2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kIZLAR EV MİSAFİR KAYNIYOR BABAM ÖLÜMCÜL BİR HASTA MUAMELESİ GÖRÜYOR
ÇILDIRICAM BU İNSANLARIN İÇİNDE
İŞTEN ÇIKTI BİDE HASTA DİYE GÖRENDE KANSER SANIR
NASIL ACINDIRIYOR KENDİNİ ANLATAMAM.
Bİ GÖZÜNDEN AMELİYAT OLDU DİYE KÖR BİR İNSANIN SÖYLEMEDİĞİ SÖZLERİ SÖYLÜYOR
BIKTIM ARTIK YA
HERKESİN İÇİNDE BANA MAL DEDİ
SANIRIM BENİM HAYATIM ÇOK DAHA ZOR
GELEN GİDEN BİTMEZ ARTIK AMA YOK BEN UĞRAŞAMAM KİTAP YÜZÜ AÇAMADIM
GELECEĞİM GECE
ÖPÜYORUM HEPİNİZİ...

üzülme cnm...
kpss yi kazıp atanırsan(inşallah) gidersen daha iyi anlarlar kıymetini...

ben suna ınanıyorum kızlar herseyden önce başarıcaz alahın ıznı ıle hep beraber herkes gezıp tozarken bızler ders calsıyoruz bır seyler fedaklarıklar yapıyoruz bunlar hepımıze guzel guzel puanlarla gelsın sıtıyorum rabbım yuzumuze baksın emeklerımız bosa cıkmasın

online soru çözülen site hangisiydi kıslar ???

eKPSS diye hatırlıyorum ben

bu arada sevgi meleği moralini önceden de demiştim bazen bazı şeyler bizim elimizde olmaz ama asıl gidişatı etkileyen bizim olaylara verdiğimiz tepkilerdir. Eğer sen moralini bozmazsan takmazsan bugün çalışamasan da yarın telafi edersin her şeyi. Üzülme boş yere o yüzden.

fattum sana katılıyorum.

selam kızlar bende hazırlanıorm kpss ye.iktisat mezunuyum deneme çözüyormusunz nasıl puanlar. bu dönemde kaç almak iyi sayılır acaba kendimden emin değilim maalesef

Kızlar beni de aranıza alırsanız çok mutlu olurum, zira bu aralar motivasyon düşüklüğü yaşıyorum burada birbirinize çok güzel destek oluyorsunuz ne güzel :)

Ben derslerslerden kendimi boğacak şekilde uzun uzun çalışmıyorumki.
İlk başlarda çok uzun saatler çalışıyordum ama şimdi öyle değil.
Ama sıkılırsam burada zaman geçiriyorum yada bir gün ara veriyorum. Sonra vicdan azabından doğal olarak çok çalışıp kapatıyorum arayı

selamlar canlar :)
2gündür çok iyi çalışıyorum nazar değmesin
matematikte 5konu bitirdim
çalışabilmek ne güzel bi duyguymuş yaaa

darısı başıma,darısı başıma
bende tam aksine matematiğim çok iyiydi 3 senedir yüzüne bile bakmamıştım unutmuşum mal gibi kitaba bakıyorum öyle :18:

öncelikle hoşgeldin aramıza canım bende aynı problemleri yaşıyorum.dershaneye gitmiyorum fakat işte çalıştığım için eve gidince ders çalışmam gerekiyor ve bunun dışında bin türlü dertlerim var yok evlilik yok beyaz eşya yok mobilya gelinlik takı ohoooooo anlıcağın hiç motive olamıyorum.tam başlıyorum bi gün güzelce çalışıyorum ertesin gün bi türlü kafamı toplayamıyorum.dersi çalışırken kafam başka yerlere gidiyor.içim sıkılıyor..devamlı düşünmekten kafayı sıyırıcam en sonunda.allah hepimizin yardımcısı olsun...

benimde dedem yoğun bakımdaydı 10gün onların orda kaldım havada çok soğuktu üşütüp hasta oldum
ders çalışmaya dermanım kalmadı bu havalarda kendinize dikkat edin kızlar.

çok geçmiş olsun canımcım inşallah dedenin durumu iyidir en kısa zamanda iyileşir acil şifalar diliyorum

allah senden razı olsun canım ya.valla şuan aynı bahaneleri üretiyodum kafamda.işteyim şuan ama patronlar yok temizlik yapmam gerekiyor ama çok oyalanıyorum.şimdi kalkıp 15 dk temizliği bitirip çalışmaya başlıcam.bu dediklerini aklımın bi tarafına yazdım.hadi kızlarrr hepimiz kazanıcaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…