2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ben dün hallettim temizlik işini ütüyü
bugunde toz alcam çocuğu yıkayacam felan derken arefe işte hemen geçerdeee
bi eve gidebilsemmm

Ben dün hallettim temizlik işini ütüyü
bugunde toz alcam çocuğu yıkayacam felan derken arefe işte hemen geçerdeee
bi eve gidebilsemmm

Ben de dün temizlik yaptım.
Yalnız ütü ve saç kurutma makinesi en fazla radyasyon içeren şeylermiş diye duydum.
Ütü yapmıyorum artık ben.

öğlen oldu acıkırsın tabi.
Ben de sevinmiştim salıverdiler kızı herhalde diye...
yaaaa sormaa

ben de dün temizlik yaptım.
Yalnız ütü ve saç kurutma makinesi en fazla radyasyon içeren şeylermiş diye duydum.
ütü yapmıyorum artık ben.

nasıl yapıyosun ütüsüzmü giyinelim çocuğun forması nesi kim yapcak mecbur..ilk çocuk olunca öğle olunuyorda. 2.hiç sakınmıyorum valla
yapacak bişey yok mecburen herbirişi yapıyoruz..

yaaaa sormaa

nasıl yapıyosun ütüsüzmü giyinelim çocuğun forması nesi kim yapcak mecbur..ilk çocuk olunca öğle olunuyorda. 2.hiç sakınmıyorum valla
yapacak bişey yok mecburen herbirişi yapıyoruz..

Ütü işini bize yakın kuru temizlemeci var, sağolsunlar söyledim orda yaptırıyorum.Fiyatı da uygun öyle çok pahalı değil..Ama tabi sakınamadığım şeyler benim de çok.Bütün gün bilgisayarın başındayım ve işim gereği sürekli telefonla konuşuyorum..yemek de yiyemiyorum..Meleklerimiz Allaha emanet..

kızlar doğadana msj atıştım ürünlerinizden numune gönderir misiniz diye çok şık bir kutuda şu yeni kola kutusunda içecekleri varya onlardan 3 degişik çeşit göndermişler. dünde o.b den 3 tane tampon geldi :)

kızlar doğadana msj atıştım ürünlerinizden numune gönderir misiniz diye çok şık bir kutuda şu yeni kola kutusunda içecekleri varya onlardan 3 degişik çeşit göndermişler. Dünde o.b den 3 tane tampon geldi :)

yanlış zamana denk gelmiş fakat...
Tamponu napcann

Ben de artık yorulduğumu hissediyorum..
Sanırım bişey yiyemediğimizden tansiyonumuz düştüğü için bunun da etkisi büyük...
Ben dün bütün mutfağın fayanslarını sildim,sanki bayramda evime gelecek varmış gibi..

aynen alısmısız bekarken aıle zıyaretlerıne evın kalabalıklıgına ama kımsem yok esım ve ben :KK1:

aynen alısmısız bekarken aıle zıyaretlerıne evın kalabalıklıgına ama kımsem yok esım ve ben :KK1:

bizde de kalabalık olur..
Annem memleketteki en büyük..
Teyzemler dayımlar gelir cümbür cemaat..Çoluk çocuk..
Bir de izmirde komşuluk da var.Komşular gelir..
Burda ölsek gitsek anca kokuyu duyunca gelecek millet.

bizde de kalabalık olur..
Annem memleketteki en büyük..
Teyzemler dayımlar gelir cümbür cemaat..Çoluk çocuk..
Bir de izmirde komşuluk da var.Komşular gelir..
Burda ölsek gitsek anca kokuyu duyunca gelecek millet.

işte herkesın memleketı derler ya ama nıyeyse adanaya gıdenler adanadan gelmek ıstmesler ne yalan solıım ben burayı sevemedımm:KK5:

işte herkesın memleketı derler ya ama nıyeyse adanaya gıdenler adanadan gelmek ıstmesler ne yalan solıım ben burayı sevemedımm:KK5:

Valla benim için memleket kociş nerdeyse orasıdır..
Sadece anne-baba özlemi oluyor işte..
O da uçağa bindin mi 1 saatlik iş.Şehir içinde bile ancak 1 saatte gidiliyo bi yere gidecekken..Adanaya ben de geldim daha önce,merkeze..Barajı falan gezmiştik.Güzel yer ama çok kalabalık, ve trafik çok karışık...Aynı İzmir gibi.

Valla benim için memleket kociş nerdeyse orasıdır..
O da uçağa bindin mi 1 saatlik iş.Şehir içinde bile ancak 1 saatte gidiliyo bi yere gidecekken..Adanaya ben de geldim daha önce,merkeze..Barajı falan gezmiştik.Güzel yer ama çok kalabalık, ve trafik çok karışık...Aynı İzmir gibi.

benımde aynı koca nerdeyse memleket orası ama ınsanlarıa alısamadım zonguldakta havaalanı ne gezer:KK5: adana mız cok kalabalık

valla benim için memleket kociş nerdeyse orasıdır..
O da uçağa bindin mi 1 saatlik iş.şehir içinde bile ancak 1 saatte gidiliyo bi yere gidecekken..adanaya ben de geldim daha önce,merkeze..barajı falan gezmiştik.güzel yer ama çok kalabalık, ve trafik çok karışık...aynı izmir gibi.

valla en şanslınız benim demek zorunda kaldım doğdum büyüdüm evlendim hep aynı yerdeyim. Anacıma 1 sokak var kaynana cehennemin dibinde taaaa ordu da. Gelen giden hırla ama biz takmıycaz ilk günü ayırırz gezmelere sonra sinema gezme felan. çocukta olunca kaçıyoruz valaa

valla en şanslınız benim demek zorunda kaldım doğdum büyüdüm evlendim hep aynı yerdeyim. Anacıma 1 sokak var kaynana cehennemin dibinde taaaa ordu da. Gelen giden hırla ama biz takmıycaz ilk günü ayırırz gezmelere sonra sinema gezme felan. çocukta olunca kaçıyoruz valaa

Şanslısın valla...
Benim akrabalar pek bi karışık..
Annem ve anne tarafım izmirde.
Baba tarafının birazı da orda.
Babam ve çoğunluk kütahyada..
Antalyada teyzem var.Eşimin akrabaları var.
Adanada var..
Ispartada var..
İstanbulda okuyan çocuklar var..

Bize iyi oluyor ama, her yer memleket..Bol bol geziyoruz..

X