2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

mrb canım hoşgeldin.
ben dershaneye gidiyorum gy gk için. çünkü evde sistemli çalışamıyorum. hafta içi iş hafta sonuda öğlen grubunda dershanem var. benim evde çalışma problemim olduğu için gidiyorum. çünkü aynı saatlerde evde olsam 11 de uyanıp akşama kadar pc nin başından kalmam
eğer senin böyle problemin yoksa yani irade sahibi bi insansan evde çalış derim. ama benim ilgi özel ilgi alaka istiyosan dershane şart tabi. ayrıca büyük dershane değilde hocaları iyi olan küçük bi dershane tercih et derim. ama hocaları araştır mutlaka iyi hocalar olsunlar. idealist olsunlar. tabiki sonuçta önemli olan çalışmak. hiçbişey yapmadan dershane hiçbişey katmaz insana

bu arada bugün işten gelip işerimi bitirdikten sonra 100 tane tükçe sorusu çözdüm. bugün türkçe günümdü. konular bitti rastgele soru çözüyorum. yarın tarih günüm konu tekrar edip soru çözmem lazım. hadi bakalım kolay gelsin hepimize

kesinlikle katılıorum canım.gidip bikaç dershaneyle görüştüm kendilerini övmekten başka bişey yapmıolar.gerçi kadrosunu kanıtlamış dershanelerde var ancak onlarında bana katabileceği şeyler sınırlı.en fazla soru çözme tekniği verebilirler ki bunu bol soru çözerek bnde başarabilirim.

hoşbuldum canım teşekkürler.başta dershaneye çok karşıydım kendm çalışcam ihtyacım yok diodum.ki hala ihtyacım oldunu düşünmüyorum oturup masa başına çalıştgmda çok ii verim alıorum.ama sistemli olmuo pek tam oturtamadım.3 gün çalışıosam 5 gün çalışmıorum.dershane olursa öle yada böle düzenli bi şekilde ilerlicek konular.o yüzden düşündüm bu aralar dershaneyi.ama sora kızdım yine kendime iradesizliğim yüzünden ihtyacım olmadığı halde bisürü para verip dersaneye yazılmak isteyişime sinir oldum:) öle bi duygu karmaşası yaşıorum bu aralar.bide zaman git gide azalıo ama sen hafta içi işe gttgn için bnce dershaneye yazılmakla ii yapmışın çünküakşam yorgun argın gelip konu çalışmak çok vermli olmayabilir sadece hafta sonuda yeterli olmayablrdi motivasyon problemi yaşayabilirdin.inşallah hepimiz alnımızın akıyla atlatırız bu sınavı canım

Ay lostcum valla yaramı deştin şimdi elimdekiler bitsinde yediiklim alsam diye kitapların gözünün içine bakıyorum
Valla dershaneye verilen parayla yayın yığarım odaya ben

:))) gerçekten çok güzel yayınlar var . aldım kitapları dizdim kitaplığıma bazen önüne geçiyorum kitaplarımın bunlar bitmezse ayıp bana diyorum .
bunlar bitsin bikaç test kitabı almayı bende düşünüyorum aynı şekilde bende gözlerinin içine bakıyorum bitsinler diye :) ben birde gazeteden aldım bir sürü kpss kitapları :) elimde gazete makas hep kupon kestim kuponcu başı diye evdekiler bana isim taktı

kızlar baswuru tarıhlerı bellı olmus...9.04-18.04.2012 lisans baswuru tarıhı ücreti 35-95 tl arası değişiyormus
ortaöğretim ve önlisansta 18.06-04.07.2012 ücrette 35tl imiş...

bn şimdi coğrafyaya basladım onu calısıcam ne kadar karmasık geldı ilk konular matematıkten korkarken cografyadanda korkar oldum herkese kolay gelsin...

kızlar kpss mp3 konu anlatımı varmı elinizde yada link yardımcı olurmusunuz bana

kızlar artık bilgisayar işletmenlik kursunun adı "bilgisayar kullanımı" olmuş. doğru mu?

Nasıl yani ben bilgisayar işletmenliği kursuna gidiyorum sertifika için geçerli olmayacak mı?
İsyan ederim artık boşveririm herşeyi
4 aydır git gel anam ağladı kursa

Nasıl yani ben bilgisayar işletmenliği kursuna gidiyorum sertifika için geçerli olmayacak mı?
İsyan ederim artık boşveririm herşeyi
4 aydır git gel anam ağladı kursa
ay canm kac ay suruyor bu kurs:S bnde gıdıcem ama sartlar ne bılmıyorum halk egııtıme mı yazılıyoruz haftada kac gun ve ne kadar ödüyoruz

ay canm kac ay suruyor bu kurs:S bnde gıdıcem ama sartlar ne bılmıyorum halk egııtıme mı yazılıyoruz haftada kac gun ve ne kadar ödüyoruz

ben devletin meslek edindirme kursuna gidiyorum canım.
1 dönem işte
4.5- 5 ay
ücretsiz.
halk eğitimde 50 ile 200 arasındaymıs

selam kızlar bende kpss ye hazırlanıyorum ama daha tam olarak konsantre olamadım hem a hemde b grubunda denicem sansımı yazıları okununca heveslindim herkes cok iyi calışıyo burda inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.:)

amiiiiin canım =)

3. üniteyi bitirdim bugün vatandaşlıktan
yarın video izleyip soru çözcem hepinize muck

milli mücadele hazırlık dönemi zihin haritası çıkarıldı bölüm sonu testleri çözüldü.

islamiyet öncesi türk tarihinin aylık tekrarı yapıldı.videosu izlendi.30 soru çözüldü.

video izlemeyi neden aysonu tekrarlarına bıraktım bilmiyorum.video izlemek çok yararlıymış, bugün farkettim.bu arada ben hakkaten yavaş gidiyorum ya..lisanstan giricem, işim zor.daha coğrafya vatandaşlık, matematik var..

coğrafyayı bitirdim bi test daha çözücem tamamdır bundan sonra mat ve tarih çalışıcam inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…