2011 Ocak Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyor

ÇEKİLİŞ LİSTESİ

|***KK Nick***|***Bebişin Cinsiyeti***|***Hediye Ulaşım Durumu***|

1|beyficey|ERKEK|
2|belgun|KIZ|
3|cambazz|ERKEK|
4|loliss|KIZ|
5|sibush|KIZ|
6|_bulut_|KIZ|
7|buurcuum|KIZ|
8|deniz1958|KIZ|
9|mugecan35|KIZ|
10|hunny|ERKEK|
11|bebish22|KIZ|
12|sabeg|ERKEK|
13|ozgey|ERKEK|
14|tatlicadi2|ERKEK|
15|sirinem|KIZ|
16|suhan1|KIZ|

Son düzenleyen: Moderatör:
bence alt sınır 20 üst sınır 50 lira olsun
hem çok ucuz hem çok pahalı olmaz
hepimizin bildiği gibi her türlü bebek eşyasının normal kalitede olanları bu fiyat aralığında

listeyi mesaj gönderme sırasına göre yaptım kendimi de aklıma gelince ekledim sıraya
isimleri kağıtlara yazacağım her çekileni birinci sıradan başlayıp eşleştireceğim adil olmuş olur diye düşündüm kim kime düşerse artık şans

bence alt sınır 20 üst sınır 50 lira olsun
hem çok ucuz hem çok pahalı olmaz
hepimizin bildiği gibi her türlü bebek eşyasının normal kalitede olanları bu fiyat aralığında

Canım katılıyorum sana.. alt sınır 20 den başlasın zaten bebek eşyaları o fiyatlarla başlıyor
birde belli bir marka isteyen de olabilir.. İsteyenler belirtsin ...opuyorumnanaktan

Canım katılıyorum sana.. alt sınır 20 den başlasın zaten bebek eşyaları o fiyatlarla başlıyor
birde belli bir marka isteyen de olabilir.. İsteyenler belirtsin ...opuyorumnanaktan

illa şu marka olsun diyen olur mu bilemem ama olursa söylesin tabi gönlü kalmasın
benim için farketmesssositososito

kızlar alt sınır 20 ust sınır 50 olsun demıssınız ama arada cok buyuk bı fark var ortalama bı rakam belırlemek lazım bence mesela 20 lırayla 30 lıra arası gıbı yada ne bıleyım 40 la 50 arası gıbı 20 ıle 50 arsında baya fark var.birde tabı marka ısteyen olursa belırtsınde heryerde her markayı bulabılırmısyız bılmem ayrıca marka bızım için fark etmess

marka değilde çin malı olmamasına dikkat edelim yeterrr :lepi: bence....

alt limit koyalım sadece olmaz mı mesela alt limit 30 TL olsun

benceee.... alt limit 25 olsun o zaman ve 50 ye kadar olsun tabi oratalama 25-35 gibi düşünelim olmasmı?? CADIARZU

Selam kızlar limit olarak 50tl ye kadar olsun bence de ideal. Alt limitte 20 - 25 olabilir. Herkes bütçesine ve gönlüne göre almış olur.

30 tl ile 50 tl tl arası bence de uygun.

çin malı olmaması iyi olur...

aslında hediye alacağımız kişinin bebeği için neye ihtiyacı oduğunu (3 farklı seçenek sunulsa birini seçsek) bilsek de güzel olurdu....

2011 OCAK ANNELERİ ÇEKİLİŞ LİSTESİ

|***KK Nick***|***Bebişin Cinsiyeti***|***Hediye Ulaşım Durumu***|

1|beyficey|ERKEK|
2|belgun|KIZ|
3|cambazz|ERKEK|
4|loliss|KIZ|
5|sibush|KIZ|
6|_bulut_|KIZ|
7|buurcuum|KIZ|
8|deniz1958|KIZ|
9|mugecan35|KIZ|
10|hunny|ERKEK|
11|bebish22|KIZ|
12|sabeg|ERKEK|
13|ozgey|ERKEK|
14|tatlicadi2|ERKEK|
15|sirinem|KIZ|
16|suhan1|KIZ|

Kurallar
1- Hediye fiyat limiti 20 TL - 50 TL arasıdır
2- Marka önemli değiil sadece çin malları tercih edilmeyecek
3- Kargo ücreti gönderene ait olup ücreti hediye limiti dışındadır
4- Hediyeler Ekim ayı içinde ulaştırılacaktır
5- Kimin kimden hediye alacağı sürpriz olacak sadece kime hediye göndereceği bilinecek iletişim bilgilerini ben ileteceğim

Son düzenleyen: Moderatör:
canım eline sağlık kurallar gayet iyi olmuş:)))) çin malı olmaması benim içinde en önemli şey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…