2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben hamile kaldıktan sonra en çok hamsi yedim yanlız 2 haftadır balık yiyemiyorum
en son yediğimde kokusu kötü geldi

ben hiiiç balık yiyemiyorum ne yazık ki kokusundan allak bullak oluyorum benim durum feci yaa sürekli muz kraker ekmek o tür şeylerle bastırmaya çalışıyorum midemi...parfüm kokuları falan da çekilmez oldu yanımda birisi koksa kendimi zor atıyorum dışarı...önceden de koku konusunda hassastım ama bu biraz abartı oluyo...ayıp da oluyo bi de insanlara karnım da belli değil ki daha anlasınlar hamiş olduğumu:)

Benim çin rus, her takvime göre kız çıkıyo..
Yüzük falında da kız çıkıyo..
Tahminlere göre 32 kız, 2 erkek diyen oldu..

yüzük falında benim de kız çıkıyodu sonrası erkek...ilk bebişimin hayırlısıyla kız olmasını isterim açıkçası:)))erkek olsa da sevinirim ama hayırlı evlat olsun da gerisi önemli değil gene de insanın içinde tatlı bi telaş oluyo tabi:)))

kızlar ben müsadenizle çıkıyorum yetiştirmem gereken işler var...yarın gene gelmeye çalışırım:)))hepinizi öpüyorum bebişlerimizi korusun Rabbim:)))

ben hiiiç balık yiyemiyorum ne yazık ki kokusundan allak bullak oluyorum benim durum feci yaa sürekli muz kraker ekmek o tür şeylerle bastırmaya çalışıyorum midemi...parfüm kokuları falan da çekilmez oldu yanımda birisi koksa kendimi zor atıyorum dışarı...önceden de koku konusunda hassastım ama bu biraz abartı oluyo...ayıp da oluyo bi de insanlara karnım da belli değil ki daha anlasınlar hamiş olduğumu:)

ben de öyleyim ama mecburiyetten yemek istiyorum..akıllı olsun cocugum..
sizin karınlarınız belli olmaya başladı mı kızlar?kilolar falan ne alemdesiniz bakalım?

yok canım ben hiç kilo almadım zaten..

Saçından tel kopartıyorsun, yüzüğünü geçiriyorsun içinden,karnına doğru tutuyorsun...yüzük ileri geri hareket ederse erkek oluyor..Kızsa yuvarlak daire çiziyor..[/QUOte

abooo meraka:)) valla hiç merak etmiyom..neyse ne..saglıklı olması tek derdim..senin kız ,benim erkek olsun ama:)

Ben de ilk önce sağlıklı olsun istiyorum canım...
Ama kız olursa sanki daha çok sevinecem gibi...

Kızlar ben yaptım kız çıktı. Aslında bi döndü bi ileri geri gitti . Ben görmek istediğim gibi gördüm galiba::)))))))))))

X