufff valla şöyle çalışma arasına bir şey girdi mi kötü oluyor ya

Sen gel yeter ki bende gaz bol
1 ay mı kaldı? Sınava da baya var, zaman geçmek bilmiyor.
Bebişler nasıl iyiler mi?

iyiler napsınlar eve tıkıldık kaldık.kimsede yok 3 müz akşamı ediyoruz.brirni uyut diğerini doyur giydir,oyun oyna resim yap.yemek yap.baba gelince çocukları sat biraz eve çeki düzen ver.akşam artık anca dizi vakti oturp çay içiyoruz.ama annem gelsin gündüzlerim kütüphanede geçecek inşallah.oofff inşallah hakkını vererek çalışabilirimde istediğim puanı alırım.ve güzel bir yere atanırım

Vatandaşlıktan ilk üniteye noktayı koyabildim sonunda dün akşam.
Bugün yaptıklarım:

Vatandaşlık ilk ünite videosunu izledim
(keyifli anlatıyor ama ders bayıcı) : Tam 2 saat idi video.
2. üniteyi de bitirdim. :20 soru çözdüm
Tarihten :2 deneme+ 1 test
Coğrafyadan :2 deneme+ 1test
Vatandaşlık :20 soru+3 test

Son düzenleme:
Bugün;
Coğrafyadan Türkiye'nin iklim, bitki örtüsü ve toprak tipleri konusunu bitirdim.
Konuyla ilgili 200 soru çözdüm...

Oh maşallahhh :) Videoları nereden izliyorsun canım ben de mi öyle yapsam ne yapsam :))

Oh maşallahhh :) Videoları nereden izliyorsun canım ben de mi öyle yapsam ne yapsam :))

İhtiyaç yayınlıcığın videolarından izliyorum canım ben.
Burada linkini çok paylaştım.
İstersen elimde videolarla ilgili çok döküman var özelden yollarım sana.
ben videolar sayesinde daha iyi anlayıp pekiştirdim.
Karar senin tatlım..

Ay ne iyi olur canım özelden bana mesaj atabilir misin şimdiden çook teşekkürler.

Merhaba kızlar.. Nasılsınız?

Bu arada,
selam kızlarr
ekol hocanın videolarını indirip mp3 formatına çeviriyorum.. dıaşrıda yürürken vs gibi durumlarda dinleyebilmek için

prenses, bu mp3 leri nasıl yüklediğini merak ettim. Kabaca tarif edebilir misin?

matematik çalıştım
coğrafyadan 3 deneme çözdüm
tarihten 1 konu tekrarı ve konu sonu 3 test çözdüm.
iyi geceler

sevgi_melegi; yeni üye olduğumdan msj atamıyorum henüz 100 mesaj yazmış olmam gerekiyormuş foruma Buradan teşekkür edeyim dedim. Çok teşekkür ediyorum ilk girişim olacak bu sene olmasa da seneye için bi hazırlık olur dedim. Ama azimliyim yani her an her şey olabilir :) İşim gücüm yok evdeyim bol bol çalışıyorum valla. Tekrar teşekkürler iyi geceler iyi çalışmalar.

Amin umarım hepimiz için hayırlısı olur.
Şu netde vakit geçirmesem süper olcakta evde de patlıyorum o zman sıkıntıdan napsam acep:26:

Rica ederim kolay gelsin...

Merhaba kızlar.. Nasılsınız?

Bu arada,

prenses, bu mp3 leri nasıl yüklediğini merak ettim. Kabaca tarif edebilir misin?

Tatlım video indirme programları var nette.. Uuzun uğraşlar sonucunda uygun olanı buldum.. İndirmeside çok kolay oluyor.. Ama adını bilmiyorum o kadar çok program indirip kurdum ki Daha sonra convert programı ile mp3 çeviriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…