2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

haklısınız :79: bende çok düşündüm artılarını eksilerini hep diyordum bende torpille memur oluyorlar diyordum tabi torpille memur olanlarıda gördüm ama atanan arkadaşlarımı çoğu emekleri ile atandılar en güzel şey emekle yapılan iş hem kişiye daha hayırlı oluyor gerçekten bu topiki açan arkadaşımdan allah razı olsun onun sayesinde ben bazı şeyleri yapmaya başladım onun verdiği siteler çok bana yardımcı oldu yeni hocalar kaynaklar tanıdım .
desteğimiz birbirimize hep sürsün allah yardımcımız olsun.

slm..elimde lys coğrafya soru bankaları var, ben önlisansdan girecem acaba bunlar işime yarar mı? konular çok fark ediyor mu arkadaşlarım?

Son düzenleme:
slm..elimde lys coğrafya soru bankaları var, ben önlisansdan girecem acaba bunlar işime yarar mı? konular çok fark ediyor mu arkadaşlarım?

konuların içindeki bilgiler aynı bilgi kpss coğrafyada çıkıcak olan coğrafya ünitelerini belirle ve dediğin kitaptan çalışabilirsin hiçbir sorun olmaz.

herkese günaydınnnnnn
tavsiyeleriniz için tesekkürler kitaplarımı sipariş verdim bugün gelir. data konu anlatımlı tarih coğrafya ve yediiklim soru bankası.. gerçi çalışamıyorum o başka. sizce her akşam iki saatlik konu okuma ve bikaç sayfa özetle bu iş başarılabilir mi? gerçi zaman uzun, şimdiden çok yoğun bi tempoya girer daha az uyku daha çok çalışmaya girişirsem sonlara doğru sıkılıp kopmaktan korkuyorum. yada bahane arıyorum bilmiyorum.. ama işte çalışırken düzenli çalışamıyorum bu tek gerçek..

kızlar ben netten verımlı ders çalısma teknıklerı dıye bır yazı ındırmısım...şimdi okudum onu çok güzelmiş.....hiç sıkıcı degıl renklı resımlerle anlatılmış.paylaşmak ıstedım ama nette bulamadım elimdeki dosayyı yükleyebiliirm umarım denicem.......

ben özelde de çalştım kamuda da zaten kamu istememin sebebi de bu oldu.

Rica ederim ben zaten destek olalım diye açtım. :)

off kızlar şu özetlerin en kısa zamanda bitmesi lazım ki sadece tekrar edip soru çözeyin.canım bir sürü kitap almak istiyor ama elimdeki bi bitireyim sonra kampanyaları takip ederim öyle alırım.aslında çok istiyorum düzenli çalışmayı ama çocuklarla çok zor oluyor gerçekten umudum son 4 aya kaldı annemlerle beraber olacağım inşallah onun hayaliyle yaşıyorum.

İnşallah canım yıpratma kendini.
Ben 4-5 ay kala çalışıp kazanan insanlar biliyorum.
Annenler gelene kadar idare et.
gelince artık günde 7-8 saat çalışırsın.
Bebişlere bakıcı bulsan?
Durumun varsa.

özel sektör insanı sömürüyo resmen bi dönem bankada çalıştım hamileliğimin ilk zamanları çok zor geçtiği için ayrılmak zorunda kaldım iykide ayrılmışım diyorum yoksa kızımı kendim büyütmek şöyle dursun yüzünü zor görürdüm evli ve çocuk düşünen kişiler için banka çok zor eşim bankacı resmen köle gibi kullanıyolar akşam 8 de 9 da gelebiliyo cumartesi çalışıyo çocuk babasını göremiyo bende çalışsaydım ne lurdu hiç bilmiyorum en iyisi memurluk Allah hepimize nasip eder inşallah
yarın deneme sınavım var planladığım gibi olmadı ve matematiği bitiremedim inşallah yapabilirim yarın yazarım durumları

canım durumumuz çok şükür iyi ama ev taksidine gireceğiz büyük ihtimal.hatta geçen gün arabamızı sattık peşinat için.daha yenisini almadık.kemerleri sıkacağzı bir süre

canım durumumuz çok şükür iyi ama ev taksidine gireceğiz büyük ihtimal.hatta geçen gün arabamızı sattık peşinat için.daha yenisini almadık.kemerleri sıkacağzı bir süre

zaten bakıcı bana çok mantıklı gelmiyo çocuklar evde sen evde ders çalışırsan bırakmazlar peşini benim kızım babasıyla bile durmuyo kapıları kırıyo anne diye

dershaneye yazılmıştım ama bazı özel sebeblerden dolayı vazgeçtim aileme yük olmak istemiyorum neyse napalım olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…