2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

meltemreyi aradım düşmedimi teli mi kapalı anlamadım hiç bir ses gelmedi,neyse mesaj attım iletildi,çarşambaya kadar bekleyelim o zamana kadar ses çıkmazsa çarşamba sabahı beyazlale ile mesajlaşır adres alışverişinde bulunuruz,okul çıkışı alıp göndericem,muhtemelen cuma-cımartesi eline geçer

Selam kızlar çekiliş hakkında yazmak istedim sederk,cologne ve kendi adıma dikkate alırsanız sevinirim

Biliyorsunuz ki ayın 7sinde kargolar verilmeye başlanacaktı almış yollamış ve yollayacak olanlar var şu an'a kadar erkenden de olsa 32 kişiden 8kişi kargosunu yolladı bunlardan 3'ünün eline ulaştı.
Kaldı 22kişi bunlardan eşleştiği arkadaşına ulaşamayanlar oldu maalesef...
Sürekli kk'da aktif olan ve arada giren kişiler;
*mrswigy
*cevre_en
*aybur
*muffinn
*misbonum
*gozde85
*hulyabaskurt
*ebucubu
*alsen
*tull
*adaaa
*elendil76
*yesilimsi
*beyazmelek
*ezci
*sea
*umit07
*melikeee ne zaman yollayacaklarını yazarlarsa ona göre kendi aralarında eşleştireceğimiz kişilere eklenmemiş olurlar

hiç görünmeyenler ise;

*demmir_can
*certur
*meltememre
*senaysen
*esilaersayın bu kişiler girmez ise tekrardan hediye alacak kişiler aralarında eşleşeceklerdir.8 mayıs cevap yazmaları için son gündür 9 mayıs 'ta tekrardan eşleşme yapılacaktır bilginize...

meltemreyi aradım düşmedimi teli mi kapalı anlamadım hiç bir ses gelmedi,neyse mesaj attım iletildi,çarşambaya kadar bekleyelim o zamana kadar ses çıkmazsa çarşamba sabahı beyazlale ile mesajlaşır adres alışverişinde bulunuruz,okul çıkışı alıp göndericem,muhtemelen cuma-cımartesi eline geçer

tamam canım seninki dikkate alındı :KK34:

sederk cim senin kuzunun hediyesi çarşamba günü kargoya vericem canım cuma elinde olur sanırım.ama verince yine yazarım ne zaman eline geçiceğini.

Selam kızlar çekiliş hakkında yazmak istedim sederk,cologne ve kendi adıma dikkate alırsanız sevinirim

Biliyorsunuz ki ayın 7sinde kargolar verilmeye başlanacaktı almış yollamış ve yollayacak olanlar var şu an'a kadar erkenden de olsa 32 kişiden 8kişi kargosunu yolladı bunlardan 3'ünün eline ulaştı.
*mrswigy
*cevre_en
*aybur
*muffinn
*misbonum
*gozde85
*hulyabaskurt
*ebucubu
*alsen
*tull
*adaaa
*elendil76
*yesilimsi
*beyazmelek
*ezci
*sea
*umit07
*melikeee ne zaman yollayacaklarını yazarlarsa ona göre kendi aralarında eşleştireceğimiz kişilere eklenmemiş olurlar

hiç görünmeyenler ise;

*demmir_can
*certur
*meltememre
*senaysen
*esilaersayın bu kişiler girmez ise tekrardan hediye alacak kişiler aralarında eşleşeceklerdir.8 mayıs cevap yazmaları için son gündür 9 mayıs 'ta tekrardan eşleşme yapılacaktır bilginize...

canım ben adaaanın hediyesini yarın kargoya vericem ne zaman eline ulaşıcağını yazarım. yarın

aybur bana göndericek , biz görüştük mesaj la kendisi ile , eşinin geçicibir rahatsızlığı var imiş, onu atlattır atlatmaz göndericek, yani bu konuda bir sıkıntımız yok, sadece umarım eşinin rahatsızlığı çabuk geçer,

canım ben adaaanın hediyesini yarın kargoya vericem ne zaman eline ulaşıcağını yazarım. yarın

adaya göndermeden önce son günlerde konustunmu hic ben göremedim adayı ama girmiyorsa eger ya da bi msj at istersen dönmüyorsa yollama istersen yarına kadar :KK34:

addaaa daha dün girdi bugün gönderemeyeceğim yarın olabilir demişti bugün için,bana gönderecek hediyesini falan almış sorun yok yani

meltemre'ye de ulaştım oda beyazlalenin hediyesini almış bugün yarın gönderecek,bende ona göndereceğim biz de bir sıkıntı kalmadı yani :KK9:

*mrswigy
*cevre_en
*aybur
*muffinn
*misbonum
*gozde85
*hulyabaskurt
*ebucubu
*alsen
*tull
*adaaa
*elendil76
*yesilimsi
*beyazmelek
*ezci
*sea
*umit07

hiç görünmeyenler ise;

*demmir_can
*certur
*meltememre
*senaysen

ben bugün akşam üstü "yeşilimsi" ye aldığım hediyeyi gönderiyorum..

ben demir_Can a alıcam ama ses yok .. eşleşecek olanlardan biri benim. hediyesi hazır ERKEK BEBEK ile eşleşmek istiyorum :) :KK17:

Merhaba,

Az önce ELFİDA2321 e aldığım hediyeyi kargoya teslim ettim. yarın eline ulaşacakmış aldığım. Umarım beğenirsin:KK17: ben böyle şeylerde çok başarılı değilim.

Bana Şenaysen alıcaktı bildiğiniz üzere ulaşamıyoruz. ezgi, şenaya aldığı hediyeyi bana gönderecekmiş. bu durumda bizide de sorun kalmadı.

*mrswigy
*cevre_en
*aybur
*muffinn
*misbonum
*gozde85
*hulyabaskurt
*ebucubu
*alsen
*tull
*adaaa
*elendil76
*yesilimsi
*beyazmelek
*ezci
*sea
*umit07

hiç görünmeyenler ise;

*demmir_can
*certur
*meltememre
*senaysen

amanın hiç görünmemek ne demek!! ben hediyemi elendil76'ya geçen hafta yolladım, şafakba da bana dün yollamış bizde sorun yok :)) ayrıca ben buralardayım yahu :))

amanın hiç görünmemek ne demek!! ben hediyemi elendil76'ya geçen hafta yolladım, şafakba da bana dün yollamış bizde sorun yok :)) ayrıca ben buralardayım yahu :))

:KK17::KK17: ayy tamam simdi avatardan hatırladım kusura bakma arkadsımm sildim :KK34:

çevre_en hala adresini göndermedi o yüzden ben de hediyesini gönderemiyorum ama bana hediye alacak olan esilaersayın arkadaşımla bir sorun yok sanırım adresimi vermiştim ben...

*cevre_en
*muffinn
*hulyabaskurt
*ebucubu
*yesilimsi
*umit07

hiç görünmeyenler ise;

*demmir_can
*senaysen

http://www.kadinlarkulubu.com/agusto...l#post24487938 (2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası)

hic cvp vermeyen arkadaslar lütfen bisey yazarmisiniz son durumlarınızı. yoksa listeden cıkaracagız aksama hediye sayfasına yazalım

ben bu sabah gönderdim arkadaslar misbonum adlı arkadasımıza dun gönderemedım cunku pazar gunu iş yerınde kalmıstı hedıyem ınsallah arkadasımız begenır sürat kargoya verdım anlasmam vardı orayla arkadasında varmıs zaten denk geldı :) ben pek hedıye almasından anlamam ama ınsallah begenır ya :)

Ben hülyaya yarın veya perşembe yollayacağım.kısa sürede eline ulaşır diye düşünüyorum.

selam ben bugun kargoya verdım hediyemi umarım beğenilir... kargodan aldıgım bılgıye gore cuma gunu ulasacak ınsallah

X