2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

çok doğru canım.. Bu sınav bi son değil güzel bi başlangıç olur umarım bizim için.. Ayrıca gerçekten burda paylaştığın bilgilerin ve yardımların senin güzel yüreğinin göstergesi.. Allah inşallah seninde gönlüne göre verir.. Yardımcı olabileceğimiz bişeyse söyle canım ?

kronoloji soruyorlar tarihini bilmesen de hangisi önce hangisi sonra bilmen lazım
haklısın ama bende çıktıını aldım dolabın üstüne astım okurum ünite oalrak oraya gelmedim ama en azından gözüm alışır

tşk ederim pc ye attım çıktısını alcam

CANIM BENDE 26 YASINDAYIM BEN TARIHIN T SINI BILE HATIRLAMADIGIM ICIN PEKISTIRMEK ICIN COK SORU COZMEYE CALISTIM BAKALIM TEKRARDAN SONRA BELLI OLUCAK TARIHI OGRENEBILMISMIYIM
yaaa sizde kaynak varmış ben 10 sene ardından ders çalışmaya başladım çünkü liseden sonra kpss ye 1 defa girdim üstünden tam 10 sene geçti ve ozamandan beri hiç ders çalışmadım şimdi iyice çalışıp elimdeki soruları bitireyim. bitirdiğim konular çoğaldıkçada kendime soru kitapları alayım
o 45000 sorunun 1000tanesini bana göndersen bişe kaybetmezsin sanırım
süpermişşş harika soru çözmüşsün ve halen çözeceğin çok soru varr tbrk ederimmm
bencede bekar ve çocugu olmayan kişiler zamanın değerini bilsinlerr
Canım bende ders ders ilerliyorum
Araya hiç ders karıştırmıyorum.
Öyle daha çok hoşuma gidiyo
yaaa ben tarih çalışıyorum tarih bittikden sonra türkçeye çalışayım diyordumm
görümcemde kpss kursuna gidiyoo dün bana geldi sen niye hep tarih çalışıyorsun dedii
bende bu bitsin ondan sonra türkçeye geçeceğim dedim olurmu öyle şeyy hepsine bir çalış dedii
tarihi bitirdikden sonra digerlerine geçersen digerleri bitirene kadar tarihi felan unutursun dedii
sizce çalışma sistemim nasıl olmalı biliyorsunuz ben başlayalı daha 2 hafta felan olduuu
9. ayada daha çok varr sistemimi oturtmam gerek yardımcı olursanız sevinirmm
kıskandım sizi vallahii harika sorular çözüyorsunuz
bende hemen kaynak bulmam gerek
ekol hoca matematikte çok iyi tavsiye ederim..
tarihide ordan açlıştım ben süper :)
bende ekolhocadan tarih videoları izliyorum çok memnunum
sevgim hepsini not ettim tektek bakcammm

her koşulda mutlu olmakkkk
keşke bunu bende başarabilsemmm başkalarının hayatını yaşamakdan sıkıldım
2 hafta önce karar verdim ve artık kendi hayatımı yaşayacağımmm bunun içinde iyi kötü çabalıyorum
ama biliyorumki bu hayatımın sonu değilll

Canımmm Rabbim minicik bi tane bebek nasip etsin inşallah size
Sen memur ol işten eve geldiğinde sana sımsıkı sarılcak kollarına kucağına alacağın bi bebeğin olsun inşallah
Sen hiiç merak etme Rabbim bizi bizden çok düşünüyo ve seviyo hep ona sığın dua et emi.

Neyin var cnm?
Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım yeterki paylaş

Aslında burda dertleşmemiz çok iyi oldu kızlar biliyormusunuz.
Ben bunu ne zamandır söyleyecektim
Hepimizin birer özel hayatı var ve ufacıkta olsa derslerimizin arasında çok fazla olmamak kaydıyla hepimiz biraz dertleşsek ne güzel olur

yaaa sizde kaynak varmış ben 10 sene ardından ders çalışmaya başladım çünkü liseden sonra kpss ye 1 defa girdim üstünden tam 10 sene geçti ve ozamandan beri hiç ders çalışmadım şimdi iyice çalışıp elimdeki soruları bitireyim. bitirdiğim konular çoğaldıkçada kendime soru kitapları alayım
canım bende en son 6 yıl once gırmıstım o gırdıgımdede hıc calısmadan gırmıstım sonra cocuklar oluncada sınava hıc gırmeyı dusunmedım ama arkadaşımın (fatomun) teşvik etmesiyle gırmeye karar verdım calısmayada karar verınce ıhtıyacın konu anlatımlı setını aldım tarıhten basladıgım ıcın farklı yayınevlerının tarıh soru bankalarını aldım tarıh bıtıncede hep cografya soru bankası alıcam oda bıtınce deneme kıtaplarına gecıcem ınsallah

sevgi meleği çok güzel söylemişsin
sana katılıyorum gerçekten.
Eğer yapabileceğim bir şey varsa söyle senin çok yardımın oluyor burda bize kaynak açısından olsun
ya da bir konuda yardım istediğimizde yardımcı oluyorsun hep, Eğer yapabileceğim bir şey olursa seve seve yardım ederim.
En basiti Bu başlığı açmanla bile bir sürü insan motive oldu burda emin ol. Hatta yazmayıp bizi takip edenler sonradan aramıza katılan da bir sürü kişi oldu. Bende onlardan biriydim

çok guzel anlatmıssın herseyde once hayırlısı demek bence rabbım saglık versın herseyden oncee

selam kızlar ben bugün mat la başladım. sonrada coğrafyadan bir test yaptım türkçeden de iki test bu anlatım bozukluğu zor konuymuş bazen bulamıyorum. daha çok testler çözeceğim tabiki. tarihten de baktım ilkelerden soru geliyor onun ilk iki ilkesiyle ilgili video izledim not tuttum. yavaş yavaş tamamlayacağım. iki haftada tamamlarım. sonra dersanede başlayacak zaten tarih orayla eşzamanlı giderim. bugün açıköğretim harç paramı da yatırdım gecikmeli olarak. yarın Allahın izniyle ona da başlayacağım. bir ay kaldı çünkü anca. iyi geceler iyi uykular.

bugün cografya tarım orman ve hayvancılık tekrar edildi 375 soru çözdüm sadece bu konuyla ilgili yarın sabah elimdeki tüm cografya kaynaklarını tarayacagım akşamda eşim ogluma bakarken madencilik ulasım sanayi konularını tekrar edecegim :) kendimce bi yöntem buldum sabah konu calısıp aksam soru cözüyordum ama oglum planlarımı bozuyor o yüzden akşam konu çalışıp gündüz soru çözecegim sınava kadar bakalım kaç şekle gireceğim herkese bol çalışmalı geceler

canım birşey sordun da , gözümüzden mi kaçtı acaba.. kimse yardımcı olmuyor demişsin..

canım birşey sordun da , gözümüzden mi kaçtı acaba.. kimse yardımcı olmuyor demişsin..

Sağlık sorunuyla alakalı bir durumdu canım. Yarın kendi doktoruma sorarım artık. Bir soruya bile cevap vermekten aciz olabiliyorlar bazen :)

ben de bugün 306 soru çözdüm çok şükür...

tarihten soru bankalarım bitmek üzere 4 tanesi az kaldı...

coğrafya çalışmaya başladım..nufüs ve yerleşme bittii..

yaf şu matematik konum yok özel konum ne sıkıcı yaa

ezber yine ezber...napalım yapıcas artık kurtuluş yok yani...

elkocum coğrafyada maden dağlar platolar akarsular falan filan dışında ezber bir şey yok ki
Onlarla ilgili internette bir sürü kodlama var.Yani hiç uğraşmadan akılda kalıyor. Özel konum ve matematik konumda hele ezberlenecek hiç bir şey yok
Hepsi mantıktan çıkıyo mantığını kavrarsan hepsini çok rahat yaparsın. O yüzden moralini bozma. Benim de coğrafya ile aram iyi değildi ama sevmeye başladım ben yaa Dersi anladıkça hoşuma gitmeye başladı Aralarda bakıyorum ben coğrafyaya denemelere girdiğim için yanlış yaptığım sorulara bakarken konu anlatımlı kitapları da karıştırıyorum o şekilde bir kaç şey aklımda kalıyor.

KPSS Duası : )

Allah'ım, genel uyarılmış halimi orta seviyede, algıda seçiciliğimi yüksek seviyede tut,

Güdülenmemişliğimizi arttır... Allah'ım, ön bilgilerimizi olumlu transfer etmemizi sağla ve atanmamızı ihsan buyurursan öğretmenlikle yansıtıcı düşünmemize vesile kıl...

Bizi şeytanın ileriye ve geriye ket vurmalarından, olumsuz aktarmalarından ve sönmeye tabi tutmalarından men eyle...

Sönmüş olumsuz davranışlarımızın kendiliğinden geri gelmesini engelle Yarabbi...

Bizi İD'mizle bir an bile yalnız bırakma, SÜPEREGOMUZU arttır Yarabbi...

1. tip cezandan sana sığınırız. Olumsuz pekiştireçlerini ihsan eyle...

Koşullu anlaşmayla cennet vadeden sensin. Bizi cennette birincil pekiştireçlerle ödüllendir.

Sen Davranışçı değilsin, bizi bizden iyi bilirsin, Hümanistsin. Bizi "Davranışçı" değerlendirmeden uzak tut...

Süreç Temelli Değerlendirmeni ihsan eyle...
Öldükten sonra musallada "Kimdir Bu?" tekniği uygulamasından alnımızın akıyla çıkmamızı nasip eyle...

Bizi Bilişsel, Duyuşsal, Psikomotor davranışlarımızla kendimizi gerçekleştirmemizi, "Evrensel Ahlak" ilkesine göre hareket etmemizi sağla...

Amiiiiiin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…