2011 Ocak Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyor

annişler
fikirleriniz güsel ama aynı tarihte bile yollasak aynı tarihte ulaşmaz alıcının eline,çünkü şehirlerde ılaşım süresini etkilio,,bence herkes hediyesini yollasın alan aldım desin,ay sonu herkes hediyem geldi dediğinde ekleyelim resimleri

canım herkes aynı gün gndersin diye değil zaten kargolar 2 gün içinde ulaştırıomuş nerde olursa olsun.aynı tarihlerde gnderseydik yüzde 80 herkesin eline aynı tarihlerde geçerdi bn diğer topiklerde bunu grdüm çünkü.atıyorum bugün gnderenin hediyesi en geç salıya kadar gider ama bide ayın 28 nde yada 29nda gnderenin eline daha geç gider bn bu yüzden demiştim daha heyecanlı olur die.neyse fazla uzattımohaoldumsmile çoğunluk nasıl isterse öle olur zaten.

bana göre göndermek isteyen ne zaman isterse göndersin hediyeyi alanlar açıklamasın bir tarih belirleyelim o zaman açıklansın

kızlar hediyesi eline ulaşan oldu mu,ben aldım ama henüz yollamadım,ne zaman göndermeyi düşünüyorsunuz?

selam kızlar ben bu gün yollıycaktım ama yollayamadım çünkü hediyem işte ve ben hasta evdeyim

kızlarr ben annemde kalıyorum bu ara yani hediye gelsede evde olmayacagım.. kargo şirketine telefonumuda verebilirseniz en azından ben subeden teslim alabilirim..

ben tembellik ettim hediyemi aldım ama kargoya bi türlü gidemedim,inşallah yollicam bugün yarınolumunekankayizsmile

benim hediyem ne güzel doğum günümden bir gün sonra geldi
ama ben tembellik yapıyorum daha doğrusu kocikim tembellik yapıyo
o göndercekti şirketten
günler oldu alalı ama bi türlü gönderemedik

Son düzenleme:
bnmkide inşallah yarın yola çıkacakk
güsel sahibi de beyenir umarım hepimizin bebişlerine mutlu güsel günlerde giydirmeknasip olur inşallahhhhhhh

bende şimdi kargoyu aradım gelsin teslim alsın die gıcıklık yaptılar yaaa her zaman gelen adamlar kıl oldum bende şimdi sert bir mail yazdım getirdikleri ürünleri alayım diye yalvar yakar oluyorlar yaptıkları muameleye bak yaa günde 10 kere gelip bana zaten kargo teslim ediyorlar.

sinir oldum kızlar...

Son düzenleme:
ben bugün eşimle yolladım sabah
ama kasabada oturduum için ptt ile gidecek_ti
gidemedi
ptt o işlere bakmıomuş(şakınlardayım)
perşembe günü ayaklı kargo geliomuş bu işleri halletmek için,
perşembeyi bekleyeceğiz maaleseff..
kendini bilemyen güsel sahibinden gecikme için özür diliorum buradan:KK43:((

ve ve sonunda paketimi kargoya verdim yurtiçi kargo ile yarın gitmesi gereken yerde olurmuş tabi hediye sahibine ne zaman ulaşır yarın akşam yada cuma günü lütfen evinizden ayrılmayınız :lepi:

ve ve sonunda paketimi kargoya verdim yurtiçi kargo ile yarın gitmesi gereken yerde olurmuş tabi hediye sahibine ne zaman ulaşır yarın akşam yada cuma günü lütfen evinizden ayrılmayınız :lepi:

ne güselll yhaaaaaaaaa
ağlıycam artıkkkk:sinifsinif:
bi ayın 15ini bekle bakalım
bi kargo bul bakalımm
ben henüz yollayamadım bile
cumaya verilcek bi arkadaşımızdan rica edicez
pztsi falan teslim olur muhtemelen
haftasonu çalışmazlar sanırım:gitme:

ben de haftasonu ancak teslim edebilecem kargoya.gecikti gerçekten çook mahcup oldum sahibine:2:
yalnız keşke telefon numaralarımızı da verseydik,kargo eve gelir ve bulamazsa en azından haberimiz olurdu,inşallah bi sorun olmaz.

X