2012 ağustos annelerinin 1. Hediye çekilişi sayfası

gülsünoğuz arkadasım hediyenn geldiii coook teseküür ederim canım cok incesin :KK16: gözlerim doldu valla bayıldımmm :KK16::KK16: aksama ins resim koymaya calısırımm :KK34:

ay canım begenmene sevındım umarım oğlusun saglıcakla gıyer guzelce kırletır eskıtır ınsallah.:KK34:aksam gorusuruz ozzaman:KK3::KK3:

gülsün teyzemizin bizee aldıgıı cicilerimizzz ayy oglusum dogsun büyüsün giyip bunları yakısıklı yakısıklı dolassın insallahhhh :nazar: :KK16: cook tesekkür ederizz. ayrıca tac icin de cok tesekkür ederim cok mutlu oldum canımm :KK54:

sonunda göbişimi de ekliim dedim :KK1:

Eklentiler

• $Resim 082.jpg
    $Resim 082.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 41
  • $Resim 083.jpg
    $Resim 083.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 33
  • $Resim 085.jpg
    $Resim 085.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 40
gülsün teyzemizin bizee aldıgıı cicilerimizzz ayy oglusum dogsun büyüsün giyip bunları yakısıklı yakısıklı dolassın insallahhhh :nazar: :KK16: cook tesekkür ederizz. ayrıca tac icin de cok tesekkür ederim cok mutlu oldum canımm :KK54:

bu arada hepsi mavis iplerle paket yapılmıstıı :KK34:

bu arada hepsi mavis iplerle paket yapılmıstıı :KK34:

ay inşallah canım Rabbim o gunleri göstersin inşallah güle güle giysin minik bulut.göbiş de ıyıymiş yaa :nazar:benım hem cıktı hem yanlara yayıldı cok kılo aldım ya elevitten mi acaba:44::44:saglık olsun artık

ay inşallah canım Rabbim o gunleri göstersin inşallah güle güle giysin minik bulut.göbiş de ıyıymiş yaa :nazar:benım hem cıktı hem yanlara yayıldı cok kılo aldım ya elevitten mi acaba:44::44:saglık olsun artık

aminn canım tekrar tesekkürler :KK16: ben hicc elevit kullanmadım. benim göbek öne dogru büyüdükce büyüyo :KK34:

günaydın,bizde dün akşamüstü itibariyle meltemre'ye hediyemizi göndermiş bulunuyoruz,listeden bizi de silebilirsiniz :)) bugün için ulaşır dediler ama bilemiyorum artık,meltem haber ederse bende size haber veririm

dün okul çıkışı hediyemizin 1. bölümünü aldım üzerine eklemek istediğim bir iki küçük şey daha vardı öyle niyetlenmiştim ama mağazadan çıktığım zaman yağmura yakalandım önceki gün olduğu gibi koşar adım kargoya gittim hemen gönderdim ikinci kez inceleme şansım bile olmadı malesef :KK43:

inşllah beğenir arkadaşım

Maşallah canım göbiş de güzelmiş....oğluşun da güzel günlerde gülerek giysin...:nazar::nazar::nazar::nazar:

ama ben de hediye göndermek istiyoruumm:KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
hediyemi zaten yollamıştım ; dün de şafakba'dan hediyem geldi; bugün görebildim işte, çooooook beğendim teşekkür ederim..
yanımda cep tel. kablosu yok akşama inşallah resimleri eklerim :))

sederk'cim heydiyen az önce ulaştı çok beğendim hatta bayıldım :nazar:

sederk teyzemize çoook teşekkür ederiz :KK49:

$100520122452.jpg $100520122451.jpg $100520122450.jpg
:nazar:

bende sederk arkadaşımın hediyesini bugün argoya verdim beni de listeden çıkarabilirsiniz.

yeşilimsi teyzemize coook tesekkur ederız:KK16: Rabbım bebişlerimize giydirdiğimiz o guzel gunleri de gostersın ınsallah:KK3::KK3:
$CIMG7943.jpg

Cologne hediyen geldi teşekkür ederiz canım.ben de hülya başkurta yolladım bugün yurtiçi ile.listeden çizin.

biz derya ile görüştük çarşamba günü buluşucaz inş. O zaman vericem hediyesini.. Bilginiz olsun .... :KK49::KK49::KK49::KK54:

ben bu sabah gönderdim arkadaslar misbonum adlı arkadasımıza dun gönderemedım cunku pazar gunu iş yerınde kalmıstı hedıyem ınsallah arkadasımız begenır sürat kargoya verdım anlasmam vardı orayla arkadasında varmıs zaten denk geldı :) ben pek hedıye almasından anlamam ama ınsallah begenır ya :)

ay ben buraya eklemeyi unutmuşum diğer tarafa ekledim sanırım yada eklemişmiydim ya kafam kalmadı :) çok beğendik teyzesi şeker mi şeker .. Ben kot çok severim :)

$hediye2.jpg $hediye1.jpg

sederk'cim heydiyen az önce ulaştı çok beğendim hatta bayıldım :nazar:

sederk teyzemize çoook teşekkür ederiz :KK49:

Eki Görüntüle 412018 Eki Görüntüle 412017 Eki Görüntüle 412016
:nazar:

gönlüm bu kadar az parça yollamaya hiç elvermedi kusura bakma:KK50: güzel günlerde giysin inşallah Batuhan'ımız:nazar:

bende sederk arkadaşımın hediyesini bugün argoya verdim beni de listeden çıkarabilirsiniz.

kesene bereket canım geldiğinde fotolarla sana teşekkür ederiz teyzesi:KK34:

X