2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Şahsen ben kopya olduğunu düşünmüyorum. Soruları çalan bir yayın evi birde niye yayınlasın. O kadar saf mı :)
Soruların derleme olduğu bariz belli, bağırıyorlar biz toplamayız diye.
Ama bunu dile getirince bile vatan haini ilan ediyorlar.
Sınavı yapamayanların sınavı iptal ettirme çabası ama boşa çırpınışlar bunlar.
Çalışan öyle de böyle de yapar.
Şimdi gir bak facebook sayfalarına dün ağlayanların aynıları 90 100 netlerden bahsediyor.
İnsanları gaza getirmeye çalıştılar ama başaramadılar.

cnm ben hakan hocanın önlisansla ilgili yorum yaptığını hiç duymadım . . . nereden ulaşabilirim bu yorumlara ?

Çözelim canım bu gün Türkçe günü yapmak istiyorum.
Sen ne çözmek istersen çözerik anam

benim için farketmez kızlar yaa sınav bitti canım sıkılıyor şimdi evde boşluktan
hiç stres yapmadan rahat rahat çalışın boşluk da kötü bi şey dışarı çıkasım da gelmedi yorgun hissediyorum kendimi önceden ne güzel erken kalkıyordum bi amacım vardı biraz boşluğa düştüm şimdi. İnşallah sınavı sizde iyi bir şekilde atlatırsınız

İnşallah canım. Tüm çabamız o yönde. Ortalık iyice karıştı facede. Millet birbirini yiyor.

cnm ben hakan hocanın önlisansla ilgili yorum yaptığını hiç duymadım . . . nereden ulaşabilirim bu yorumlara ?

Videolarında söylüyor. Ben ihtiyacın kendi sitesinden izliyordum nette yeni verdiklerinde söylüyor mu bilmiyorum

İnşallah canım. Tüm çabamız o yönde. Ortalık iyice karıştı facede. Millet birbirini yiyor.
bende memurlar nete baktım o kadar abarttılar ki ortalık savaş alanı herkes birbirini yiyor cidden sınav bitti ya bence herkes boşluğa düştü bu şekilde rahatlatmaya çalışıyorlar kendilerini Kimisi diyor sınav iptal olsun kimisi diyor sorular çalınmadı kimisi diyor çalındı herkes kızıyo böyle kazık soru mu olur yok süre yetersizdi yok matematikten kalıp soruları ezberlemişler hiç kalıp soru yokmuş böyle herkes yapamadığı beğenmediği şeylere söyleniyor ama ben eminim bu sınavda 110 115 net yapan adam da vardır çok iyiler vardı bir seneden beri sınava deli gibi hazırlanan insanlar vardı hem çalışkan hem pozitif bir tek onların sesi çıkmıyor :)

Sınavı iyi geçen adam kalkıp da yok şike var iptal olsun demez. Çalışan adam havada karada yapar o soruları. Ben baktım nette verilenlere. Gayet basit. Hele tarih. Yani bu sorulara da çamur atıyorlarsa ne soracak ösym. İlginçler. He arada bir kaç dandik soru var ama sınavı genellemeye yetmez bence.

İnşallah cnm amin. sağolasın.

Çözelim canım bu gün Türkçe günü yapmak istiyorum.
Sen ne çözmek istersen çözerik anam

Çözelim de sen yoksun lakin
İslam tarihini çalışıyorum bende.

Son düzenleme:
Videolarında söylüyor. Ben ihtiyacın kendi sitesinden izliyordum nette yeni verdiklerinde söylüyor mu bilmiyorum

anladım cnm tekşekkürler . . . sanırım o sezonluk üyelikle uzaktan eğitim ile izlettiriyor videoları canlı dersler vasıtasıyla sonra da izleyebilme imkanıyla . . . yani ücretli . . .

(I) Onun yazma serüveni, ortaokul son sınıfta başlar.
(II). Bir dağ köyünden gelmektedir.
(III) Yoksulluk yakasını hiç bırakmaz.
(IV) Ama o da onun savaşmayı hiç ertelemez.
(V) Başarılı bir yazar olur sonunda.
(VI) Çünkü yaşama koşulları da eğitir insanı.

Bu parçadaki numaralandırılmış cümlelerden hangisinde yazarın iletisi yer almıştır?

Son düzenleme:

VI- Çünkü yaşama koşulları da eğitir insanı.

Son düzenleme:

denemem o bahsettıgın arkadaslarından bırı de benım desene. Şu an cok kotuyum. Berbat gectı sınavım

Sevgı melegı sorulara kolay demıs ama bır de 2 saatte yapmayı denesın. O kol gıbı turkcelerden sonra matematıkte butun konsantrayon gıttı 10 tane bosum var. Turkcede cok zaman harcadıgıma deyse barı ama bı suru yanlısım cıkıcak

2010da tarıhten 2 yanlısım vardı sımdı 5 yanlısım var. Cografya cok basıt dıyodum ama herkes farklı cevaplamıs soruları. Sınavda basıt gelmıstı ama cografya da var yanlıslar. En basııtı vatandaslıktı bence

Bu sınavda ıyı yapan tabı vardır. Mat 30 yapan da vardır ama ben yapamadım. Arka arkaya öncüllü sorular gelınce afalladım bir de turkceden cok vakıt kaybedınce strese gırdım. Olmadı anlıyacagınız

Çocuk dusundugum ıcım özel sektöre gerı dönemem çünkü buldugum işler hep geçisi ve bekarları ve çocugu olmayanları tercıh edıyolar. Gece saat 12ye kadar çocuklu kadın çalışmaz tabi onlarda kendılerıne göre haklı.

Denemem senın adına sevındım. Biraz da temel lazım. 2010 gıbı olsaydı ben 100 netı gecerdım ama olmadı

Sağlık olsun özka moralini bozma ben bulduğum cevaplara baktım matematiği pek hatırlamıyorum ama çoğu doğru gibi geldi çözümler tanıdık geldi yani türkçeyi hiç bilmiyorum hepsini yaptım ama zordu emin olamadım hiç birinden ve genel kültürü 25 dakikada yaptım panikten biliyo musun, matematikte de anlamak çok önemliydi zor değildi fazla ama konsantre olmadan yapılamayacak tarz sorulardı hep. Benim de çok iyi değil genel kültürden 10 yanlış kesin var üstü de gelebilir, bazı soruları aceleden yanlış okumuşum. 90 net çıkar diye düşünüyordum ama pek emin değilim yanlışları görünce emin olamadım genel kültürden 40 net ve üstü kesin gelecek ama GY ne olur onu bilemiyorum tabi.
Özel sektör konusunda da sana katılıyorum. Dediğim gibi belki bizim bölümdekilerin de sınavı kötü geçtiyse (inşallah ) Yerleşiriz bi yerlere

Özka ben genel külltür için yorum yaptım canım genel yetenek soruları hakkında birşey söylemedim.
Ayrıca geçen sene dgs sınavında türkçe okumaktan uykusu gelmiş biri olarak sizide anlıyorum. Ama dediğim gibi Türkçede o tür sorular hız istiyor. Birden karşılaşılınca şok geçirdiler bu sene. Eminim sakin kafayla denk gelseydiniz böyle düşünmezdiniz. Ben şuan aa ne kadar basit nasıl yapamadınız demiyorum oradaki psikoloji önemli.
Senin hakkında hayırlısı olsun canım benim.

evet sevgi meleği doğru söylüyorsun, genel kültür çok zor değildi ama eleyici sorular vardı bir de herkes türkçe matematik yaptığı için önce türkçe ve matematik ortalamanın üstü sorular olunca özellikle türkçede hızlı okumak yetmeyince süre sıkıntısı yaşadık. Herkes yaşamış hatta. Türkçede niye hızlı okumak yetmiyor onu sorarsan okuyup anlasak bile şıklar arasında çok kaldık iki şık arasında bazen 3 şık arasında hangisini seçsem diye düşünmek çok vakit alıyor insan karar veremiyor bir türlü. Birini işaretlemek zorundayız ama işte o seçim yok mu :)) bilmiyorum nasıl halledilir bu türkçe. Ben sınavdan önce türkçenin zor olacağını beklediğim için bir hafta türkçeye ayırdım yarımşar günden toplamda 1200 tane paragraf çözdüm o hafta, ama yine de çok işe yaradı mı bilmiyorum yaramıştır herhalde belki onu çözmesem daha da çok yanlış yapardım. Ama bu belli oldu yani sizin sınavda da türkçe zor olur kesin aynı kadro hazırlıyor çünkü o yüzden bence türkçeye yüklenin mutlaka

Cnım turkce su an evde de yağsam zorlanırım ama mat zor degıldı. Yanı 5 tane seçiçi soru vardu matematıkte ama ben vakıt yetıstıremedım. 10 bosum var. 10 bos ordan gıdınce zaten turkce de zor olunca gıttı benım sınav. Turkce zor olmasaydı belkı ordan kurtarırdık. GK cok kolay gıbı gozukuyor ama emın oldugum sorular yanlıs cıktı hep. Ismet ınonu dedım celal bayar cıktı, ıngıltereden yardım aldık dedım rusya cıktı. Bılmıyorum demekkı olacagı varmıs ama benım ıcın cok kötu oldu. Yasım 30 benım. Cocuk da ıstıyoruz ama tek maasla nasıl olucak. Şu an psıkolojım pek ıyı degıl saglıklı dusunemıyorum

Bu arada 2010 puanımla istanbul dısı 2,3 programcılık(muhendıs olarak programcı calıstırıyolar düşük maaşa) tutuyodu ama ben bu sene daha ıyı alırım dıye yazmadım. Ne bıleyım bu kadar kötü geçeceğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…