2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayyyyyyyyy evim temzilenecek heryer silinip süpürülecek.. o kadar yıkancak çamaşırım var ama bende 1 gram halim dermanım yok ufff yaaaaaaaaaaaa

Koyverdim valla kapadım gözlerimi bi an dalıyorum sonra ayak sesiiii... Tıktıktık açıyorum .. Kalkıp bi tur atayımda seremliyim geçsinn..

Ya iki gün üç gün sonra sıkıntıdan patlarız kesin.
Evde olmakta çok zor. Çalışmak iyi valla kızlar.

calışmaya alışan insan için evde oturmak zor..ben de üniversite dönemlerimden beri hep calıştım..ingilizce ögretmenligi dahil bi sürü iş yaptım...ama son 5 aydır sadece evden ceviri bürolarıyla calışıyorum..ihtiyacım olan bu dönemde buymuş..ama hem calışıp hem annelik yapan insanlarada saygım sonsuz..ama bebek dogsun biraz büyüyetim normal calşıma hayatıma geri dönücem..bence de kadının kendi parasını kendi kazanması kadar güzel bişey yok..

calıstm ama ben calısmayı sevmıyorum eşimde zaten izin vermez
kpss ye giricekdım ertelndi falan simdide girsem işe göndermez
ben 2 ay calısır 3 ay yatardım hehehe
ohh tam kafana göre bulmuşsun. şaka bi yana ben evde vakit geçiremiyorum bakma şimdi hamilelikten yoksa bende evde sıkılıyorum.. çalışmak iyide parttime olsa süper olur..:))))))))))

bacım soğutursak sonra nasıl ısıtacaz geri...

çatlak yaa delii

ayyyyyyyyy evim temzilenecek heryer silinip süpürülecek.. o kadar yıkancak çamaşırım var ama bende 1 gram halim dermanım yok ufff yaaaaaaaaaaaa

sorma..
Misafirim vardı bayramda, gönderdim pazar sabahı bi giriştim..Yorganları söktüm çarşafları yıkadım..Mutfağı tuvaleti banyoyu çamaşır suyu cif sildim ovdum...Camları da sildim ama sadece mutfağın.Yoruldum sonra..
Ama şimdi de ütü var, yorganlar kaplanacak..Çalışmasam hallederdim de,mesai var..Ne zaman yaparım bilmiyom...

kesinlikle katılıyorum 13 yıldır çalışıyorum dahada devam etmeyi düşünüyorum.. Kısmet bakalım..

ohh tam kafana göre bulmuşsun. şaka bi yana ben evde vakit geçiremiyorum bakma şimdi hamilelikten yoksa bende evde sıkılıyorum.. çalışmak iyide parttime olsa süper olur..:))))))))))

calısana evde oturmak zor tabi ben alıskınım sıkılıyorum falan ama calısmak daha zor gelıyo
uykuyu cok sevıyorum sabahın körunde kalk kışın sogugunda git amann
tabi kadının kendı parasını kazanması kadar da güzel bişe yok

bu kız hiperaktif kesin:))) valla ben alışveriş falan durdurdum artık..kendimi bebek alışverişine saklıyorum:)

Ben bebek alışverişini bile hallediyom parça parça...
Çocuğumun şimdiden 2 hurç malzemesi oldu...Bi de bebek küveti...Yazın suyun içine atıverecem...Serin serin..Ohhh..Rahat edecek çocuk...

bende de misafir vardı 2 gün üstüste hemde ikiz bebekliler .. Kafayı yiycektim.. Yıka pişir süpür derken işe geldim.. Allahtan dün bitirdim işlerimi dinlendim..

kesinlikle katılıyorum 13 yıldır çalışıyorum dahada devam etmeyi düşünüyorum.. Kısmet bakalım..

Valla bende öyle. Bırakmayı hiç düşünmüyorum. Allah sağlık versin elden ayaktan düşürmesin.
Çalışmak kadar güzel bir şey yok.

kuzzzudelirtme benı ne camı kız cam silinirmii
bak bizim kapı komsusu 7 aylık bebegı karnında öldü cam silmiş kadın
sakın bi daha cam falan silme

kuzzzudelirtme benı ne camı kız cam silinirmii
bak bizim kapı komsusu 7 aylık bebegı karnında öldü cam silmiş kadın
sakın bi daha cam falan silme

Ya silmicektim de, ben et yemiyom biliyon mu, mutfakta misafir varken et pişince giremiyorum mutfağa..Perdeleri yıkadım camı sildim..Şimdi mis gibi oldu..9 ay o koku çıkmayınca ben mutfağa giremezdim..Diğer camları ellemedim zaten,daha önce söylemiştin bunu..Aklıma geldi..Dua ede ede sildim.

Sadece evi silip süpüryorum banyo wc ütü çocuğun işleri .. Diğer büyük temizliyi annem yapmış kızı okula yolladıktan sonra. Bide yaza boya yaparım kadın alırım yeter. Herdakka cam kapı silemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…