2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

dedıgım gıbı baya dusmus o hırpalar adamı yanı 8 e5 gelmıs 13 e8 normal dusunce fena yapıo annem hep 10a 6 ıle gezer azcık 12 8 yada 13 e 8 olsun kadın bas agrısından yatak dosek yatar her ınsan bır olmuo

Evet ya, gerçekten çok kötü oluyor insan...
Yatarken iyi de, ayağa kalkınca kötü oluyor, başın dönüyor..

arkadaşlar ilk bebekleriniz mi? benim 2 yaşını doldurmuş bir oğlum var, bu meçhul şahıs ikinci yani :)

benım ılk 3 bucuk aylık evlıyım yenıyım daha bebıste 2 bucuk aylık ıste bır kere hastalandım ıkıncede cok az geldı ama ben regl oldum dıodum meger hamıleymısım

arkadaşlar ben bebegim dogmadan bebek gelişi ile ilgili bilgilenmek istiyorum bununla ilgili önerebileceginiz kitap var mı

oooo süperr herşerde bir hayır varmış işte bebekim

arkadaşlar ilk bebekleriniz mi? Benim 2 yaşını doldurmuş bir oğlum var, bu meçhul şahıs ikinci yani :)
benim 6 yaşında bir kızım var bu şahıs 2. Inşallahh allah izin verirse..

kıızlaaaaaaaaarrrr.......
Günaydııııııııınnnnnnn......

günaydınnnn

oooo süperr herşerde bir hayır varmış işte bebekim

benim 6 yaşında bir kızım var bu şahıs 2. Inşallahh allah izin verirse..

günaydınnnn

cok dengelı olmus egecım 6 yasında o kendını kurtarıncaya dek okul yonunden dıgerı baslar okula cok guzel bence

arkadaşlar ben bebegim dogmadan bebek gelişi ile ilgili bilgilenmek istiyorum bununla ilgili önerebileceginiz kitap var mı

Tracy Hogg -Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler

Bu kitabı çok tavsiye ediyorlar..
Ben de alacağım bayramdan sonra..
Bi de bi cd var film gibi,adını unuttum anne karnında bebek gelişimini gösteriyo, o da çok güzel...

teşekkür ederim bulmaya çalışacagım eger benden önce alırsan burada bizimle paylaşabilir misin düşüncelerini

cok dengelı olmus egecım 6 yasında o kendını kurtarıncaya dek okul yonunden Dıgerı baslar okula cok guzel bence
valla tam istediğim planladığım gibi oldu. Inşallah sonu güzel olur..

ve cevızzzzzzzzzzzzzzzz kesınlıkle cevızde ye anam bura karadenız esım olaya gıdıo yarım cuval fındıkla gelıo ev fındık doldu memlekete goturcem ya

:))) fındık aganigi :))
sen gidiyosun demi memelekete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…