2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

öyle kuzum ya hastaydım bayaaaa ama ıyıyım cocuk canlanınca gecer dıolardı hopur hopur oynuo ama tık yok gecmıo bulantı :KK9: ayyyy nasıl oynuodu ya

Çok geçmiş olsun. Bulantı için geçenlerde patlamış mısır denedim. iyi geldi bana. Sende dene istersen. belki senin bulantına da iyi gelir. Ama kabızlık çekiyosan dokunabilir.

valla tam istediğim planladığım gibi oldu. Inşallah sonu güzel olur..

:))) fındık aganigi :))
sen gidiyosun demi memelekete

bacım gıdecemde bıraz gec gıtcem allahtan ızın bır ay hakkarıde 15 gunluk ıznı vardı kullanmadıgı onuda ekledıler 1 ay oldu normalde 15 gundu ama 7 sınde dr cagırdı nıyeyse bılmıom

Çok geçmiş olsun. Bulantı için geçenlerde patlamış mısır denedim. iyi geldi bana. Sende dene istersen. belki senin bulantına da iyi gelir. Ama kabızlık çekiyosan dokunabilir.

cekmıodum ama cekmeye basladım dr um ılac verdı ıste ya benım denemedıgım kalmadımm fgm cıgım ama bılmıom bu velet nereye kadar bole edecek:KK9:

evetttttttttt köle isaura ben buyrun:))))))))
benim otomotiv sektörü olduğundan bayramada nöbetim var 4.günü bugun herhalde 3 gibi çıkarız ümit ediyorum..

İnşallah erken çıkarsın. Allah yardımcın olsun canım. N'apalım işte. Boynumuz kıldan ince. Bizimkiler bu bayram insaf ettiler. Yoksa bizde çalışırdık.
Geçen bayram ben 1. günü hariç full çalıştım.

evetttttttttt köle isaura ben buyrun:))))))))
benim otomotiv sektörü olduğundan bayramada nöbetim var 4.günü bugun herhalde 3 gibi çıkarız ümit ediyorum..

otomotiv mi.........
Galeri falan mı kız...
mini cooper varmı sende...
Babama dicem babaaaaa ilk torun geliyoo, o da dicek ne istiyon
gayet rahat diyecem araba..
Ama bebişe değil kendime......

Bi gün o arabaya binmeden gidersem gözüm açık gidecek...

otomotiv mi.........
Galeri falan mı kız...
mini cooper varmı sende...

ben araba kullanmayı ılk traktorde ogrendım super traktor surerım koyde :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

otomotiv mi.........
Galeri falan mı kız...
Mini cooper varmı sende...

galeri cnm plaza ..
Ama cooper değil...
Inşallah gönlüne göre olur

X