2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

kızlar benim de hediyem elime ulaştı ama ben buraya yazılacağını bilmiyordum özelden halledilecek diye beyazlale ye msj attım sadece. Akşam veya yarın eklerim bende beyazlale teyzenin hediyesini:KK1:

Bende meltemre ye mesaj attım tekrar bi ses ver diye :)) eğer cevap verirse pazartesi en geç salı günü hem alıp hem yollayacağım inşallah :))
telefonuda var aslında olmadı ararım o gün

addaa arkadaşımdan da şimdilik ses yok ama önümüzdeki hafta yollanacak dediğimiz için pazartesiden itibaren bekliyorum bakalım,haber eder nasılsa

bu arada ayburcum bayıldım battaniyenizle çorabınıza çook güzeller güle güle giysin iyi günlerde kuzucuğun

eveeeeet elfida teyzemizin yolladıgı ciciler elimize ulaştı ben de ilk anneler günü hediyemi almış oldum çoook teşekkur ediyoruz elfida teyzesi:KK16: resimleri paylaşalım dendiği için paylaşıyorum arkadaşlar,buyursunlaaarrrr:Eki Görüntüle 406346

güle güle kullansın prensin maviş maviş :KK16:

tulll hediyeni kargoya verdimmm bugun :KK52:

o zaman seni de yollayanlar bölümünde çiziyorum şekerim sende kurtuldun:KK1:

buda beyazlale teyzemizin Ediz'e hediyesi burdan bir kez daha teşekkürler...

Eklentiler

• $IMG_0755.jpg
    $IMG_0755.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 45
ben ya beğenilmezse diye çok endişeleniyorum eşim çok beğendi ama yine de bilemiyorum :S bu arada beyazmelekcim bertuğ ismini değiştirmezsin umarım:)

ben ya beğenilmezse diye çok endişeleniyorum eşim çok beğendi ama yine de bilemiyorum :S bu arada beyazmelekcim bertuğ ismini değiştirmezsin umarım:)

cANIM MERHaba nASILSIN SEN KIZINA NE İSİM VERMEYİ DÜŞÜNYORSUN acaba

cANIM MERHaba nASILSIN SEN KIZINA NE İSİM VERMEYİ DÜŞÜNYORSUN acaba

iyiyim canım gonderdığım hedıyeyı begenmezse dıye endıselenıyorum beyazmelek, bertugcuga ozel olacak bıraz gonderdıgım sey umarım begenilir. ben minik kızıma bilge ece ismini vermeyi düşünüyorum sen ne koyacaktın?

iyiyim canım gonderdığım hedıyeyı begenmezse dıye endıselenıyorum beyazmelek, bertugcuga ozel olacak bıraz gonderdıgım sey umarım begenilir. ben minik kızıma bilge ece ismini vermeyi düşünüyorum sen ne koyacaktın?

bizde eylül nisa isimini vericez kızımıza canım allah nasip kısmet edderse kucağımıza almayı

aşkolsun tatlım öyle şey olurmu beğenmemek gibi,gönlümüzden koptu yaptık çekilişimizi herkes bişeyler alacak işte,hiç endişelenme,küçük oğlumun sanal teyzesinden hediye olacak bu hatıra ne olsa beğeniriz biz :)
ay isimli bişey gelecek heralde anlaşılan :KK1: neyse değiştirmeyiz artık bizde,bu vesileyle kesinleşmiş olur :KK9:

bu arada henüz göndermedim :KK17:

7sinde başlıyoruz göndermeye canım bende pazartesi göndereceğim inşallah okul çıkışı

günaydınnn , bu güzelim hıdrellez gününden :)):KK52: ben pazartesi hem doktora gideceğim hem de yetişemem belki felen diye dün hediyemi kargo ya verdim , inşallah kısmetse pazartesi günü ümit _07 ye ulaşıcak ,(öyle dedi kargocular ) :KK76: inşallah beğenir, şimdidennn iyi günlerde kullanmak nasip etsin herkesin ....:KK54:

canım hediyeyen şimdi elime ulaştı çok teşekkür ederim.çok güzel bir hediye

şekerler ben çekilişte denircana hediye alacak idim defalardır msj atıyorum ama netede girmedi görmedim cevapta vermedi ne yapıcaz ? hediyesini almıştımda :KK43:

şekerler ben çekilişte denircana hediye alacak idim defalardır msj atıyorum ama netede girmedi görmedim cevapta vermedi ne yapıcaz ? hediyesini almıştımda :KK43:

ulaşılmayanlar için yeniden çekiliş yapılcak canım

X