2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Kızlar gündüz pek vaktim olmuyor aöf geçsinde yüklemeye çalışırım.
Akşamları yükleme yapamıyorum.

ben halihazırda var sandım canım çok pardon...

valla oturup adam gibi, her bölümün dağını platosunu ovasını fabrikasını madenini ezberlemem lazım...off off...

sağol canım aynen katılıyorum sana çalışmadım geçtim diyenlere inanmıyorum artık. bir okumayla gitmişler geçmiş yıl sorularını çözmüşler yok yok çok zormuş. kpssden bile zormuş içim şu an bir o ders bir bu ders karman çorman inan. ben dün ybs yi bitirdim yani sorularını çözdüm. finansal yönetim formülleri bilmiyorum. bir maliyet muhasebesi kaldı. üç gün ona bakacağım son üç günde murat yayınlarının kitabın sonunda denemeler var her dersin böyle hiçbirisini çözmedim bilerek. son üç gün onları çözüp gideceğim artık ne olursa olsun. matematikten soğudum. tamda netlerim yükseliyordu her denemede 18 doğruya çıkmıştım en son. kalırsam da seneye dersaneye gideceğim. kpss den de coğrafya kitabım var yargı konu anlatımlı onu bitirmeye çalışıyorum. bir deneme çözdüm az önce. biraz yatıp dinlenicem. iki deneme daha yapacağım.
o maliyet muhasebesinin notlarına ben de bakayım vakit olursa aslında ben okulda bu dersi gördümde on yılı geçti tabi unuttum. hem de yüksek notla geçmiştim. tabi hoca anlatınca başka oluyor. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın bu kadar stres para emek boşa gitmesin. hayırlısıyla hem derslerimizden geçelim hem de kpssde yerleşelim.

valla oturup adam gibi, her bölümün dağını platosunu ovasını fabrikasını madenini ezberlemem lazım...off off...
benimde test yaparken eksiklerim çıkıyor ama zevkli bir ders seviyorum ben. iki hafta sonra başka bir konu anlatımlı kitaptan tekrar başlayacağım. bilgiler yerleşir. en azından kültürümüz gelişiyor.

Malesef canım ne olursa olsun artık diyorum bende. Daha finaller var ve bunun iki katı konular...
Valla sıkıldım ben. Bugün maliyeti bitiricem. Finansa hiç zorlamıcam kendimi. Birinden dinlemeden anlamak zormuş bilmediğin bir dersi.
Rabbim yardımcımız olsun hem çalışmalarımız hemde paramız boşa gitmemiş olsun.
Sen finansı bitirmişsin ne güzel. Anlayabildinmi bari:26:

sevgi meleği merhaba ben de kpss çalışmaya başladım ztv nın vıdeolarından.tarihe bayılıyrdum fakat silinmişş sen de varmış sanırım onun videoları.tarih ve cografyası varsa bana atabilir misin heryerde arıyorum fakat bulamıyorum

slm arkidişler yarın ygs ye gireceklere başarılar diliyorum bende giricem inş. hepimizin iyi geçer

amin inşallah boşa gitmez. altı yedi ünite zaten derslerde içinde çok bilgi ve terim var ben öğrenmeden geçiyorum maalesef çok sıkılırsam coğrafyaya bakıyorum. bugün üç deneme yaptım akşamüstü coğrafyadan. e öğrenmeye hiç bakamıyorum artık. ama son üç gün ordaki ara deneme sınavlarını yapacağım inşallah. 50 zaten geçiş notu Allah yardım eder inşallah. umutlu olalım beynimizde ona göre programlansın. bizim burda merkezde olacak sınav yaklaşık bir saat merak edip bakmadım bile nerede gireceğime. orda bir yerde. finalin yüzde yetmiş daha önemli konular daha çok. benim tek üzüldüğüm kpss matematik çalışamıyorum. günde dört beş saat bakardım ben uğraşırdım. ama herşey yoluna girer Allah büyük şu bir haftayı atlatalımda.

canım dün yazacaktım iyi almışsın maşallah yine akıllılık etmişsin sınava girmişsin. ben yıllardır hiç girmemiştim. şu an temel oluşturma aşamasındayım. ama senin gibi yapsaydım ilk girişimde temelim olurdu bir fikrim olurdu. mesela coğrafyada konularım bitti ama bilgi olarak belki yarı yarıya biliyorum. mesela tarihten son deneme sınavında beş doğrum vardı. bundan sonra artacak mutlakada çünkü yeni başladı bizim dersanede tarih. öyle önyargılı değilim Allahın izniyle yaparım diye düşünüyorum. 5 ay var önümde.

Maliyetin yarısı bitti valla murattan çalışıyorum sayısal tarafını sallamıyorum artık sözel sorular daha çok nasıl olsa. Hem basitmişte.
Finale daha az zamanımız kalıyor. Öf öf kpss vakit ayıramadım ne zamandır
Nefret ettim aöf den hiç söylenildiği gibi değil hiç :85:

Canım neden yenı basladılar tarıhe. Bız de daha 1. dunya savasındayız benım de en fazla 13 netım cıkıyo sımdılık. Senın daha vaktın var bol bol calısırsın bızım 3 ay kaldıi ben daha 2 aydır calısıyorum, tempoyu yukseltmeye baslıycam bakalım sınava kadar ne öğrensem kardır. Konu calısmayı bırakmıycam son haftaya kadar

Selam kızlar
Çalışmalar ne alemde nasıl gidiyor?
Anlaşılan % 90 ınımız aöf ye hazırlanıyo şuan..
Allah zihin açıklığı versin hepimize

Amin canım, sen ne alemdesin?

Canım ben şuan matematikteyim ama çalışamıyorum köklü sayılarda kaldım..
Yarın işten ayrılıyorum ayın sonunda çıkarsın demişlerdi
Ordaki işlerimi yetiştirmeye çalışıyorum işte..
Ne zaman bitiyo sınavlarınız cnm ?

7iklimde zorlandıgımı itiraf edıyorum :) istikrar çok kolaydı yalknız sastım kaldım .. ikrarı zor 7iklimi kolay olur dıye dusunurken tam tersi oldu...

bu arada bende yumurta kapıya dayandı diyenlerdenım ben pek çalısamasamda (içecekleri suyu benden isteyen 2kaynanam var-biri ablası olur k.validemın- surahıyı yanlarına koysamda benım elimden içmesi tatlı oluyormussss oyuzden benı cagırıyorlarmısssss neyse neysee sabırrr dıyorummmm....

neyse ona ragmen sinirde olsamm calısmaya devam edıyorum iştee insallah emeklerımızım karsılıgını alırız kızlar...

Önümüzdeki hafta sonu cumartesi-pazar bitiyor canım tabi bu vizeler.
Tek teselli sınava daha da var.
Sende üzülme halledersin işten çıktın yani sonunda, hayırlısı canım.

Boşver takma yapacak bir şey yok :) Lisanslara az kaldı şaka filan zaman geldi be, su gibi geçiyor

Önümüzdeki hafta sonu cumartesi-pazar bitiyor canım tabi bu vizeler.
Tek teselli sınava daha da var.
Sende üzülme halledersin işten çıktın yani sonunda, hayırlısı canım.

Bak çok az kalmış seninde cnm sabret
Çok şükür cnm inşallah hayırlısı böyledir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…