2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

verdıgınızz bütün lınklerı sık kullananlara ekledım erkenden kalkıp calısıcagım ınsallah..kızım dogana kadar baya bır konu bıtıreyım sonrası Allah kerım

ınsallah olur bu sene ama ufacık cocukla nasıl olucak bılmıyorum .

verdıgınızz bütün lınklerı sık kullananlara ekledım erkenden kalkıp calısıcagım ınsallah..kızım dogana kadar baya bır konu bıtıreyım sonrası Allah kerım

ınsallah olur bu sene ama ufacık cocukla nasıl olucak bılmıyorum .

bebek olunca zor oluyor anlayabiliyorum. allah verir kolaylığını isteyene üzülmeyin. dershane ile kapatabilirsiniz boşluklarınızı..

evet yeni arkadaşlar da geldi sen yoksun kaçak :)
bebiş gelsin bi sende rahatla, stres de yapma kendine.
evet bu sınav önemli ama kendi hayatınız ve bebişler daha önemli :)
ay olsa da sevsem şöyle minnacık bebek. ben evli değilim ama kardeşimi ben büyüttüm o nedenle zorluklarını çok iyi biliyorum

hiç kmse için hayallerini erteleme canım. kendi hayatını şimdi kurtarmaya bak.
birileri tarafından takdir edilmek de değil de en azından yermesinler bizi.
atalarımız ne güzel demiş bugünün işini yarına bırakma.
artık tembellik etmeyelim
sadece inan ve çalış

annem çalıştığı zamanlar bizim ufaklığa ben bakıyordum. oı yıl bide kendi başıma öss ye hazırlanıyordum evde dershaneye göndermediler.
oyun alanı almıstım içine de istemediği kadar oyuncak dolduruyordum zaten o hangisiyle oynamaya karar verene kadar bikaç konu çalışmış oluyordum.
sizinkide hele bir doğsun hayırlısıyla herşey yoluna girer.
zaten küçük olduğu için uyur bikaç aylık olana kadar

kızlar dün facebooku kapadım çok zaman harcamıyodum belki ama yine de zaman harcıyodum zaten çalışan biri olarak zamansızlıktan yanarken on dakika geçirmem bile büyük bişey benim için. acaba cok mu asosyole bağladım dedim ama zaten benim için face bi sosyal olma aracı değildi :) iyi yaptım yani.. akşam üç sayfa coğrafya notu çıkardım ama üç sayfa dediğim küçük ajandaya netten video ses kaydı indireyim derken zaman geçti.. ve mp3 e attığımda maalesef çalışmadı boşa harcadım zamanımı yani. dinleyebilseydim en azından..

kızlar modüler set olarak hangi kitabı öneriyorsunuz çok karasız kaldım
uzman kariyer nasıldır sizce

çok ii yapmışsın cnm bende kapattım face mi...umarım bırdaha da açmam....

uzman karıyerı hiç kullanmadım sadece denemelrıne girdım, denemeleri fena değildi ama kıtapları için çok da ii bişey duymadım.........sen bence en iyi herkesın en cok begendıgı ihtıyaçla başla...tabi senın kararın

modüler set derken canım hangi siteden alacaksın? uygun fiyatla kitapseç.com dan almanı öneririm.
soru bankası diyorsan ihtiyaçın seti
konu anlatım diyorsan datanın seti

haklısın canım bir site var uzman kariyerin kitapları modüler set artı test kitabı veriyor 20 tl olmuş kitapsec.com da gördüm merak ettim satılmıyor diyemi indirdiler diye düşündüm...

çok ii yapmışsın cnm bende kapattım face mi...umarım bırdaha da açmam....

benim face var ama girip bakmamla kapatmam arasında saniyeler oynar sadece vakit geçirmem yani. boş vaktim olduğunda da kpss sayfasına girerim. facenin.
başka bişiyini beğenmiyorum zaten.

modüler set derken canım hangi siteden alacaksın? uygun fiyatla kitapseç.com dan almanı öneririm.
soru bankası diyorsan ihtiyaçın seti
konu anlatım diyorsan datanın seti

canım ben kitapseç.com dan baktım dataya bakıyorum hemen . birde bişi sorcam bunlar kapıda ödeme yapıyorlar mı

canım ben kitapseç.com dan baktım dataya bakıyorum hemen . birde bişi sorcam bunlar kapıda ödeme yapıyorlar mı

evet yapıyorlar ben öyle ödedim canım. sana garanti verebilirim. diğer sitelerden hem uygun hemde kaliteli. siparişini an an mail atıyorlar sana. :)
bu arada siteyi övüyorum zannedilmesin. sadece çok para bayılmayın diye söylüyorum.

bu arada ben dün neler yaptığımı yazmadım.
tarihten avrupa tarihi konusunu bitirdim.
bugün osmanlıya geçicem.
100 küsür tarih sorusu çözebildim ancak
6 saat çalışabildim. ev kalabalık ses oluyor çünkü :84:
işte güvender den çalıştığım konuları okudum ve ihtiyaçın videolarını izledim.
yaptıklarım sadece bunlar.

bugün osmanlıya baya bi girmeliyim.

kızlar bişiy sorcam anayasaya ne zaman başlamaıyım sizce?

canım gerçekten ama ucuz satıyorla dikkat ettiğim diğer sitelere göre çook uygun herkese tavsiye ederim

hangi siteden indirdin canım benim verdiğim link mi?
mp3ün çalıdığı formata dönüştür indirdiğin dosyaları tatlım bide öyle dene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…