2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Kendi adıma sürünüyorum. Herşeyi halloldu sanki de kulak ağrısı çıktı başıma :KK5: Hastalık hastası falan mı oldum acaba :44: Aöf 2-3 hafta var ben nelerle uğraşıyorum. Nazar değdirdim sanırım kendime :KK14:
geçmiş olsun canım Allah şifanı versin. inan hepimizin oluyor geçen ay çocuk ameliyat oldu haftaya eşim ameliyat olacak ister istemez sağolsun gelen giden ve gittikten sonra konuşulanların kafamdaki yankıları içimdeki sıkıntıları daha beter. hayırlısı artık napalım. Allahım okuduklarımızı aklımıza getiriversinde geçelim şu aöf yi.

merhaba.sınava bende giricem bu sene ama bi türlü çalışamıyorum. kafamı toplayamıyorum. motivasyona ihtiyacım varrrrr

canım sen sadece cozecegın teste odaklan baska hiç bişey dusunme :KK34: tabı arada saatıne bak zaman dilimini ayarlamak için

ben saatsız hiç bi sınava gırmem yoksa panık olurum acaba kac dk var dıye ,dikkatimi veremem onumdeki sınav kagıdına

kardesımde tam tersi saat oldumu panık yapıyormus oda saatsız giriyordu sınavlara :)) ıkı kardes hiç benzemıyorduk bırbırımıze :KK1::KK14:

hmm ya bılen biri gotursun senı yada taksiye bınmek en iyisi gibi bu durumda..

sınavında basarılar dilerim...

kol saati yasak değil mi sınavlarda artık?? :44:

kol saati yasak değil mi sınavlarda artık?? :44:

okul sınavlarından bahsetmıstım akademi yani vize final büt o tarz seyler için

aaa ygsde demi kalktı yoksa?? arkadasa ygs sınavı ıcın ıthafen bu arada yazılmıstır o msjım

Son düzenleme:

aaa ygsde demi kalktı yoksa?? arkadasa ygs sınavı ıcın ıthafen bu arada yazılmıstır o msjım

uykum gelmiş ben yatayım artık :KK24: ne acayıp bi cumle sıralanısı olmus yukarıdaki :KK53:

Son düzenleme:

benim bildiğim kadarıyla, kopya olayından sonra ösym yaptığı tüm sınavlarda saati yasakladı...

benim bildiğim kadarıyla, kopya olayından sonra ösym yaptığı tüm sınavlarda saati yasakladı...

hmm doğrudur valla bende sadece kpssde kalktı ssanıyordum.. :26:
bende denemelerime baslayınca saatin alarmını kursam yeter saatı uzak bi yere koyarım ki canım istediğimde kalkıp bakması zor gelsın bana :KK19::18: saatsızlıge alısmam gerekecek mecburen.. :KK50:

hmm doğrudur valla bende sadece kpssde kalktı ssanıyordum.. :26:
bende denemelerime baslayınca saatin alarmını kursam yeter saatı uzak bi yere koyarım ki canım istediğimde kalkıp bakması zor gelsın bana :KK19::18: saatsızlıge alısmam gerekecek mecburen.. :KK50:

:KK1: :KK1: :KK1:
Kasvetli gerek yok o kadar al saatini yanına pek etkileyen bir şey değil o
sınav için duvara koskoca saat asıyor ösym herkes aynı saate bakıyor.En arkadan bile rahatça görülüyor saat. Sınavda o saate göre başlıyor zaten o saate göre de biiyor
Bence öyle daha iyi oluyo saate bakarken dinlenmiş falan da oluyorsun şeker falan yiyip su içiyorsun :KK1:
Şeker peçete kalem kalemtıraş hepsini ösym veriyor Bir tek suyunu kendin götürüyorsun

Son düzenleme:
Kendi adıma sürünüyorum. Herşeyi halloldu sanki de kulak ağrısı çıktı başıma :KK5: Hastalık hastası falan mı oldum acaba :44: Aöf 2-3 hafta var ben nelerle uğraşıyorum. Nazar değdirdim sanırım kendime :KK14:

Geçmiş olsun sevgi meleği yine de ders çalışmaya çalış iyi gelir gerçekten. Ağrını falan unutursun kaptırınca, ben bir yerim ağrıyınca daha çok ders çalışıyrm kafam meşgul olsun diye.

Duvarda saat olması iyi oluyo gerçekten.
Hem herkes aynı saate göre hareket etmiş olur
Günaydınlar kızlar :KK16:
Allah zihin açıklığı versin hepimize
Ben su koyverdim
Nedenini bilmiyorum ama küstüm sanki derslere..
Motive de olamıyorum

Ben su koyverdim
Motive de olamıyorum

günaydın canım nedne su koydun kusmek yok ne kadar sıkılsakta bunalsakta yola devame dıcez bugunluk kendıne ızın var bahar gelmıs cok gez dolsa motıve ol bıraz yarın devam edersın haftanın bır gununu kendıme ayırıyorum cokta ııy olur bu haftada bugun ayırdım bu akşam esmın dogum gunu hazırlık yapmam lazımmm:KK1:

Kızlar, merhaba nasılsınız
fattum,duru burdasınız sanırım
duru canım motive olmakta bende zorlanıyorum
bir kaç saat kendine izin ver bencede
sonra yeniden başlamak daha iyi gelir.

bende bitirdim tarihi 2 gün önce,giremedim nete 2 gündür
dünde 1. evlilik yıldönümümüzdü:)
müthiş bir moral oldu,çok özel ve güzel bir gündü.
bu moralle bugun türkçeye başlayacağım inşallah
kolay gelsin herkese

günaydın canım nedne su koydun kusmek yok ne kadar sıkılsakta bunalsakta yola devame dıcez bugunluk kendıne ızın var bahar gelmıs cok gez dolsa motıve ol bıraz yarın devam edersın haftanın bır gununu kendıme ayırıyorum cokta ııy olur bu haftada bugun ayırdım bu akşam esmın dogum gunu hazırlık yapmam lazımmm:KK1:

Ayyy nice mutlu mesur hayırlı ve seninle bebeklerinizle bi ömür nasip etsin Allah eşine:KK16:
Cnm çalışıyorum
Ve bu durum bi kaç gündür var bugün bi ilk değil.
Çok vicdan azabı çekiyorum çokk:KK14:
Napmam lazım bilmiyorum

kolay gelsin herkese

Bi kaç saat değil ben iyice cozuttum :KK14:
Maşallah cnmm
Allah eşinle birlikte bir ömür hayırlı mutlu sağlıklı nice mutlu seneler nasip etsin :KK16:
Bide bebiş versin hayırlısıyla :KK31:

Bi kaç saat değil ben iyice cozuttum :KK14:
Maşallah cnmm
Allah eşinle birlikte bir ömür hayırlı mutlu sağlıklı nice mutlu seneler nasip etsin :KK16:
Bide bebiş versin hayırlısıyla :KK31:

Çok çok teşekkür ederim canım,inşallah.

Öyle düşünme canım,kendini bırakma.
Başlamak gerçekten zor biliyorum ama, mesela biraz daha dinlen ama sonra başla.
Başladıktan sonra yeniden dikkatin geri gelecektir,bırakmak istemeyeceksin bu defada.
Bugun ki çalışmak istediklerini planla önce,
sonra başla,ve planını bitirdikten sonra müthiş bir rahatlık hissedeceksin.

Ben su koyverdim
Motive de olamıyorum

selamlar,
aynı şeyler bende de oluyordu. içimden ders çalışmak gelmiyordu bazen.
baktım olmayacak, çok zaman kaybediyorum,geçmiş yılların atamalarında taban ve tavan puanlarının bulunduğu birkaç klavuz indirdim.
Mesela 90 ile içişleri bakanlığı , 83 ile trakya üniversitesi alım yapmış. Atamalarda neden o kişilerden biri ben olmayayım çalışırsam yapabilirim diyorum.
sonra atandığım zaman hayatımda nelerin değişeceğini düşünüyorum. daha da hevesleniyorum :)
sonra en sevdiğim dersten başlıyorum çalışmaya. bu bende gerçekten etkili oluyor yani :)
sen birde özel sektörde çalışıyorsun. ön muhasebeydi sanırım. bende 1 sene ön muhasebede çalıştım . gerçekten bir sürü ayrıntısı olan ve yorucu bir iş...
bu yüzden de zihnin yoruluyor, canın çalışmak istemiyor olabilir.
öyle durumlarda çok sıkma kendini. kendine biraz zaman ayır. kafan dinlensin. rahatla.sters yaptıkça motivasyonun azalır...
kendini nasıl hissediyorsan öyle davran. müzik dinle biraz.
sonra en sevdiğin dersten başla. gerisi gelir.
sıkma canını:KK34:

kolay gelsin herkese

benımde bıttı cnm tarıh en sonundaaa :KK53:

evliliğinizin daim olması dileğiyle :KK16::KK16: ilk kutlamalar hep aklılda kalır sonrakıler pek durmaz ilkya ınsan daha cok ozenır halıyle.. güzel bir kutlama yapmanıza sevındim :)

coğrafyaya gecemıyorum bugun evi temızlemem gerek bu aksam k.validem ve kardesı izmire gelecek ama haftasonu bana kalmaya geleceklrmıs (k.validemın kardesınınde gelınıde burda) ama belli olmaz belki hemen gelecekleri tutar dıye ben temızlıgımı bugunden bıtırmek istiyorum acıkcası
sonra yok evdesınde benim kızım (gorumcem)hem calısır hem evi misler gibidir diye bi serzenişte bulunmasına fırsat vermek istemıyorum şahsen :KK23:

benımde bıttı cnm tarıh en sonundaaa :KK53:

evliliğinizin daim olması dileğiyle :KK16::KK16: ilk kutlamalar hep aklılda kalır sonrakıler pek durmaz ilkya ınsan daha cok ozenır halıyle.. güzel bir kutlama yapmanıza sevındim :)

coğrafyaya gecemıyorum bugun evi temızlemem gerek bu aksam k.validem ve kardesı izmire gelecek ama haftasonu bana kalmaya geleceklrmıs (k.validemın kardesınınde gelınıde burda) ama belli olmaz belki hemen gelecekleri tutar dıye ben temızlıgımı bugunden bıtırmek istiyorum acıkcası
sonra yok evdesınde benim kızım (gorumcem)hem calısır hem evi misler gibidir diye bi serzenişte bulunmasına fırsat vermek istemıyorum şahsen :KK23:

Tebrıkler canım. Bak ılk gunlerde calısamıyorum dıye sıkayet edıyordun sımdı fıstık gıbı gıdıyor masallah

Ben hem cografya hem tarıh hem mat hem turkce hem vatandaslkık calısıyorum. Hiçbir dersi bıtırmedım sadece tarıh bıtcek bu ayın sonuna

Netlerınız kac oldu tarıh bıttıkten sonra. Aslında onu da acele etmeden yavas yavas calısırdım ama bu sefer de 80 netı gecemeyınce moralım bozuluyor. Tarıhten mıllı mucadele sonrasını bılsem en azından 90 nete cıkarım moralım düzelırr

X