2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Bu olanlardan sonra telaş yapmaya başladım. Acabalar kafamı kurcalıyor. İyice çalışmak lazım. Başka çaresi yok :100:

denemem sevindim canım zaten güveniyordum ben sana. bugün sol kolum uyuşuk kızlar zor yazıyorum çok fark ediyor. iki ay var stres yapıyorum eksiğim çok. uzun saatler çalışamıyorum. istediğim gibi olmuyor.

denemem sevindim canım zaten güveniyordum ben sana. bugün sol kolum uyuşuk kızlar zor yazıyorum çok fark ediyor. iki ay var stres yapıyorum eksiğim çok. uzun saatler çalışamıyorum. istediğim gibi olmuyor.

Canım sol kolum diyince hemen yazmak istedim.
Bu normal bi uyuşma değil biliyorsun dimi.
Hemen doktora git hemen.Sakın ertleme Allah korusun..
Kalp veya beyinle ilgili bişey de olabilir.

canım boyundan mı acaba çok eğiliyoruz ya ders çalışırken
kalbim ağrımıyor. ama sol kolumda manevra yaptırırken bir anormallik var.
Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.
bugün korktum zaten pikniğe gittim. dersler acayip gerdi stres yaptım sıkıntıdan dudağım uçukladı hem iki kere.

Yok kuzum ya korkutmak istemem. Ama başka sebepleri var sol kol uyuşmasının.Rabbim hayır etsin.
Pazartesiye randevu alıyosun hemen hadi bakem
Duana da kocaman bi amin diyorum.

pzt kadın doğumcuya gidecektim beyin cerrahına da gideyim. sen naptın canım ne çalışıyorsun? ben matematiğe tekrar başladım haftada bir gün ayırıyorum. matematik bile unutuluyormuş inan. daha çok tarih çalışıyorum. güzel bir ders aslında.

Tmm ozaman gel bana da haber ver lütfen olurmu.
Randevunu al şimdi hemen hadi netten. Erteleme.bak takip edicem seni ona göre.
Veeee bende şaşırıcaksın ama matı başa almıştım senle zaten hemen hemen aynı gittik biz. :)
Şimdi tarihi de ekledim.Allah zihin açıklığı versin inşallah.

sen değilmiydin hakan dedeyi bilmem kim hocanın taklitçisi diyen yanlış mı anımsıyorum .

amin canım tamam söylerim. korkma iyi olcam inşallah. boyun fıtığı olmıyayım da :) ben daha tarihi bitirmedim biliyor musun üç ay oldu başlayalı :)) inşallah iki hafta sonra bitecek

Sınav bitti ama ben pc başında otururken huzursuzum. Kalkıp ders çalışmam gerekiyorda burada zaman kaybediyormuşum gibi hissediyorum. Sonradan aklıma geliyor :)

Valla kızlar bizim dershanedeki hoca da dedi ki 26 sorunun cevabını söyledim ben ama bana sanki o anda hepsini ilkkez görüyormuşum gibi geldi. Şu kişi bu kişi diye şartlanmayın o anki psikoloji çok farklı. Ve bu sınav soruların çok dolaylı sorulduğu bi sınavdı. Bildiği soruyu yaptırmadılar insana. Misal başkomutanlık hangi savaştan sonra atatürk e verildi yerine 9. ordu müfettişliğinden istifa ettikten sonra atatürk hangi savaştan sonra ordunun başına geçmiştir dediler. O an bu ne ya diyorsun.

Soruları kapsamlı düşünün başka nasıl sorulabilirdi gibi. Matematikte çok uzun cümleler vardı. Başarılar hepinize. İnşallah sizinki daha net bir sınav olur..

Son düzenleme:
amin canım tamam söylerim. korkma iyi olcam inşallah. boyun fıtığı olmıyayım da :) ben daha tarihi bitirmedim biliyor musun üç ay oldu başlayalı :)) inşallah iki hafta sonra bitecek

Cnm Allah sağlık versin..
Pazartesi git bak bekliyorum haberini.
Aldınmı randevunu

amin canım sağol. inşallah sen de atanırsın.

amin canım ben hiç telefonla randevu almadım gidiyorum direk alıyorum. hızlı bakıyorlar burda drlar. bir dk duruyorsun içerde :)

Netten alıyorum ben önceden telefonla alıyordum şimdi netten alıyorum.
başka türlü kontrol etmiyolar randevusuz.
Her neyse sonuç olarak gidiyosun yani pazartesi :)

canım üzüldüm gerçekten deprem huzursuz etmiştir inşallah iyi gelir sonucun çok sıkma kendini

Erres sıkma canını arkadaşım. Emeğimiz büyük. Ailemizin yüzüne bakarken vicdanımız sızlamıyorsa gerisi allahın takdiri. Kendime adıma okulumla beraber yapabileceğimi yaptığımı düşünüyorum. Günde 600 sorularda çözdüm. Ama değmiyecekmiş bir sınavmış. İnşallah emeklerimiz boşa geçmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…