2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Merhabalar arkadaşlar,
uzun zamandır takip ediyorum bu topiği. kaçak gibi yazdıklarınızı okuyup gidiyorum :KK1:
azminize, çalışma isteğinize hayran olduğumu söylemek istiyorum. Gerçekten harikasınız !
bende topik açmıştım ama sessiz kaldı.itiraf ediyorum sebebi biraz da benim tembelliğim:KK17:
burda yazdıklarınızı okuyunca benimde motivasyonum artıyor. hepinizden allah razı olsun. hiçbir desteği esirgemiyorsunuz birbirinizden.
sevgi_melegi özellikle sana çok teşekkür ederim verdiğin linkler için. tarih videoları başta olmak üzere hepsi çok işime yaradı.
kpss de burdaki herkesin iyi netler çıkaracağından eminim.
herkese iyi çalışmalar arkadaşlar. seneye bu vakitlerde atandığımız kurumlardan bahsediyor oluruz inşallah.

why_be merhaba,ne kadar güzel, olumlu bir yorum bu :KK3:
ben burda olmaktan çok mutluyum dediğin gibi motivasyon harika.inşallah dediğin gibi olur seneye işyerlerimizden bahsederiz :KK8:
sana da iyi çalışmalar :KK3:

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar,
uzun zamandır takip ediyorum bu topiği. kaçak gibi yazdıklarınızı okuyup gidiyorum :KK1:
azminize, çalışma isteğinize hayran olduğumu söylemek istiyorum. Gerçekten harikasınız !
bende topik açmıştım ama sessiz kaldı.itiraf ediyorum sebebi biraz da benim tembelliğim:KK17:
burda yazdıklarınızı okuyunca benimde motivasyonum artıyor. hepinizden allah razı olsun. hiçbir desteği esirgemiyorsunuz birbirinizden.
sevgi_melegi özellikle sana çok teşekkür ederim verdiğin linkler için. tarih videoları başta olmak üzere hepsi çok işime yaradı.
kpss de burdaki herkesin iyi netler çıkaracağından eminim.
herkese iyi çalışmalar arkadaşlar. seneye bu vakitlerde atandığımız kurumlardan bahsediyor oluruz inşallah.

Ben teşekkür ederim güzel yorumların için.
Âmin İNŞALLAH dediğin gibi 9 ay sonra mutluluğumuzu paylaşıyor oluruz.
Bende seni takip ediyordum ama birkaç zamandır yoktun. Boşlamak yok ona göre :KK20:

kızlaaaarr hepinize hayırlı kandillerr
dün izmire kar yağdı kızlar ve bende arkadaşımla kar oynamaya çıktım,tüm gün çocuk gibi atladık,zıpladık :KK9:
e haliyle ders çalışamadım.
gece içim rahat etmedi,türkçeden 1 konu bitecek şekilde test çözdüm toplam 5 test vardı.
matematikte de 2 tane problemlerle ilgili soru çözdüm.

Eveeeeeet kızlar, Coğrafya için yapmış olduğum özet şeklinde bölgeler konu resimlerimden bir tanesini ekliyorum sizlere. Beğenecek misiniz bakalım :)
Güzel tekrar oluyor amma :KK1:
$KARADENİZ-1.jpg

Nasıl, sizde ister misiniz? :KK1:

dün izmire kar yağdı kızlar ve bende arkadaşımla kar oynamaya çıktım,tüm gün çocuk gibi atladık,zıpladık :KK9:
gece içim rahat etmedi,türkçeden 1 konu bitecek şekilde test çözdüm toplam 5 test vardı.

Oh oh Maşallah :KK1:
Siz beni geçtiniz vallahi.
Diyet topiğimde de böyle oldu.
Gaz verdik verdik onlar beni geçti haha :KK9:
Siz çalıştıkça ben çok mutlu oluyorum ya canlarım benim.:KK16:

........................................... mesaj tekrarı

Son düzenleme:
Oh oh Maşallah :KK1:
Siz beni geçtiniz vallahi.
Diyet topiğimde de böyle oldu.
Gaz verdik verdik onlar beni geçti haha :KK9:
Siz çalıştıkça ben çok mutlu oluyorum ya canlarım benim.:KK16:

sevgi meleği inan ki rahatsız oldum dün,50 soruda olsa kalkıp çözeyim dedim :KK20:
hep sayende böyle azimle çalışıyoruz,bu topiğe yazmasam eminim şu an hala tembel tembel ertelerdim aman öbür ay başlarım,daha çok var gibi bahaneler üreterek :KK17:

problemlerle ilgili 2 tane soru çözdüm demişim ay çok güldüm şuan da :KK1:
2 tane test demek istedim,aman anlayın kızlar siz beni :KK9:
sevgi meleği emek vermişsin eklemişsin,beğenilmez mi hiç,hemen kaydettim,teşekkürler :KK42:

why be bugun kandil. birimize ettiğimiz dualarla inş daha iyi yerlere geliriz
inşallah canım.
why_be merhaba,ne kadar güzel, olumlu bir yorum bu :KK3:
ben burda olmaktan çok mutluyum dediğin gibi motivasyon harika.inşallah dediğin gibi olur seneye işyerlerimizden bahsederiz :KK8:
sana da iyi çalışmalar :KK3:
teşekkür ederim, saolasın:KK34:
Ben teşekkür ederim güzel yorumların için.
Âmin İNŞALLAH dediğin gibi 9 ay sonra mutluluğumuzu paylaşıyor oluruz.
Bende seni takip ediyordum ama birkaç zamandır yoktun. Boşlamak yok ona göre :KK20:
evet uzun süre girmedim. girince de size bakıp çıkıyordum. ama bu aralar sık sık uğruyorum size.
boşlamamaya çalışıyorum ama bazen ne yaparsan yap o kitabı açmak istemiyor insan.
sınav yaklaştı, matematik beni kurtarmaz, bak millet nasıl çalışıyor deyip paşa paşa gidiyorum çalışmaya...

evet, ders çalışmayınca bende çok üzülüyorum. vicdan yapıyorum.
açıp bi kaç soru çözüyorum ama çok zaman kaybetmiş oluyorum tabi...
sonra da çok kızıyorum kendime.:KK19:

kızlar ders calsıyordum geldı oglum kucagıma oturdu yavru kusum benım öpüyor sarılıyor anne senı cok sevıyorum ders calsıam lutfen dıyorr aldım karsıma bak senın ıcın akzanırsam sana her ısteıgını alıcam dedım anlamdınmı dıyorum anladım anne dıyor ıkı dakıka sonra tekrar gelıyor der dest calışma olglumun tabırıce :KK1:

ayy inanmıyorum yaa velede bak maşallah :nazar: Allah ayırmasın evlatlarınızdan ya ne güzel böyle anne-evlat ilişkileriniz :KK16: inşallah seneye atanınca bütün zamanın oğlunla geçer :emir_bebek: evli arkadaşlara,bebekli arkadaşlara sizlere Allah daha da yardım etsin inşallah :KK39:

bi süredir sizi takip etmeye çalışıyorum. öncelikle süpersiniz ve bu kadar paylaşımcı olduğunuz ve herkese yardımcı olduğunuz için çok tşk ederim. ben ztv den izliyodum videoları ama zaman kaybetmişim öncelikli bilgilerin üstünde durmamışım onu anladım ihtiyacın videolarını sizinle duydum verdiğiniz linkten indiriyodum. ama bugun linkler açılmıyo :KK43: internetten araştırdım tarihten 2 hoca war bi birinin bi birinin ki var karıştı hatlar aynı hoca buluyorum bu seferde yıllar karışıyo yardımcı olursanız çok tşk ederim. şimdiden duacınızım :)
birşey daha sorucam vatandaşlıktan bu senenin videolarını bulabildiniz mi 2 gündür arıyorum bulamadım şimdiden çoook ama çook tşk ederim.
ben eskişhrde formasyon alıyorum bir yandan da sınıf arkadaşlarım hepsi kursa gidiyolar birşey sorduğumda açıkcası cevap bile alamıyorum burda ki ortam süper okula gidince sinir harbine uğruyorum:KK43:

coğrafya tarih için ben öykü yazıyorum . bana öğrencilerim tavsiye etmişti lys de edebiyattan full çıkarmışlar bu metodla
Hocam bu bahsettiğim edebiyat dopingi Doping Hafıza - Görsel ve Duysal Hafıza Teknikleriyle İngilizce ve LYS Edebiyatı

Doping Hafıza - Görsel ve Duysal Hafıza Teknikleriyle İngilizce ve LYS Edebiyatı
Doping Hafıza - Görsel ve Duysal Hafıza Teknikleriyle İngilizce ve LYS Edebiyatı
Doping Hafıza tamamen hafıza teknikleriyle sizleri LYS-3ü (Edebiyat) sorunsuz halletmeye çağırıyor. Hem de 56 soruda 50 net garanti vererek.

öğrencilerim her konuda kendileri hikaye yazıyorlarmış böylece daha kalıcı oluyormuş. bende işe yaradı ezberim çok kötüdür özellikle sözellerde

Eveeeeeet kızlar, Coğrafya için yapmış olduğum özet şeklinde bölgeler konu resimlerimden bir tanesini ekliyorum sizlere. Beğenecek misiniz bakalım :)
Eki Görüntüle 339413

ben istiyorummmm acıkcası çok guzel olmus emegine saglık :KK16::KK16::KK16:
ayy evet karr cok guzeldi cama yapışık kaldım bi sure :)
CoĞrafya soru - cevap kolay ÖĞrenme
coğrafyadan şikayetçi arkadaşlara :KK42: temel,en önemli bilgiler belki yardımı olur :26:
henuz baslamadım maalesef :KK43: ama not aldım pcye sağol
coğrafya tarih için ben öykü yazıyorum . bana öğrencilerim tavsiye etmişti lys de edebiyattan full çıkarmışlar bu metodla
Hocam bu bahsettiğim edebiyat dopingi Doping Hafıza - Görsel ve Duysal Hafıza Teknikleriyle İngilizce ve LYS Edebiyatı

Doping Hafıza tamamen hafıza teknikleriyle sizleri LYS-3ü (Edebiyat) sorunsuz halletmeye çağırıyor. Hem de 56 soruda 50 net garanti vererek.

öğrencilerim her konuda kendileri hikaye yazıyorlarmış böylece daha kalıcı oluyormuş. bende işe yaradı ezberim çok kötüdür özellikle sözellerde

bende gencbeyınde dergisinde okumustum akılda kalması için 3kez tekrar edilmeliymiş bilgiler.. linkinizi not ettim,hg bu arada

Son düzenleme:
dün biraz ihtiyacın matına baktım cözdum vs.. ben bu işi basarıcam sanırım kendıme guven geldi şahsen :) en çok kortugum mattı cunku

benımde ameliyat gunum belli oldu ,aslında bırazcık korkuyorum bıcak altına yatıcam nede olsa... bakalım hakkımda hayırlısı olsun..

Eki Görüntüle 339413

evet isteriz :) çok güzel olmuş valla :)

CoĞrafya soru - cevap kolay ÖĞrenme
coğrafyadan şikayetçi arkadaşlara :KK42: temel,en önemli bilgiler belki yardımı olur :26:

teşekkürler :)

Son düzenleme:
Ben bugün çok az çalıştım türkçeden 120 soru çözdüm sadece :KK19: Bu hafta coşmuştum aslında :KK1: günde 250 nin altına inmiyordum şimdi başlıyorum ama bilgisayarımı kapatıp akşam yatana kadar çalışcam kızlar hadi herkes çalışsın hem de hemen şimdi başlayın hadi :KK1: :KK1: :KK1:

canım verdiğin link ingilizce için sanırım

X