2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

nasıl gidiyor kızlar? Bu hafta bol bol konu tekrarı yapın hiç durmadan okuyun. 8-9 saat çalışın. Önceki günlere göre son haftalar daha verimli geçiyor. Herkese iyi çalışmalar

Tarihten sıkıntım yoktu ama yine de hakan hocanın sezon finali videolarını bitirdim bir iki bişey yine yakaladım denemede çıktı :)
Birazdan da vat. tekrarına başlıyorum.
Çok güzel bir kitap buldum. Kavram haritalarından yapmışlar renkli renkli iştahımı açtı resmen
Öyle yani tatlım günde 2 deneme tekrar şeklinde gidiyorum.
Bu hafta genel tekrarı bitireyim diğer haftada sürekli okuma yapacağım
Son hafta çalışma diyorlar ama olmaz yapamam yoksa denemeleri arttıracağım aksine

valla ben son gün bile çalışmıştım sevgi meleği, hemde iyi gelmişti çalışmasaydım boşluktan sürekli sınavı düşünür, daha çok strese girerdim. Son gün çalıştığım için kafam meşguldu, diğer günler gibi sıradan gelmişti son gün bana. Bir de son günde çok çalışmaktan yorgun düştüm ve yatar yatmaz uyumuşum :)) Dinlenip girmiştim sınava da uykumu alarak.

Tabii bu kişiye göre değişir kimisi son hafta çalışmayınca daha rahat girebiliyor sınava. Herkes kendini bilir nasıl rahat ediyorsanız öyle yapın bence :))

Bende son güne kadar çalışacağım zaten bu hafta tekrarları bitirip diğer hafta yine baştan alacağım.
Ancak yani kılı kılına :))

canım bu bahsettiğin kitap vatandaşlıklmı ilgili. rica etsem söylermisin.
bide güncelleri naptın.ne tavsiye edersin?

canım bu bahsettiğin kitap vatandaşlıklmı ilgili. rica etsem söylermisin.
bide güncelleri naptın.ne tavsiye edersin?

Kitap yetenek yayınları yurttaşlık anayasa bilgi haritası
harika bişeymiş diyebilirim bitirdim sayılır idare hukuku kaldı tekrarımda
güncelleri ben uzmanın kitabıyla x yayıncılığın güncel bilgiler kitabından çalıştım bide netten görsellerle güncel diye bi pdfformatında sunum gibi bişey yapmışlar ona gözgezdiricem güncel için belirli kaynak söyleyemem önüne ne geliyosa yararlan mutlaka

anayasan iyi değilse veya tekrarda kitap ihtiyacın varsa dediğimi alabilirsin 4 tl gibi bişeydi canım
dışında büyük kırmızı elma var
içeriği kavram haritalı ve renkli

yetenek yayınlarıın vatandaşlık soru bankası var. kavram tarihalarına bakim. anayasam iyi kötü deil ama eksiklerimi görmüş olurum:) kırmızı elma derken anlamadım?

Kızlar merhaba...bende bol tekrarla gıdıyorum... Bu arada sınav yerlerı bellı oldu mu pc tamırde cepten gırıyorum oda göremıyorum?

Belli oldu canım genelde bi önceki sınavda girilen yerleri vermişler. Ben aöf girdim yerde giricem.

Son düzenleme:
Herşey çorba olmuş gibi karıştırıp duruyorum hiç böyle olmazdım
soru çözmicem tekrar yapıp bırakıcam
Allahım ben delirmeden geçse bari şu sınav

Herşey çorba olmuş gibi karıştırıp duruyorum hiç böyle olmazdım
soru çözmicem tekrar yapıp bırakıcam
Allahım ben delirmeden geçse bari şu sınav
evet öyle oluyor her şey birbirine karışıyor ve hiç bir şey bilmiyormuşsun gibi oluyor çok normal bende de öyle olmuştu. Sınava girerken sanki bir sene boyunca hiç çalışmamış gibi hissediyordum kendimi :))
sevgi meleği dediğin gibi yap kesinlikle sadece konu oku sabahtan akşama kitap okur gibi. Çok faydası oluyor onun. kafana bir şeyler takılır şu neydi unuttum diye panik olursun hemen anında aç bak onlara. Baktıkça rahatlayacaksın :)) Panik olma koskoca sene emek verdin karışmış gibi gelse de her şey beyninde yerli yerinde aslında merak etme. Sınav anında da her şey şak diye gelecek aklına soruları o kadar rahat yapacaksın ki :))

İnsan işte korkuyor acabalar kemiriyor :)
İnşallah dediğin gibi sınavda her şeyi şak diye hatırlarım
Aslında heycan, stres yok ama çok karısık bir duygu tarfi edemiyorum
Yaklaştığı için sanırım bir şey bilmiyormuş gibi oldum
soru çözmicem dediğin gibi bol bol okucam kaldı 2 gün :18:

Yarın ki sınavda tüm topiğime kocaaaaman kocamaaan başarılar diliyorum
Allahım hayırlara erdirsin
Tüm yoldaşlarımın içinden korku ve heyecanı alsın. Güzel güzel çözelim sorularımızı

Sınava girecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Eminim güzel puanlar alacaksınız :)

Ben hiç çalışmadım bu sınava. Ama yine de çok gerginim

Şu an başım çok ağrıyor. Hiç geçmiyor bu ağrı :S

Allahım inşallah yarın bana huzur ver nolur, benimle birlikte emek veren herkese de.

bu sabah seni rüyamda gördüm sevgi meleği..

sınavdan çıkmışssın hepsini yaptım 1 tane bile boşum yok diosun..
çok seviniyorum ben de hayırlısı olsun inş..

sınavda hepinize başarılar arkadaşlar..
çok emek verdik hepmiz..

sevgi meleği içini ferah tut..gerçekten çok çalıştın ALLAH büyük muhakkak yardım eder...emekler boşa çıkmaz..
güsel haberlerini bekliyoruz...

Harikaydı derrmişim
Elkocum doğru görememişin 10 boşum var mattan son 10 soruyu yetiştiremedim. Yani geometrileri çıkarsak zaten yapamıyordum hiç 5 6 tane mat yapamadım
Gerisi iyiydi
Kötü diyemem ya atanırım ya atanamam ortadayım
Sonuç olarak kendimi kötü hissedecek, olmadı diyecek bir durumda değilim

Sınav formatı çok değişikti bunu söyleyebilirim ama kolaydı sözeller.
Mat oyalayıcıydı.

geçmiş olsun herkese,
sevgi meleği anlattığına göre bizim sınv gibiymiş sizin sınav da,
türkçe nasıldı zor muydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…