2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

işten eve gittim coğrafyadan bir kaç sayfa okudum bir kaç soru çözdüm sonra uyukladım asıl kaplumbağa ben olmalıyım..

çalışınca zor oluyor kuzum bilirim. öss hazırlanırken bi akrabamın yanına girmiştim. ancak 15 gün idare edebildim. çünkü akşamları yemek yedim dinlendim derken. gece olup uykum geliyordu...

ben üniden bu yıl mezun oldum. okulda özel kurs veriyordu matematik hocamız.
çokda keyifli biriydi severdim.
sırf boş zamanlarım değerlensin diye katıldım verdiği eğitime.
3 ay hafta sonları 6 şar saatti.
yani mat 1 konularını bitirmiş de sayılabilirim ben :)
test çözsem yeterli. ama baştan sona tekrar yapıp. çözümlü kitap bitiricem. (bunun inanılmaz faydası var)
sonrada soru bankalarına geçerim.
benim için öncelikli olan şuan tarih ve anayasa

Kimse bana kızmasın ama ihtiyacın konusunu ben beğenmedim
soru bankalarında sütne yok bunu söyleyebilirim
konu anlatımda ya güvender alın yada özellikle data.
yardımcı kaynakta yargı olmalı.
yoksa böyle sürekli birleştirmeye uğraşırsın canım benim.
istersen ben sana data kitabın yoksa fotokobi çekiyim coğrafyayı yollayım kendini üzme.
inan bana yararını en çok göreceğin kaynaklardan çalışman vakit kazandırır sana...

Çocuklar oldumu işler daha zor. kardeşlerimin sesi bir an olsun kesilmez mi ya.
artık son safhaya geliyorum bağırıyorum öyle baş ediyorum.
kaldıki sende bebek var.
şubatta bile olsa geç kalmış sayılmazsın canım. şimdiden az az da olsa hallet sana şubata kolaylık sağlar.
ben 3 ay 5 ay kala çalışıp 87 alıp atanan insanlar biliyorum.
hatta üst komşumuz bir bayan 2 okullu 1 bebek var. gece 11 den sonra çalıştım video iledim soru çözdüm dedi. 91 almış atanmıs. çok şaşırmıştım. kadın liseyi ve üni.yi bile dışardan okumustu çünkü. kocası vesafızdı napsın çocukları için mecburdu. azmetmiş olmuş. istanbulda bi kuruma atanmıs 2bini buluyormus kazancı ek ücretlerle.
rabbim sizinde gönlünüze göre versin canlarım.

ay kızlar bide benim bu aralar vahim durumum. kardeşim bu yıl okula başladı. birinci sınıflar bir hafta erken ya hani.
annem işte olduğu için ben götürüyorum onu okula.
sadede gelim
öğretmeni çok hoş biri
yani öyle böyle değil.
hoşlandım galiba
bu yıl atanmıs daha mesleğe

ama işin kötüsü şuan çok kötüyüm heryerimde uçuklar çıktı saç diplerim geldi yani bakımsızlıkta son noktayım
üstüne bide baya bi tombisim

öff böyle bişiy mümkün değil de işte saçmalıyorum ya napcam ben :84::84:

canım çok şirinsin ya bayağı güldüm :)) sendemi zayıflamya çalışıyorsun.ben hamilelik kilolarımdan kurtulup üstüne biraz daha vermek istiyorum.mp3 takıp yürüyüş yaparken ders dinliyorum.sende yapabilirsin.bu arada önceki mesajında son aylar çalışıp 87 alan var demişsin.ben 2009 da bu zamnalar başladım çalışmaya bayağı bişeyler yapmıştım marttan sonra koptum.çocuk büyüdü peşinden koşması ayrı bana acaip engel oldu.annemin bakması gereken yaşlılar vardı.gelemedi.bende beceremedim koptum biryerden sonra.sınavda 78 aldım en büyük htamda süre oldu.inanırmısınız bakmadığım bir sürü soru vardı daha ve yarım saat kaldığını görünce uçarcasına işaretledim çoğunu.buna rağmen bakamdığım çoktu.benim size tavsiyem son aylar iyi asılın bol denem çözün süreli olarak.
demem o ki baştan başlamakta işe yaramıyor fazla.asıl son 4 ay çalışacaksına dam gibi.

bu arada ben şuan ikisinide uyuttum ders çalışmaya gidiyorum:))

Son düzenleme:
selamlar ,

kızlar maşallah ne kadar güzel çalşıyorsunuz ? Bölümler nedir? kpss a-b önlisans ....

yoksa topiğiniz tüm kpss mağdurlarına açık mı ?

canım ihtiyacın tüm kitapları olmasada bazı kitaplarını beğeniyorum özellikle tarihi hiç sevmezken hep çalışmamak için bahaneler uydururken tarihi sevmeme sebep olmuştu 2009 da :)) coğrafyada daha öncede kendi notlarımdan çalışmıştım ihtiyaçta konu anlatımı sıralaması benim kafamı karıştırmıştı alışkın olmadığım bir sıralamaydı . birkaç kaynakla birlikte çalışmıştım bunlardan biride güvenderdi. ama ben pek ısınamadım güvendere. yarın data yargı ve uzman kariyerin kitaplarına bakıcam. tatlım çok düşüncelisin fotokopiye gerek yok kitabı alırım. çok saol canım.
kızlar aslında herkes hangi ders için hangi kaynakları kullandıklarımızı yazsak hepimize fikir olur. enazından ek kaynak olarak onları kullanabiliriz.

ay negüzel fıstıkları uyutmuşsun ders başlamışsın :) benimde 2,5 yaşında kızım var hala uyumadı dersede başlayamadım darısı bana inşallah

canım nerden indirip mp3 e attın? bende yapabilirim.

buna en güzel örnek benim canım okulum bitti eve geldim evde boş boş duruyorum çalışmıyorum annemler sende sınava girdi dedi sınava da iki üç ay var bende girerim dedim ama bugün çalış yarın çalış derken son 2 hafta çalışmaya başladımm geç kaldığımın farkındaydım ama anayasaya baktım ve sadece 10 tane olan deneme seti aldım onlarında hepsini çözmedim neyse sınava girdimm bana göre çok kötü geçmişti sınav sonuçları hiç öle olmadı 85 aldımm bir yıl sonra atandım bütün yılını bu sınava harcayan gece gündüz çalışan okul arkadaşlarım 70i geçemedi o nedenle bu işler belli olmuyor inşallah herkesin istediği dileği olur :):):):):):):):):):):):):)

kızlar beni de alın o zaman aranıza bende sınava hazırlananlardanım

hem özel şirkette çalışıyorum hemde kpss hazırlanıyorum önlisans dan giricem hafta içi ders çalışamıyorum hafta sonu cuma-cumartesi-pazar bakabiliyorum .... hedefim 85 üstü inş.

seneye inş. atanırım çok istiyorum... özel şirket ömrümü yedi.........

yalnız değilsin cnm bende bi yandan işe gidip bi yandan ders çalışmaya çalışıyorum çok zor ama
sen yine sanslısın anladığım kadarıyla hafta sonun boş benim öyle bi sansımda yok.
ama azmettim başarıcam, devletin bana ihtiyacı var :)

inşallah canım..bu arada çekim yasasında çalışıyorum değil dersimi yapıyorum demek gerekiyormuş:)

aynen banada devletin ihtiyacı var :)

akşam eve gidip kafam rahat birşekilde çalışacağım yarın tatil nasıl olsa geç kalkma derdi yok :)

nasıl ders çalşıyorsun plan yaptın mı ?

bölüm nedir eylülde mi sınav yoksa temmuzda mı ?

kızlar ihtiyacın uzaktan eğitim videolarını indirdim.sonra onalrı mp3 çevirdim bi programla.sadece ses dosyası olarak.

her akşam mümkün olduğunca çok okumaya çalışıyorum şimdilik konuları okuyorum, coğrafya ve tarihim çok vasat bunlara ağırlık veriyorum, bunları tamamladıktan sonra matematiğe başlıcam ve bir yandan tarih coğrafya tekrarı yapıcam. arkadaşlar video indirmişler ama ben bulamıyorum adam akıllı video link atar mısınız kızlar?

ben lisans b grubundan giricem cnm sınava yani temmuzda:) işletme bitirdim. senin nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…