2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

birde evde olan çalısmayanlar için bıraz önce okudugum bir yöntemi söyleyecegım....hepimiz liseyı bıtırdık..o halde neden bı8 ay daha okula gitmeyelim ki......ben yarın yenıden okullu olacam okuluma kayıt yaptırdım:) adı kpss kazanmak isteyenlerın geldiği okul.....şöyle okulda dersler ne zaman başlar max 8.30 da o halde bizlerde 8.30 ders e oturabılırz...sonra teneffüs araları ve öglen de bitiş bu şekılde 5 saat ders çalısılabilir......ögleden sonra bıraz daha esnek davranılabilir..tabı bu işi olmayanlar ıcın ideal bır sistem:) ferhatcanın sayfasında okudum ve cok hoşuma gitti......

mutlaka okuyacağımmm tsk

rica ederım cnm hatta bıraz önce okudum bır bayan cocuklu ve sureklı mutfakta oldugunu söyluyor ama bunu şöyle aşmış ferhatcanın zıhın harıtalarını dolaba asmıs gıdıp geldıkce orayı okudugunu ve cok faydalandıgını söylüyor....emınım sana da faydası olacaktır......

şuan işteyim çok yoğun artık sinirlerime dokunmaya başladı ben de biraz esnek davranıyorum son günlerde burayı bile takip ediyorum akşam okuyacağım hepsini :):):)

öyle mi pardon
hangi kuruma atandın sevmedin.
bide bu var dimi atansak da anlaşabilecek miyiz işimizle öf :/

ferhat hoca her kesime çözüm bulmuş valla. evde odana buzdolabına heryere astırmış.
sebebi de beyin bunu sürekli görüp tekrar ediyormuş :)

bu arada kuru üzümden bahsetmişti.
benim gibi çabuk unutan biriyseniz sabah aç karnına bir bardak suyla 6 adet kuru üzüm yiyin :)

öyle mi pardon
hangi kuruma atandın sevmedin.
bide bu var dimi atansak da anlaşabilecek miyiz işimizle öf :/

demiryolları canım :) acayip değişik tutarsız saçma sapan bir yer belki on kişinin yapacağı işi 4 kişi yapıyoruz zor durumdayımmm bunları anlattıklarımda işin var daha ne istiyorsun diyor

demiryolları canım :) acayip değişik tutarsız saçma sapan bir yer belki on kişinin yapacağı işi 4 kişi yapıyoruz zor durumdayımmm bunları anlattıklarımda işin var daha ne istiyorsun diyor

alakası yok tatlım insanın iş yeri evinden çok daha önemlidir.
oradaki rahatsızlığın çalışma ortamın senin tüm yaşamını engeller.
severek gitmediğin bir iş de sinir sistemini alt üst eder.
o nedenle çalışırsın yine yaparsın sen :)

eşimin iş yerınde bır amca var 60 kusurlerde memur tabı o da:) emeklı olsada genclere yer acılsa neyse bu konulara gırmeyım ben başka sey anlatacagım;
amcanın adı huseyın..hüseyın amcayı 7 aydır tanıyorum ne zaman iş yerıne gıtsem önunde bır kıtap ve küçük küçük notlar tutulmuş ve bır guzelde zımbalanmış merak ettım bır bakayım diye adam o yaşta ing-rusça ögrenıyor hatta farklı farklı diller Allahım dedım insanın içinde istek olacak istek:)

çok önemli canım ya sabah işe gelesim gelmiyor yorgun gidiyorum eşimle sıkıntılar yaşıyorum o nedenle farz oldu bana iş değişikliği :)ama size tavsiyem tercih yaparken araştırın bakın işim olsun da ne olursa olsun değil inanın öle olmuyor :S

vay beee bizde yok sanki o kadar azim
ben 60 yasında nasıl olurum acep

ben shçek istiyorum. okuldaki stajlarımı da orda yaptığım için hiç sorun yaşamadım çokda zevkliydi. ama tabi kurumdan kuruma fakr var. araştırıcaz nasip olursa. bi kazanalım da :)
aslında ünideki memurluklar da olabilir. hem tayin yokmus hemde öğretim görevlileriyle uğraşılmıyormuş.
her işin bi zorluğu var işte.
napıcaz bilmiyorum ya

sen de mi sosyal hizmetler de okuyorsun....shçek ben de istiyorum, sosyal hizmet mezunu orada nasıl bir görev yapıyor?

selam kızlar.gününz güzel ve zihninize yeni bilgiler almış olarak geçirmenizi diliyorum.

Merhaba arkadaşlar güzel bir topic olmuş. sevgi meleği topici açtığın günden beri takip ediyorum fakat yazmaya fırsatım olmamıştı kızlar benim 2.5 yaşında bir kızım var ikinciside yolda :)) yani hamileyim ve Allah izin verirse ocak sonu şubat başı gibi doğumum var. çocukla çalışmak zor oluyor ama ben ocağa kadar yoğun çalışmaya çabalayacağım nekadar konu ilerleyebilirsem benim için kardır. çocuk doğduktan sonrada mart gibide tekrar derse devam edeceğim. tabiki başarabilirsem :)) bende yeni ders çalışmaya başladığım için bana arkadaş oldunuz. zihin haritaları çok hoşuma gitti daha basitlerini ben yapıyordum ama bu daha ayrıntılıymış. özellikle tarih ve inkılap tarihinde çok işimize yarar teşekkürler canım. ders çalışırken bir taraftan ocağa kadar hafta sonları kursa gideyim diyorum daha düzenli olur diye düşünüyorum. ben Bursadayım ve dersane araştırıyorum içinizden bursada olupta bana bu konuda fikir verecek olan olursa çok sevinirim. arkadaşlar hepimize kolay gelsin Allah hepimize zihin açıklığı versin inşallah başarırız. umarım bu topic bize gerçekten destek olur ve azmimizi artırır.

senın gıbı olan bınlerce ınsan var o yuzden ferhatcanın yazılarını okumanı tavsıye ederım....evlı çocuklu olanlar hep aynı dertten muzdarip okursan faydalanacagına emınım......

ferhatcan kimdir faydası olucaksa bende okuyayım. tugba arkadasım demek ki kamu özel farketmiyor sorun nasıl bir işte çalıştığında ama bilmiyorum ya özel sektör çok başka. cumartesi çalışıyorum akşam bir an önce ders çalışmak için hızlıca eve gidiyorum yemeğimi hızlı yiyorum herseyi hızlı yapıyorum ki ders çalışmaya fırsat kalsın :) hadi şimdilik böyle idare ediyorum da bi kaç ay sonra canıma tak edicek bırakıcam ders mers çalışmayı ondan endişe ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…