2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

Merhabalar kızlar,
Ben hediyemi aysre Den dün aldım.Esila ersayın a da geçen cuma hediyesini göndermiştim dün eline ulaşmış mail i geldi....

Muffinnn'cim bugün verdim hediyeni kargoya (aras kargo) Yanlız sizin orası mobil bölge olduğu için cuma yada cumartesi
günü sana teslim edebileceklerini söylediler bilgin olsun :KK49:

canım bugun elınde olacagını soylemıstı krgo gorevlısı aldınmı acaba hediyeni merak ettim,yoksa yaarına mı kaldı

canım bugun elınde olacagını soylemıstı krgo gorevlısı aldınmı acaba hediyeni merak ettim,yoksa yaarına mı kaldı

kızlar eşleştirmeyi bu akşam yapacaksanız beni eşleştirin akşamları giremiyorum yarın görürüm haberiniz olsun ses çıkmadı diye eşleştirmemezlik yapmayın yani ok öptüm hepnizi :):KK1::KK1:

Bu kargo şirketine sinir oldum. Merak ediyorum acaba gitti mı diye netten bakıyorum hala tasıma durumunda gözüküyor . Birde aynı il içerisindeyiz .

canım hediyeni kargoya verdim 2 gün içinde elinde olucakmış

Heyyy yetkililer:))

Gulsunoguz'un hediyesini kargoya verdım bugun.. adres eksik olduğu için kendisinden cep tel no almamı istedi kargo,onu aldım işlem tamamdır:)

Bilginize:)

arkadaslar su an icin haber alınamayan ebucubu, melike, senaysen, demircan arkadaslarımız var. bu arkadaslarla ilgili bilginiz varmı? bir de cevre en ve esilaersayın kesin yollacaklarmı??

arkadaslar su an icin haber alınamayan ebucubu, melike, senaysen, demircan arkadaslarımız var. bu arkadaslarla ilgili bilginiz varmı? bir de cevre en ve esilaersayın kesin yollacaklarmı??

ben Çevre_en e yollayacaktım ama adresini vermiyor. başka birine gönderebilirim henüz almamıştım hediye kız erkek farketmez yani beni başkasıyla eşleştirirsin artık... esilaersayın da göndereceğini teyit etmedi ama göndermeyeceğim de demedi. adresim var onda sanıyorum gönderir.

Kızımın cicileride geldi. Gözde teyzesine çok teşekkür ediyoruz :KK48: çok beğendim ya. not da çok güzeldi duygulandım

$09052012491.jpg

ben Çevre_en e yollayacaktım ama adresini vermiyor. başka birine gönderebilirim henüz almamıştım hediye kız erkek farketmez yani beni başkasıyla eşleştirirsin artık... esilaersayın da göndereceğini teyit etmedi ama göndermeyeceğim de demedi. adresim var onda sanıyorum gönderir.

tamam canım aksama kadar bekleyelim de melike ve ebucubdan da haber cıkmazsa safakba kalıyo sanırım ona yollarsın olmadı. bu arada ümit esilaersayına yolladıı icin onu listeden cıkaramıcas o da yollıcaktır herhalde hediyeyi alınca :KK34:

tamam canım aksama kadar bekleyelim de melike ve ebucubdan da haber cıkmazsa safakba kalıyo sanırım ona yollarsın olmadı. bu arada ümit esilaersayına yolladıı icin onu listeden cıkaramıcas o da yollıcaktır herhalde hediyeyi alınca :KK34:

bana da yollar gibi geliyor, gerçi canı sağolsun yollamazsa da:KK34:

bu arada sana belki görmemişsindir dedim ben görmemişim cevabını da mesaj atmıştım sana:KK17::KK17:

$hediye1.jpg

hulyabaskurt arkadaşımdan bugün elime ulaşan hediyem.. Kot kıyafetleri çok seviyorum çok sevindim... Kesene bereket canım :) :KK17::KK17::KK17::KK17:

Eklentiler

• $hediye2.jpg
    $hediye2.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
gülsünoğuz arkadasım hediyenn geldiii coook teseküür ederim canım cok incesin :KK16: gözlerim doldu valla bayıldımmm :KK16::KK16: aksama ins resim koymaya calısırımm :KK34:

Son düzenleme:
Muffinnn'cim bugün verdim hediyeni kargoya (aras kargo) Yanlız sizin orası mobil bölge olduğu için cuma yada cumartesi
günü sana teslim edebileceklerini söylediler bilgin olsun :KK49:

teşekkür ederiz teyzesi.ben de yarın hülyaya yollayacağım. :KK54::KK54::KK54::KK54:

X