2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

durucum saol cnm yarın yüklüycem pc ye :)

kıslar ygs sınav yerleri açıklandı evime o kadar uzak ki anlatamam sanırım 3 vesait...

ALLAHtan arabam var ama ya olmasaydı sabahın 7 sinde düşücem yollara...
gerçi araba var ama ben yine de erken çıkıcam, orayı nasıl bulucam çok uzak ve hiç gitmediğim yerler ((

üstelik ilköğretim okuluna çıkmışım yaaa benim boyum 1,84 kilom 65 ben nasıl sığıcam o küçücük sıralara (

boyumu belirttim seçeneklerde daha napiyim yani.. sallıyorum mu sandılar acaba
10 sene oldu liseden mezun olalı hala sistem çok bozuk yazık yaaa ((

sinirden uykum kaçtı yeminle

aynı boydayız canım yanlsı senden şişkoyom ben :)) 69la 70 arası gidip gelıyorum işte
Allah kolaylık versın canım o mınıcık sıralarda ıkı buklum -sanki kahvehane taburelerı gibi kısa bacaklı olanlardaymıs gibi- oluyor insan bende univ sınavına oyle denk gelmıstı ,sınav sonunda heryanım tutulmustu onu hatırlıyorum bi..

canım googlemaptan bak istersen yerıne adresı yaz hemen cıkar zaten

kızlar 3 gundur calısmıyorum canım ıstemıyor calısmam gereklı oldugunu bıldgım halde motıvasyonum dustu naapıcam ben

tarıhı bıtıremedım maalesef bahane sayılırmı bılmıyorum ama eşim goreve gıtmeden sonkez sarıldık bırbırımıze gidecegi zamana kadar

uğurlayıncada canım istemedi çalısmak 2.bahanem olsun...

mecbur yarına kaldı

kızlar 3 gundur calısmıyorum canım ıstemıyor calısmam gereklı oldugunu bıldgım halde motıvasyonum dustu naapıcam ben

canım sımdı guzelce dinlen uykunu al bence.. yarın güzel bi kahvakltıdan sonra hangi derste kaldıysan kendını zorlayarakta olsa ders calısmalısın yoksa 3gun değil 3ay gecsın yıne o dersın basına oturamazsın maalesef

yada sevdiğin bi derse baslarsan diğer derslere gecısın daha kolay olacaktır dıye dusunuyorum..

Önemli değil cnm..
Sistem hiç düzelmediki
Oyuncak gibi değiştiriyorlar ha bire
Olan da çocuklara ve bizlere oluyo

sorma cnm yaa bu boyla ben o sıralarda napıcam bilmem
google map ten baktım haritaya yaa çok garip bi yerde çok uzak offf...

çok ters yerde taksiyle mi gitsem acaba ((

Önemli değil cnm..
Sistem hiç düzelmediki
Oyuncak gibi değiştiriyorlar ha bire
Olan da çocuklara ve bizlere oluyo

sorma durucum sabahtan beri google map tan bakıyorum çok uzakta okul taksiyle gitmek en mantıklısı napalım artık..

sorma cnm yaa bu boyla ben o sıralarda napıcam bilmem
google map ten baktım haritaya yaa çok garip bi yerde çok uzak offf...

çok ters yerde taksiyle mi gitsem acaba ((

canım sen sadece cozecegın teste odaklan baska hiç bişey dusunme tabı arada saatıne bak zaman dilimini ayarlamak için

ben saatsız hiç bi sınava gırmem yoksa panık olurum acaba kac dk var dıye ,dikkatimi veremem onumdeki sınav kagıdına

kardesımde tam tersi saat oldumu panık yapıyormus oda saatsız giriyordu sınavlara :)) ıkı kardes hiç benzemıyorduk bırbırımıze

hmm ya bılen biri gotursun senı yada taksiye bınmek en iyisi gibi bu durumda..

sınavında basarılar dilerim...

Son düzenleme:
Selam yoldaşlarım canlarım..
Nasılsınız neler yapıyosunuz

Kendi adıma sürünüyorum. Herşeyi halloldu sanki de kulak ağrısı çıktı başıma Hastalık hastası falan mı oldum acaba :44: Aöf 2-3 hafta var ben nelerle uğraşıyorum. Nazar değdirdim sanırım kendime

Öyle deme güzelim ya her daim şükret
Nazar değmiştir
Bunlar olacak ki biz de bişelerin kıymetini daha iyi anlayacağız büyüyeceğiz

Öyle deme güzelim ya her daim şükret
Nazar değmiştir
Bunlar olacak ki biz de bişelerin kıymetini daha iyi anlayacağız büyüyeceğiz

Haklısın da işte...
Şu ara olmasaydı keşke, 6 dersim var daha 2 si bitti ve 3 hafta kaldı

Selam kızlar nasılsınız ?
Çalışmalar nasıl gidiyor ?
Benim türkçe bitti. tarihe başlicam
Aöf'ede 3 hafta kaldı. Ve ben hala çalışmalara başlamadım..
Hangisine çalışacağımı şaşırdım ya. 8 ders aöfden kpss dersleri de eklenince çekilmez oluyor.

Malesef.

canım aynen ya bugün kaç saatimi harcadım aöf için. iş ve sosyal güvenlik hukuku çalışıyorum konuyu üstten okuyorum tabi birşey anlamayınca testleride pek bilemiyorum artık sor çöze çöze olacak. birçok bilgi var çünkü her satırda kolay değilmiş gerçekten. hiç çalışmadan geçtik diyorlardı kandım ben maalesef. ivsgh Türk vergi sistemine göre daha kolay. üç günde bir ders bitirirsem anca yetişecek geçmiş yıl çözümlerine hiç bakamadım daha. aslında aöf başlığı olsa daha iyiydi kpss yi meşgul ediyoruz. kpssden de coğrafyadan üç test çözdüm yediiklimden. bir bölgelerin testi kaldı.

artık başlaman lazım hemen yarın başla bence senin bölümün neydi?

aöf başlığıda var canım. oraya gel. çalıştığımız ünite sayısını falan yazıyoruz. nasıl çalışmadan geçiyorlar acaba bizdemi sorun var. mümkün değill ya ben sallayınca da tutmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…