2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

slm kızlar
dün yazdıklarınızı okudum ama yazmaya vaktim olmadı dün sabah erken kalktım ama pek çalışamadım rasyonel sayılara bakıyorum test çözmem lazım ama bir türlü adapte olamadım bir de ferhatçanın verdiği linklerden bir tarih ve vatandaşlık denemesi çözdüm çık kötü gerçi tarihe hiç çalışmadım ama olsun yine de üzüldüm

kızlar arge yayınlarını duydunuz mu soruları çözdünüz mü nasıl?

Bu gün kimsecikler yok anladım herkes harıl harıl ders çalışıyor
ben bu gün inşalllah şeytanın bacağını kırdım matematiğim çok kötü bu gün rasyonel sayılardan 60 soru çözdüm
toplamda 100 - 120 soru çözmüş oldum yeterli midir?
yarın ben yokum tatil pazartesi yazarım artık hoşçakalın

deneme sınavına girdim 40 matematk sorusundan oluşan bi sınavdı çok zorlandım geometriye hiç dokunamadım çok çalışmam lazım çoook moralim acaip bozuldu

Bende bankadan istifa edenler tayfasindanim vede hiiiic pisman degilim :)

bir şey değil canım..bugün de vatan gazetesi türkiye haritası veriyor, bir kaç sayfalık bir şey coğrafya çalışırken yardımcı olabilir haberin olsun

sabah gazetesinin 3. kampanyadan ilk kuponunu aldım sınav akademinin sorularını hiç çözmedim ama iyi diye duymuştum.
geçen sene habertürk ihtiyacın soru setini vermişti 29 kupona biriktirip almıştım sorularını şimdi çözüyorum alıp koymuştum kenara zaten adam gibi çalışsaydım çözseydim şimdi bu halde olmazdım

cnm upload siteleri cok uzun surede hazrlıo lınklerı,varsa daha kolay bı yontem ben sana dırek maıl atsam maıl edreısnı at özelden ...

leylass özel mesaj alamıyorsun canım mail kutun dolmuş.
bi bakarsan göndericem adresimi.

hafta sonu hiç çalışamadım. cumartesi test çözdüm sadece. yarın tamamlarım artık açığı.
kurs da başladı. çok sıkıcı. :84:

üzülme canım bu sene azmedersen yaparsın inşallah.
geçen senenin soruları çözdüm bugün o çok kolaydı.
hele tarih baya basitti.
mat da öyle.
bi anayasa da 2 yada 3 soru zor geldi oda konu çalışmaya başlamadım o yüzden.
inşalaah seneye de kolay olur :))

merhaba canım allah kolaylık versin bende 2012 kpss lisans olarak bende katılıcam bebegim var 90 günlük tabi ev işi felan bana bakıyo elimden geldigince bende calışmaya calışıyorum rabbim yardımcımız olsun şimdiden inşaallahhh

Amiiin :) sana da canı gönülden kolaylık diliyorum

kızlar bende zaman zaman unutkanlık oluyodu. ben de baya bi araştırmadan sonra ginkgo biloba çayı aldım. macun ve tablet olarak da satılıyor. hafızasını güçlendirmek isteyenlere duyurulur

kızlar bende zaman zaman unutkanlık oluyodu. ben de baya bi araştırmadan sonra ginkgo biloba çayı aldım. macun ve tablet olarak da satılıyor. hafızasını güçlendirmek isteyenlere duyurulur

canım bu çayı bende duydum ama nerede satılıyor kaç tl ? birde bol bol kuru üzüm yiğin ders çalışırken. bende supradin hapı kullanıyorum.
bugün sabah çok yağmur yağdı resmen göz gözü gözükmiycek şekilde düştü merak ettim pencereden izldedim
sonra sabah erken kalkmayı fırsat bildimtarihten bir konu bitirdim

merhaba kızlar:)

kursumdan öğrendiğim kadarıyla 2012 basım çalışmakta fayda var tarih bile güncelleniyor bazı ayrıntıları kaçırmamak açısından iyi olur arkadaşlar..

birde Osm.da sancak sistemini kaldıran 1. Ahmet değil onun babsı 3.Mehmettir bunada dikkat edin bazı kaynaklarda yanlış verilmiş hocamız bunun üstündede çok durdu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…