2011 Ocak Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyor

yaa bide bn hiç biyere böle paket falan gndermedim nasıl gndercez kargoylamı yoksa ptt le falanmı

canım kargo daha iyi oluyor
ekim sonuna kadar dedim çünkü hemen alamaya biliriz örneğin bizim maaşlar ekimin ortasında veriliyor bu gibi durumda olanlar vardır sanırım sıkışmamak adına

kızlar sizlerin konuşmalarınıza fazla katılamıyorum ama elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum..bu hediyeleşme olayı da çok güzel oldu..benim de mesajım geldi :lepi: çokkk heyecanlıııı sırnaşık şey

benmde gelmiş mesajım
netimiz üç gündür yoktu girememdimmm
katıldı şimdi ortalarda yok gbi oldu
yanlış anlaşılmasın
üç gün kıpır kıpırdı içim kim geldi bana die
çok mutluuyummmmm

kurallar belirlenmiş
hayırlı uğurlu olsun inşallah
cicilerini güle güle kullansın hepimizin bebeişleri inşallahhhh:))
ben daha heyecanımı yenemedimmmmmmmm
çünkü azönce gördüm mesajımıı
şey dicektim aslında limit tek fiyatta olabilirdi bence
hani herkes aynı fiyatta bişiy seçmiş olurdu die
ama bencedee mahsuru hiiiç yoookk:ecrin_bebek:

ne tarz şeyler alabiliriz acaba kıyafet sağlık gereçleri oyuncak şöle işe yarayacak şeylermi olmalı ??? süs ????

Selam kızlar.. hediyeleri ellerine geçen arkadaşlar mı açıklasın.. Yoksa gönderenler mi..?
bence ellerine geçen arkadaşlar söylese daha uygun olur ama genede siz bilirsiniz.. denizzzzzz neyapalımm....??
hatta resim bile koyarım derim ama abartı mı olur ki sempatiksalakcinni

canım beyficeyin de dediği gibi belli bir tarihte herkes açıklasın hem kimin gönderdiği falan belli olmasın belirleyeceğimiz tarihte resimlerle isimlerle açıklarız

canım bence bi tarih belirleyelim,atıyorum ekimin 20si dedik.o tarihe kadar herkes hediyesini göndersin,kimse ama bu tarihe kadar birşey belli etmesin tabi.sonrada ayın 22si mesela herkes topiğe fotolarını çekip koysun bizim şundan hediyemiz filan diye.bence herkesinki aynı tarihlerde olursa daha güzel olur.

bende hediyeme karar verdim haftaya pazartesi kargoya vereceğim umarım gönderceğim annenin işine yarar

canım bnde bu fikiri sölemiştim ama herkesin maaş aldıkları tarih farklı olduğu için bazı arkadaşlarımıza uymuo.

yaa kızlar şimdi hediyesini alan gndercekmi?

inşallah bi karışıklık olmaz çünkü kimin ne zaman gndereceği belli deil ya evde olmazsak o an.

bnce aynı tarihlerde gnderelim mesela bu ayın 23 ile 30 u arasında herkes aynı hafta yollar hepimizin elinede aynı tarihlerde ulaşır.yoksa çok karışıklık olabilir diğer topiklerdede böle yapıolar çünkü

olabilir aslında herkes bir tarih belirlersin ortak bir tarih bulunsun ona göre gönderelim benim işyerinde hediyem hazır zarfada ismini yazdım tarih bekliyorum kızlaaaaaar

bence de öyle yapalım,hediyeyi alış tarihlerimiz değişebilir ama kargoya göndereceğimiz tarihler aynı olsun ki herkes aynı tarihlerde ulaşsın hediyesineopuyorumnanaktan

annişler
fikirleriniz güsel ama aynı tarihte bile yollasak aynı tarihte ulaşmaz alıcının eline,çünkü şehirlerde ılaşım süresini etkilio,,bence herkes hediyesini yollasın alan aldım desin,ay sonu herkes hediyem geldi dediğinde ekleyelim resimleri

evet cnm hediyeyi alan belirlenen tarihte resimle açıklar daha güzel olmazmı ne dersiniz

mantıklı....bence de bir tarih belirlensin o tarihe kadar herkes göndersin. mesela ayın 25ine kadar diyelim gönderilcek ozaman ayın 25inde en son kargoya verdik diyelim bir gün bilemedin iki gün oynar yani 25inden itibaren hediyelerimiz ulaştıkça paylaşırız burda. paylaşımın aynı gün olması şart değil atıyorum size geldi ama benim hediyem henüz gelmedi gibi aksilikler olabilir. yani bana herşey uyar kızlar

ozaman hediyeyi alan arkadaşlar gönderiyor diyoruzz.. Bugün gönderimi yapıyorum ben.. hadi hayırlısı kızlar.. İnşallah beyenir alan arkadaş...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…