2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

bana kimse cevap vermemiş ya

Canım gözümden kaçmış kusura bakma orta öğretimde kod 2001 mi oluyor tam emin değilim ama düz memurlukların geneli işletmenlik sertifikası istiyor. Yani eğer açılırsa dediğin kadro tercih yapabilirsin. Aöf de sağlık olarak hangi bölümlerin olduğunu bilmiyorum açıkçası ama en genel olanı tercih etmelisin. örneğin; sağlık kurumları bölümü varsa...

teşekkür ederim cevabın için yani sağlık bölümü seçebiliyrum düz lise mezunu olarak

Günaydın canlarım
Bugün izinliyim ve Allah izin verirse üslü sayılar ve köklü sayıları bitirmeyi düşünüyorum
Yani hedef 2 konu
Hiç sevmiyorum matematiği ya
Nerdesin coğrafya aah ah

Adan alan yapıyosun b den aynı bu önlisans gibi.
a dan alan mecburi yani yapmak o zaman seneye çok zor olur ya hem alan hem gygk hem de işletme 4 şu an bile zor. ben de iş ve sosyal güvenlik hukukuna başladım ilk konu murat yayınlarının kitabını hızlıca okudum sorulara baktım şimdide netten e alıştırmaya bakayım. günde iki ünite ilerlemem lazım. öyle okuyup gideceğim artık. kpssden ise bugün işçi problemlerine baktım biraz coğrafyayada baktım.

merhaba kıslar nasıl gidio çalışmalar..

ben dün oğluşu gezdirdim yorulduk eve gelincede anca 50 soru çözbildim

napalım arada olucak böle oğluşada zaman ayırmak lazım...

şu coğrafyayı bitirsem de bi an önce onun sorularına geçsem...

hala tarihten ve türkçeden soru çözyorum..

1 nisan da ygs..

aöf 2 yıllık yazıcam kızlar hangi bölüm karar verememdim....

tavsiye bekliyorum yardımcı olun nolur...

kafam çok karışık...

sosyal hizmetler ve halkla ilişkiler şuan ilk etpta düşündüklerim..

ama dediğim gibi çok kararsızım

Cnm benm arkadaşım hacettepe sosyal hizmetleri okuyo 4 yıllık daha doğrusu 5 yıllık herneyse
Diyeceğim o ki kpss de bu bölümden alınan puanları söylediğinde şok olmuştum
35 civarı puan alman bile yetebiliyormuş atanmak için.
Ki arkadaşım bu konuda çok araştırmacıdır bölümünü de bu yüzden ince eleyip sık dokuyup karar vermişti.
Bu 4 yıllıklar için geçerli ama 2 yıllığınında yabana atılacağını düşünmüyorum..
Üniversiteler de bu bölüme ihtiyaç olduğu için değişik stratejilere başvuyuromuş anlatmıştı da unuttum
Çok ama çok ihtiyaç olan bi bölüm
İhtiyaç çok var
Hiç düşünmeden bunun iki yıllığıda olsa oku derim.

Son düzenleme:
Günaydın canlarım
Bugün izinliyim ve Allah izin verirse üslü sayılar ve köklü sayıları bitirmeyi düşünüyorum
Yani hedef 2 konu
Hiç sevmiyorum matematiği ya
Nerdesin coğrafya aah ah

video izliyormusunn bende 2 güne kadar geçerim matematiğeee ama içimden hiç gelmiyo(
nasıl yapcam nasıl geçcem bilmiyorumm püfffffffff 10 soru çözsem oda yeter ama ilk önce matematik çalışmak lazım
malümm 10 sene aradan sonra giriyorm kpss ye

Cnm ben ihtiyacın kitabından konuyu çalışıyorum çok zorlanınca da ekolden videosunu izliyorum sonrada soru çözüyorum.
İhtiyacın kitabını netten indirebilirsin.
Basite indirgeyip anlatmış

saol cnm ben de bu bölümü düşünüyrum ilk olarak...

bi ara büro yönetimi ve sekreterliğide düşündüm.. halkla ilişkileride ama sosyal hizmetler ağır basio...
saol cnm..

bide o ihtiyacın matematiğini netden nerden indirdin cnm link verirmisin ?
matematik kaynağım pek yok..

Cnm şimdi tekrar aradım ama bulamadım nerden indirdiğimi unutmuşum
mail adresini ver istersen ordan yolliyim

günaydın kızlar:)
tarihe devam ediyorum,Bugun bitecek inşallah
kolay gelsin diyorum hepinize

ben tarihi bitirdim bilegeriye türkçeyle geometri kaldı.türkçem zaten iyidir.geometriye başlarım yarın da.aöf derslerim zaten bitmişti tekrarlara başladım

alan derslerini hiç yapmazsak oluyor mu bu düz memurluk? çünkü seneye hem alan hem gk gy hem de işletme 4 zor olacak. ben de yarın pazarlamaya başlıyayım. biraz hızlanmak lazım.
lisans mezunu oldugun zaman sadece cift yıllarda düz memrluk sınavına basvuruyosun aynı onlisans gibi.

bence kpssde atanabılecegın yerleri yazman iyi olur. bir arastır googleden filan sana hangisi iyiyse onu yazarsın
ben tarihi bitirdim bilegeriye türkçeyle geometri kaldı.türkçem zaten iyidir.geometriye başlarım yarın da.aöf derslerim zaten bitmişti tekrarlara başladım
tarih bitsin cografyaya baslıcam ben
kolay gelsin canım sanada
2-3 saatim kaldı bitmesine
bunaldım biraz ama bitiricem bugun
ooo benım ancak aksam 9da ancak biter.. senın yine iyiymiş hakkaten belli zaman sonra ınsanın beynı kazan gibi oluyor :) ya uyumalı yada 1saat kadar dınlenılmeli değilmi yada ben ancak topluyorum kafamı buyuk molalarda diyeyım ara molalarım 10-15dkdır..

canım bende çok yoruluyorum sıkılıyorum ,ara vermemeye çalışıyorum bugun ara verince geri oturmakta zorlanıyorum biraz
ama ara vermeden çalışmak daha bunaltıyor.
uyumaya çalıştım biraz yarım saat başımı dinlendirdim geri başladım.
sonra yine 1 saat çalışıp yine yarım saat ara verdim
şimdi ara verirsem bi 15 dk vericem
mola vermeden de daha zorlanıyor insan
bitirince buraya yazalım canım.

evet yaa ara vermeden çalısınca belli bi zaman sonra kefem almıyor bilgileri yani okudugumu bile anlamıyorum :))) mesela eşim bişi, dio yada annem arıo telde dedıklrınden kesınlıkle bişi anlamıyorum yani kavrama yetenegımı yıtırıyorum tamamen :)) oyuzden ara vermek iyi oluyor

benımde moralım bozuk teyzemın oğlu nısanlanmıs gecen hafta ama yenı haberımız oluyor insan söyler bide kız tarafına atıyo sucu neymıs o taraf istememiş bizi hadi öyle oldu dıyelım sonucta nişan pat dıye olmuyorya bı hazırlık everesi var değilmi... teyzem sürekli benım yanımdaydı benım nişan-dugun merasım hazırlık asamalarında sonucta ,herseyı haberdar ettık biz aman gucenır teyze anne yarısıdır dıyerek.. neyse Allah tamamına erdırsın ama annem olsun ben olsun darıldık yani ki anneannemin kimbilir nasıl gücüne gitti nişana cagrılmamak ,ayıpyaa

neyse tarihi bitirince söylemek adına şimdi kkdan ayrılıyorum ,daha tembellik yapmayayım molayı fazlasıyla kullandım kolay gelsın ıyı calısmlar canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…