2011 Ocak Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyor

kızlar hediyeleriniz çok güzel hepiniz hayırlı günlerde kullanın.ben çekilşi kaçırdım.takip ediyodum ama o günlerde bişiyler oldu giremedim.siz listeyi haızrlamıştınız zaten.ama bidahki sefere kesin bende katılcam.oğluşumun canı hediye çekti valla

sabeg almadı sanırım hala hediyesini,ses soluk da çıkmadı,napalım akşama koyalım mı fotoları?

Evet sabeg den haber yok

akşam bende evde olmayacağım geç gelmezsek ekleyebilirim artık

ekleyelim bencede artık

kızlar selam....
bende hediyemi 4 gün önce filan aldım....
banada belgun çok güzel bir bagttaniye almış ona çooookkk teşekkürederim....kesesine bereket.bende akşam fotosunu çekip eklemeye çalışırım.kayınvalidemler bende vaktim olursa mutlaka ekleyecem...

bana burcum arkadasım hedıye almış saolsun bayıldım hedıyesıne. ama suan annemlerın yanında oldugum ıcın ekleyemıyorum. tekrardan tesekkur ederım arkadasım

kızlar bizim cicilerimizi şükür ekliyorumm
begüm arkadaşım gönderdi bize çok çok teşekkür ediyorumm.. çok beğendik bis... :81: :97:
2 badi ve bot göndermişş çok güseller...

C:\Users\murat\Desktop\DSC02673.JPG
C:\Users\murat\Desktop\DSC02672.JPG
umarım yükleyebilmişimdir.. tatlıcadı2 (mine) arkadaşımın bana ve kızıma gönderdiği harika hediyeler ..Çok teşekkür ederim canım benim...beni çok mutlu ettin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…