2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kIZLAR YEDİİKLİMİN KAVRAM HARİTASINA BAKAR MISINIZ
ÖLSEM YİNE ÇALIŞMAM BU NE LEN

Benim az önce eklediklerimin eline su döker mi sizce?

ellerine sağlık sevgi meleği çok güzel olmş bişey sorablir miyim ihyitayacın 10 kadar bi hoca 10 dan sonra başka bir hoca mı anlatıyor 2011 videolarını bulamadım :S
bir de vatandaşlık için bu senenin videolarını bulabildin mi :S yardımcı olursan çok seviririm

Evet geçen seneni videoları öyle canım. Daha sonradan anlatan hocanın adı hakan dede.
Bu yıl o anlatıyor.
Ben bu seneki videolarda izliyorum. ücretli yani...
Bu seneki vatandaşlık videolarını bulamazsın canım yayınlanması yasak...
Sen temel olanları videolardan izle güncel olan şeyleri de kitaptan çalış..
He istersen ben bu yılki videolardan sadece güncel olanı upload ederim.
(aramızda )

çok tşk ederim cnm çok saol cvp yazdığın için öncelikle ben bu seneki programlara yazılıcaktım kaçırdım şimdi yeni açılıyo bana çok geç bitiyo gibi geldi sırf vatandaşlık için yazılıcam sence yazılayım mı gönderirsen çokk sevirim yatar kalkar dua ederim bence sen kpss çalışma bi online operatörlük danışmalık gibi bişey yap ooooo :) köşeyi dönersin :) özelden mailini atar mısn özel msj atamıyorum bişey sorucam tabi mümkünse

çok oldum ama bir de bu sene coğrafya da Bekir Oktay mı anlatıyoR

hahahha çok güldüm ya valla açsam takip edilir miyim acep :26:
Güncel bilgileri atarım sen 200 tl bana ver
Şaka yapıyorumç coğrafyayı itiraf ediyorum hiç izlemedim. Ama adamın adı aşkın mıydı neydi öyle bişeydi.
Ben üyeliğe giremiyorum artık bitti

bitince tekrar giremiyor musun ki ben girebiliyorsun diye biliyordum bence gerçekten açmalısın :) kesin takip edilirsin :)
ya şimdi bugun aradılar beni eğitim bilimleri ile birlikte 600 biliyorum aslında hakları ama ama bana çok geldi açıkcası evin en büyüğü benim yeni mezun oldum bir yandan formasyon alıyorum bir yandan çalışıyorum istanbulda oturuyorum eskişehire gidip geliyorum her hafta açıkcası masrafım çok babam vefat ettiği için de annemin tek destekçisiyim kendimce olmaya çalışıyorum ayy çok acıtasyon yaptım yani sence üstad üye olayım mı coğrafyayı falan indirdim matematikte zaten problemim yok türkçeyide bulurum diye düşünüyorum bu seneki videorıyla çok fark var mı
yalnız benim bulduklarım 3 yıl önceye ait coğrafyalrın

Kızlar burada sınavda çıkabilecek soru analizleri var.
Geçen sene ne çıkmış seneye ne çıkar gibi.
İlzeyin yararlı olur.
Bu arada saat kaç oldu ben hala ders yapmadım

[video=youtube;JZnYNOQXPcs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JZnYNOQXPcs#![/video]

Kızlar burada sınavda çıkabilecek soru analizleri var.
Geçen sene ne çıkmış seneye ne çıkar gibi.
İlzeyin yararlı olur.
Bu arada saat kaç oldu ben hala ders yapmadım

TEşekkürler ama söylemeden geçemeyeceğim sevgi meleği anlatım bozukluğu yapmışsın ders yapmadım olmaz ders yapılmaz çalışılır

SEvgi meleği moralini bozma arada oluyor böyle bende bugün pek çalışmadım bi de dikkatimi çekti buraya çok takılır oldum özellikle bugün
Kopamıyorum sizden napim :) Ama şey, karar verdim gündüz hiç girmeyeceğim akşama kadar çalışcam ondan sonra ödül olarak buraya gelmeyi planlıyorum :)
burda biribirimizi motive ediyoruz güzel oluyor ama malum lafla peynir gemisi yürümüyor icraat lazım bize :) Az laf çok iş dimi :) Sizde öyle yapın çalışmadan gelmeyin kızarım yoksa herkes çalışacak ona göre

Son düzenleme:
TEşekkürler ama söylemeden geçemeyeceğim sevgi meleği anlatım bozukluğu yapmışsın ders yapmadım olmaz ders yapılmaz çalışılır

çalışıyorum şuan
aynen ödül olarak vericem kendime burayı

ha ha cok guzel ya hemen gıdıyorum bugun tembellık yaptım ben sadece konu anlatımı calsıtım test cozemedım heryerım agrıyor :2:

sevgi meleğim teşekkür ederim harıtalar ve kavram harıtası ıcın aldım canım emegıne sağlık kzıalr grupça atanalım ınsallah su mubarek cuma hurmetıne :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…