2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin bebek...
Serum iyi geliyo valla..Ben de c.tesi akşamları gidip yiyorum geliyorum...Bulanmadan kusmadan...Yatıyon takıyorlar..

benım dun tansıyon dusmus bıse yıyememekten dusta dustum ya baylır gıbı oldum allahtan esım yanımdaydı evdeydı yanı o duymus sesımı sonra gıyındım apar topar gıttık hastaneye

kıyamam..
O da doğru,senin kızın var..
Eeee, kociş de evdeymiş..
Haklısın valla...
Ben tek başımayım,kimsem yok...kocam bugün gece yarısı gelecek...
Bayramda da çalışıyor..ailemden kimsem yok..:KK5:
Ben de akşam kaynanamlara gideceğim iki insan yüzü görmek için..bütün bayram da orda olurum..tek başına oturmayı sevmiyorum evde..
Benim öyküm de gelince ben de artık işe gelmek istemem herhalde.

ayy bende sana kıyamam yaa
allahtan kaynananlar var orada . Annen felan gelseydi keşke değişiklik olurdu..:KK43:

kızın olunca hiç gitmek istemiyceksin ama napalım kısmet yapacak bişey yokkk

benım dun tansıyon dusmus bıse yıyememekten dusta dustum ya baylır gıbı oldum allahtan esım yanımdaydı evdeydı yanı o duymus sesımı sonra gıyındım apar topar gıttık hastaneye

aaa aman yaa allah korusun çok geçmiş olsun. Dikkatli ol..

Kız kaynın noldu gelmemdi değilmi daha . Aman gelmesin

geçmiş olsun..
Ben de önceki hafta öyleydim.Tansiyon 4,9 olmuş ki, çok tehlikeli dedi doktorum..Keton tahlili fala yapmıştı hemen..Sonra da c.tesileri gel serum takalım sana dedi..Ben de gidiyorum her hafta..Sen gibi hiç bişey yiyemiyorum ben de..

geçmiş olsun..
Ben de önceki hafta öyleydim.Tansiyon 4,9 olmuş ki, çok tehlikeli dedi doktorum..Keton tahlili fala yapmıştı hemen..Sonra da c.tesileri gel serum takalım sana dedi..Ben de gidiyorum her hafta..Sen gibi hiç bişey yiyemiyorum ben de..

gecmıs lsun kuzum sanada cok kotu dımı kulakrım duymadı gozum gormedı :KK5:

geçmiş olsun..

selam
tansiyon 9 a 4 içinmi tehlikeli dedi doktorun.Benim hep 10 a 5 9 a 5 civarı. Gayet normal amilelikte yüksek tansiyon tehlikelidir düşükte hiç sorun yok dedi doktor. Kafam karıstı :S

gecmıs lsun kuzum sanada cok kotu dımı kulakrım duymadı gozum gormedı :KK5:

Ben koltuktan kalktım hoopp yere kapaklandım..
Eşim de öbür koltukta oturuyordu..
Adam ne olduğunu anlayamadı, kucakladı hemen götürdü hastaneye..
Ben ama hala işin şakasındayım,
kapıdan çıkmıcaz kocacım, madem kucakladın yatak odası solda kalıyo diyorum...
Sonra işte serum yedim iyileştim..
Ya bunlar ağır gelmiyo bana..Bebişim herşey yapabilir, dayanırım ben..Yeter ki iyi olsun benim minicik fasulyem...

selam
tansiyon 9 a 4 içinmi tehlikeli dedi doktorun.Benim hep 10 a 5 9 a 5 civarı. Gayet normal amilelikte yüksek tansiyon tehlikelidir düşükte hiç sorun yok dedi doktor. Kafam karıstı :S

sole bır durum var ama normalde 11 e 7 dır yada 12 ye 8 kız dusunce kotu olyo bazı ınsanlar vardır dusuk tansıyona alımıs ole gezıodur bıde o ınsanların tansıyonu normale bındıgı an 12 ye 7 olunca ornegın fazla gelıodur bas agrısı yapıo

geçmiş olsun..
Ben de önceki hafta öyleydim.tansiyon 4,9 olmuş ki, çok tehlikeli dedi doktorum..keton tahlili fala yapmıştı hemen..sonra da c.tesileri gel serum takalım sana dedi..ben de gidiyorum her hafta..sen gibi hiç bişey yiyemiyorum ben de..
ay bende bi yiyorum bi yiyorum valla maşallah 100 kilo olurum

iyiyim ben de çok şükür geçtiğimiz perşembe doktora gititm bir problem yokmuş
çok güzel maşallah sana

bayramın 2 gunju carsamba gelıo :KK53:
ayyyy allah kavuştursun mu denir allah kurtarsınmı denir nasıl istersen..

yemek konusunda da yiyememekten değil de iştahımın çok açık olmasından şikayetçiyim :)

aynen öyleee

ben koltuktan kalktım hoopp yere kapaklandım..
Eşim de öbür koltukta oturuyordu..
Adam ne olduğunu anlayamadı, kucakladı hemen götürdü hastaneye..
Ben ama hala işin şakasındayım,
kapıdan çıkmıcaz kocacım, madem kucakladın yatak odası solda kalıyo diyorum...
Sonra işte serum yedim iyileştim..
Ya bunlar ağır gelmiyo bana..bebişim herşey yapabilir, dayanırım ben..yeter ki iyi olsun benim minicik fasulyem...

hahahaa deli yaaaaaaaa sapkın karıı

ay bende bi yiyorum bi yiyorum valla maşallah 100 kilo olurum

çok güzel maşallah sana

ayyyy allah kavuştursun mu denir allah kurtarsınmı denir nasıl istersen..

aynen öyleee

kocam ogunkı kavgada baya korktu ogun dr a gıttıgımız de kesenın sag tarafı bostu cocuk soldaymıs ay cocugu goremedı dıe bır tepkı yaptı cok korktu artık asla karısmıo ne ıstıosan sole ben razıyım dıo yeeterkı sen ıyı ol dıo:KK3:

selam

Büyük 7,9 du
Küçük 4,9 du..

Normalini sordu 13 e 8 olur dedim..
Normale göre çok düşmüş dedi.Hemen keton testi falan yaptı.
Normalde düşük çıkıyorsa sorun yok ama, benim normale göre baya düşmüştü..

X