2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

bende hediyemi alsen arkadasıma gönderdim gerci daha yola cıkmadı internetten aldıım icin yarın cıkacak sanırım yola

ben elfid2321 kızına alıyorum.yarın kargoaya vereceğim:)
banada senaysen alıyor ama haberleşemedik. bende yeniden yapılacak çekilişe dahil olacağım yani

ben ezci arkadasima gonderdim hediyesini banada meltemre alicakti ilk zmanlar adresimi aldi ama sonra ses cikmadi bilgilendirmek icin yazdimm:26:

bana esilaersayin alacaktı, adresimi verdim, bi sorun yok sanırım onda ama ben çevre_en'e alacağım hediye fakat sıkıntılı günler yaşıyor sanırım adresini vermiyor ben de hediye alıp gönderemiyorum...

ben ezci arkadasima gonderdim hediyesini banada meltemre alicakti ilk zmanlar adresimi aldi ama sonra ses cikmadi bilgilendirmek icin yazdimm:26:

canım bende meltemre'ye alıcam başta görüştük adresini,telefonunu falan verdi sonra bir daha yazmadı,cuma günü yazdım pazartesi yollayacağız diye yine ses soluk yok acaba arasammı beklesemmi bilemedim
eğer ona ulaşamıyorsak ben sana alırım canım

elendil bana alacak ama seyahati oldugu için geç gonderecek biz haberleştik bilginize

canim obur topigedee yazdim birde buraya yazam sederk ve bechmist icin sorun olmayacaksa benim icin no problem ama istersen once meltemreyi bir ara madem tlf var

Bana çekilişte certur arkadaşım çıkmıştı. Biz adres alma olayını hemencecik hallettik. Bende bugün hediyesini kargoya verdim. İnşaallah yarın elinde olur. Umarım beğenir prensesine aldıklarımı . Güzel Günlerde kullanır inşaallah

Bana yeşilimsi çıktı. Adresini aldım. bu akşam veya yarın göndereceğim hediyesini.
Bana demmir_can alacaktı ama ses seda yok.
Bi problem yoktur inşallah.

Bana yeşilimsi çıktı. Adresini aldım. bu akşam veya yarın göndereceğim hediyesini.
Bana demmir_can alacaktı ama ses seda yok.
Bi problem yoktur inşallah.

canım merhaba bende bugun verdım junıor bulutun cicilerini umarım beğenirsiniz .sanırım yarın ogleden sonra elınde olacakmıs

kızlar bende bugün itibari ile kargomu colonge'a yolladım bilginize ...colonge hanım artık elinize ulaşınca merakları giderirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…