2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar ya kpssde ingilizce istemeyen iyi kurumlar hangisi, sgk istemiyor galiba değil mi?
ingilizcem kötü...

maliye kpssde ing istiyor ama, sınavlarında istemiyormuş galiba

ing bilmeden kpss için uğraşmamalı mıyım hiç... ?

arkadaşlar kitap seç.com da kitap siparişinde kargo ücreti tahminen ne kadar gelir

o konuda hiç bilgim yok canım

hep bu zamana kadar yapılması gerekenlerı yazdık ama bır de yapılan yanlışlarımız vardır onları yazalım dıyorum bıraz da ılk ben başlıyorum 2010 kpss de yaptıgım ve bu yıl tekrarlamamak istemedıgım hatalarım.....
1-bilmedıgım konulara çok fazla agırlık vermedım,versem bile bunun ezberden öte gıdemedıgını anladım....
2-anayasaya tek kıtaptan çalıstım... kursdakı hocam yasama yurutme yargıyı bılsenız yeter dedı....ama yetmedı cunku agırlıklı ılk ksıımdan geldı....
3-sıkıldıgım konuları cabuk gectım...
4-cok fazla asosyaldim....
5-ben biliyorum havasına cok girdim....
6-internette cok zaman kaybettım ,kpss forumlarında bol bol soru çözdum,tartıstım ama çok zamanımı aldı.

bunlar şuan aklıma gelenler......evet sizlerde sıra.......

Benim ilk girişim o yüzden senin yaptıklarının üzerinden giderek yorum yazayım
1) bilmediğim konuların üstüne çok daha fazla düşüyorum, özellikle de bilmediğim dersten başladım. her ayrıntısı hayati bi önem taşıyor şuan da :)
2) anayasa 3 kaynak aldım ama daha başlamadım. 1982 anayasasına ağırlık verin diyorlar bu konuda fikrim yok konu ayırt etmeden çalışıcam.
3) sıkıldığım zamanlar ders masasında kalmak için zorluyorum kendimi çünkü beynin öğrenmeye en açık olduğu an anlamadığını düşündüğü ve sıkıldığı anlarmış. bunu test ettim beynim almıyor gibi olduğu zamanlarda zorladım derse. bi baktım o an öğrendiğimi şuan ötekilerden çok daha iyi hatırlıyorum.
4) kurslarım var.
5) ben çok bilgisizim :)
6) internete çok girmiyorum. sabah ve ya akşam. pc açık olsada genelde ben başında değilimdir.
kpss forumlarına boş vakitlerimde giriyorum.

extra olarak bol bol kaynak aldım ve kendimi yeni kitaplara odakladım bu nedenle elimdekileri çabuk bitirme derdine soktum kendimi. ve test çözmeyi sevdirdim kendime :)
şunu şunu yap ya da yapma dediğin bişiy varsa 4 kulak dinlerim

Son düzenleme:

çok güzel şuanda zaten hep böyle gıdersen kazanmaman için bır sebep yok cnm....

cnm çok fazla asosyaldim derken? şu an iş dışında bende o yöne kayıyorum ama sakıncasını görmüyorum bu sene öyle olmak zorunda. ben ilk defa gireceğimden pek bişey söyleyemiyorum.

çok güzel şuanda zaten hep böyle gıdersen kazanmaman için bır sebep yok cnm....

özellikle ders masama çok önem veriyorum.bilmiyorum ben mi takıntılıyım.
güneş alması yada gece ışığın geldiği açı çok önemli .
masa örtüsüne varana kadar titizlenerek seçtim aldım. renkleri,deseni.
beni kendine çeksin diye :)
şirin şirin defter kalem filan alıyorum delirdim mi ne

cnm çok fazla asosyaldim derken? şu an iş dışında bende o yöne kayıyorum ama sakıncasını görmüyorum bu sene öyle olmak zorunda. ben ilk defa gireceğimden pek bişey söyleyemiyorum.

yani hayatım kurs ve ev deb ıbarettı ınsan bunalıyor ...öss 1. lerını dinlemişsinizdir... sosyal olmak abartıya kaçmadan önemlı ark ıle sohbet etmek sınemaya gıtmek gıbı....yoksa insan cok bunalıyor evde......

emeğine sağlık canım..

matematikte zorlanan arkadaşlara ilköğretim konuları ile çalışmaya başlamalarını tavsiye ederim, her şeyin temeli o zaman atılıyor, şimdiye kadar neden böyle yapmadım diye kafama vuruyorum:) boşuna matematikten korkmuşum:18:

bunlar ders çalısma şevki veren unsurlardır...çok güzel bence aynısını bende yapıyorum;;

çok çok haklısın. :)

bunlar ders çalısma şevki veren unsurlardır...çok güzel bence aynısını bende yapıyorum;;

dimi :) bian önce masamda kafamı dinlemek için can atıyorum. evde bizimkilerle uğraşmak çok yoruyor beni. az önce gene sinirlerim bozuldu kızlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…