2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

sen göndermedin mi ki hediye?? olmaz öyle iki hediye almak bi bekliyim bakalım belki esilaersayın arkadaşım gönderir ...

son durum hatırladıım kadarıyla esilaersayına hediye gitti ama henüz göndermedi, ebucubu gönderdi ama ona da gönderilmedi deilmi? cnm sen mi yollayacaktın ebucubuya hediye?

son durum hatırladıım kadarıyla esilaersayına hediye gitti ama henüz göndermedi, ebucubu gönderdi ama ona da gönderilmedi deilmi? cnm sen mi yollayacaktın ebucubuya hediye?

yok canım ben çevre_en e gönderecektim ama adresini vermedi bir türlü gönderemedim... bana da esilaersayın gönderecekti ben vermiştim adresimi gönderince haber vericem demişti en son ama henüz göndermedi göndermeyeceğim de demedi... böyle karışık bir durum oldu...

yok canım ben çevre_en e gönderecektim ama adresini vermedi bir türlü gönderemedim... bana da esilaersayın gönderecekti ben vermiştim adresimi gönderince haber vericem demişti en son ama henüz göndermedi göndermeyeceğim de demedi... böyle karışık bir durum oldu...

esilaersayından bisi gelirse sende ebucubuya yollarsın o zmn baska da cözüm gelmiyo :44:

yavrum güle güle kullansın inşallah aslında ben ayıcıklı ayakkabıda aldım senın paşaya onu koymayı unutmuşum kargocu oyaladı çünkü beni adres yüzünden,sonradan aldım ama koyamadım:KK43:

sagolasın yesılımsicim.olsun canım onemlı degıl senın paşan gule gule gıysın inşallah öptüükkk:KK16:

sea.1013

Canım hediyeni aldım bugun teşekkür ederiz.. Bi ara foto ekliycem mucuk mucuk:)

sea.1013

Canım hediyeni aldım bugun teşekkür ederiz.. Bi ara foto ekliycem mucuk mucuk:)

Rica ederim canım. Çok büyük bir hediye değil ama koşuşturma arasında aldım. Aynısından kızımı da aldım.
Allah şans güzelliği varsın oğluşuna canım. İyi, mutlu günlerde giysin inşallah...:nazar:

Ben de nihayet hediyemi yolladım svgptrcg arkadaşıma...
certur arkadaşım ise ilk yollayanlardan biriydi ancak benim yolculuğumdan dolayı kargoda bir karışıklık oldu sanırım. Henüz elime geçmedi. Bugün kargoyu yollarken sordum şubede yokmuş bana ait kargo.

Ben de nihayet hediyemi yolladım svgptrcg arkadaşıma...
certur arkadaşım ise ilk yollayanlardan biriydi ancak benim yolculuğumdan dolayı kargoda bir karışıklık oldu sanırım. Henüz elime geçmedi. Bugün kargoyu yollarken sordum şubede yokmuş bana ait kargo.
şimdi aldım hediyenii :KK52: çok çok teşekkür ederizz çok begendim canım resimde eklerim en kısa zamanda teşekkür ederizzz kızımla beraberr:KK49:

bizim de hediyemiz geldi tull teyzemize tesekkur ederiz fotograf simdi ekleyemiyorum insallah onra eklerim

biz aldık hediyemizzzii çok güzeller aybur teyzemizeee teşekkür ederiizz çok çokkk ,en kısa zamanda foto yükliyeceğim kusura bakmasın kendisi , ama cidden çok şirin yaaaaaaaaaa

bizde bchemist teyzemizden hediyemizi bugün aldık.hem kızımı hemde oğlumu düşünmüş gerçekten çok teşekkür ederiz...öpüyoruz kendisini kuzucuklarımla:KK16:en kısa sürede cicilerimizin fotosunu yüklücez

Yaşasınnnn bizim hediyemizde gelmiş Derya teyzesinden.
Çok teşekkür ederim çok beğendim. :21:

Benim hediyem yerine ulaştıı bende misbonumdan çarşamba günü almıştım hediyemi buluşmuştuk hatta baya bii olay olduuk :KK52::KK52: Bizim hediyemizde çok güzel misboncuma sonsuz teşekkürleimi sunuyorum nen kısa zamanda fotosunu yüklemeye çalışıcam kızlarrr ama harikaaa nazarınız değebilir o derece yanii :KK52::KK52::KK52:

Biz de biraz karışıklık yaşadıktan sonra certur teyzemizin gönderdiği cicileri aldık. Çok şirin ve en fazla kullanacağımız şeyleri göndermiş bize :) Karışıklık ise benden kaynaklandı, iki kere göndermek zorunda kaldı kızcağız. Çook teşekkür ediyoruz teyzemize, öpüyoruz.

$hediye.JPG

bunlarda bchemist teyzemizin hediyesi.çok teşekkürler.

X