2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

seni gördüğüme sevindim ipek. hamileliğin sonlarında da yoktun sanki sen,epey zaman oldu. maşallah oğluna.

hamileliğimn son zamanlarında gelemedim evet ama artık daha sık gelebiliyorum sizlerde uğrarsanız görüşürüz

egecim evi sormuşsun valla ben çok çabuk alıştım hiç sıkılmıyorum çok hızlı geçiyo zaman komşuluk falan yapıyorum tam ev kadını oldum sorma:KK1:

kızlar nabersinizz annelik nasıl gidiyor umarım hepinzin bebişleri sağlıklıdırr.
benimki bu ara nane molla ..
kilo işini naptınızz ben cok fenayım kafayı yicemm yazda geliyo bu kilolar nasıl gidecek

kızlar nabersinizz annelik nasıl gidiyor umarım hepinzin bebişleri sağlıklıdırr.
benimki bu ara nane molla ..
kilo işini naptınızz ben cok fenayım kafayı yicemm yazda geliyo bu kilolar nasıl gidecek

sen bi gittin topikten bir daha haber alamadık. nasılsın. bebişler çok iyi maşallah sübhanallah. arada nane oluyorlar. ben gece çok uyanıyorum memden başka bişey istemiyor ver memeyi sabaha kadar emer. emzik gibiyim. kilo konusuna gelince 18 kilo verdim 5 kilo fazlam kaldı hiç diyet felan yapmadım emziriyorum hala ve çok koşturuyorum ondan sanırım.

hamileliğimn son zamanlarında gelemedim evet ama artık daha sık gelebiliyorum sizlerde uğrarsanız görüşürüz

egecim evi sormuşsun valla ben çok çabuk alıştım hiç sıkılmıyorum çok hızlı geçiyo zaman komşuluk falan yapıyorum tam ev kadını oldum sorma:KK1:

aa süper ozaman sıkılmazsın işte. beni sarmadı ev 2 çocukla bile vakit geçirmek zor oldu hep aynı şeyler geldi yaptıklarım ev sil süpür çocuk bak tamam çocuk bölümü güzelde sinirlerim yıptrandı. iş ve ev zor olsada bana iyi geliyor alışmışım dışarda olmaya:)))))

olsun kimse olmasın arada yazıp çıkıyorum valla yindede iyi geliyor bana burası.
yamanım nasıl damadımın resimlerini göryorum süper bişey olmuş birce maşallah. sırf yanak bizimkiler he.
aşşa ticker a baktıkça mutlu oluyorum doğacak diye beklerken 10 aylık olmuş bebişimiz. nice aylara yıllara hayırlısıyla inşallah.
ben artık akşamları bile face e giremez oldum işlerimi yetiştiremiyorum ya. tam uyutup gireyim diyorum evi toplamak hazırlanmak yetiyor valla. bide bilgisayar arızalı 1 yazıp 5 dk. bekliyorum felan arada kaçamak yapıp kendime zaman ayırırsam girerim cnm. selamlar herkese....

ben de eskisi gibi giremiyorum. yarım gün çalışıyorum, annem de bende kalıyor ama işim hiç bitmiyor yine de. bir de geceleri sürekli uyanıyor yaman, sabah ombi gibi gidiyorum okula.

yanaklarını herkes çok seviyor sıpanın:) duru'mu da özledim koymadın ne zamandır fotoğraf.

sen bi gittin topikten bir daha haber alamadık. nasılsın. bebişler çok iyi maşallah sübhanallah. arada nane oluyorlar. ben gece çok uyanıyorum memden başka bişey istemiyor ver memeyi sabaha kadar emer. emzik gibiyim. kilo konusuna gelince 18 kilo verdim 5 kilo fazlam kaldı hiç diyet felan yapmadım emziriyorum hala ve çok koşturuyorum ondan sanırım.
bende 18 kilo verdim nasıl verdim anlamadım bile
aa süper ozaman sıkılmazsın işte. beni sarmadı ev 2 çocukla bile vakit geçirmek zor oldu hep aynı şeyler geldi yaptıklarım ev sil süpür çocuk bak tamam çocuk bölümü güzelde sinirlerim yıptrandı. iş ve ev zor olsada bana iyi geliyor alışmışım dışarda olmaya:)))))

hangisi iyi geliyosa onu yapmak lazım tabi allah kuvvet versin hem çalış hem evine bak

ben de eskisi gibi giremiyorum. yarım gün çalışıyorum, annem de bende kalıyor ama işim hiç bitmiyor yine de. bir de geceleri sürekli uyanıyor yaman, sabah ombi gibi gidiyorum okula.

yanaklarını herkes çok seviyor sıpanın:) duru'mu da özledim koymadın ne zamandır fotoğraf.

emen çocuklar böyle galiba ömerde saat başı kalkıyo bizim ailede hiç bi çocuk böyle kalkmazdı ama hiçbiri emmiyodu

bende aynen zombi gibiyim. akşam 11 e kadar acayip bir koşuşturmam var sonrada duru habire uyanıyor sabah nasıl oluyor anlamıyorum zaman acayip hızlı geçiyor.
fotoğraf koyamadım valla çekemiyorum ki yaa çekince koyarım gelinini:)

bende 18 kilo verdim nasıl verdim anlamadım bile

hangisi iyi geliyosa onu yapmak lazım tabi allah kuvvet versin hem çalış hem evine bak

valla galiba yoğunluktan şikayet etsemde koşuşturmak iyi geliyor evdeyken saçımı bile tarayamazdım:) böylede garip huyum var.

öykümle konuştum sabah ben face bile fazla giremez oldum özlüyorum ama sizleri:) burayada bakıp çıkıyorum kimse olmayınca.

emen çocuklar böyle galiba ömerde saat başı kalkıyo bizim ailede hiç bi çocuk böyle kalkmazdı ama hiçbiri emmiyodu

ipek benim 2.çocuğum eylülde ben gece kalkmazdım 12 saat uyurdu yavrum. ama bu fena bişey yaygara kız sadece. kucağama alınca omzuma yatıp uyuyor yatağıma alıyorum valla yapacak bişey yok sabah kalkamıyorum yoksa yat kalk mahvoluyorum.

benimki doğduğundan beri aynı, hep çok uyanıyor. emmeyi bırakınca düzelecek herhalde.

evet benimkide öyleydi hep öyle:))) emmeyle alakalı zaten. aman nasılsa büyüycekler şunun şurasında 1 sene daha zorlar sonrasında kucağına gelmek bile istemiyorlar. tadını çıkarmak lazım.

eğer akşamları yemeği güzel yemezse emzirip saat 11 gibi de aptamil 3 veriyorum sanki içmemiş gibi 2 saat sonra yine ağlayarak uyanıyor. hatta kaldırırken bile geğiriyor aslında aç değil yaygara.emzik gibi kullanıyor

evet benimkide öyleydi hep öyle:))) emmeyle alakalı zaten. aman nasılsa büyüycekler şunun şurasında 1 sene daha zorlar sonrasında kucağına gelmek bile istemiyorlar. tadını çıkarmak lazım.

öyle valla. zaten arada biraz fazla uyuyacak olsa ben uaynıyorum bir şey mi oldu diye:) ben de gece yanıma alıyorum ege. dediğin gibi ya kalk yat kalk zor geliyor. zaten yatağa gelene kadar ağlıyor sıpa.

birce 9.ayda kan idrar tahlilleri istedilermi sizden. bizden istediler yaptırdık çok şükür demiri kesti. artık o iğrenç damla yok. zaten çeyrek şişe anca verdim. pekmez koyuyoruz kahvaltısına hergün

birce 9.ayda kan idrar tahlilleri istedilermi sizden. bizden istediler yaptırdık çok şükür demiri kesti. artık o iğrenç damla yok. zaten çeyrek şişe anca verdim. pekmez koyuyoruz kahvaltısına hergün

canım ben epeydir götürmüyorum doktora. bu ay götüreceğim aslında ama erteleyip durdum. demiri ben de çok az verdim. pekmezi de aklımıza geldikçe veriyoruz. kahvaltıyı bulamaç veriyorum ben, pekmezi ayrı kaşıkla veriyorum.

canım ben epeydir götürmüyorum doktora. Bu ay götüreceğim aslında ama erteleyip durdum. Demiri ben de çok az verdim. Pekmezi de aklımıza geldikçe veriyoruz. Kahvaltıyı bulamaç veriyorum ben, pekmezi ayrı kaşıkla veriyorum.

bu yazıyı okuyunca aklıma eskiden dr gidesim geldi dediğin günleri anımsadım.
Hatta habire dr gittiğin için kızıyordum ben ayda bir anca görüyorum diye. Ne günlerdi ya. Bazen eskileri okuyup gülüyorum kendi kendime.

Son düzenleme:
aslında bulamaç vermek daha içime sindiriyor sanki daha iyi yemiş gibi geliyor bana..
bende pekmezi bulamaca katıp veriyorum artık cevizde koyuyoruz günaşırı. somon balığına geçtik 3 haftadır yiyor. ben kuzu ciğeri yapmak istiyorum çok iyiymiş ama daha deneyemedim

evet ya ne çok doktora gittim doğurana kadar:)) zaman çok çabuk geçmiş. ben de bakıyordum bir ara, özlüyorum o günleri. dün gece karşı komşum bebeğini getirdi boğulacak gibi oluyor diye, 2 aylık bebek, kucağım aldım o bile çok garip geldi. bizimkiler ne kadar büyümüş.

öyküm de az giriyor sanki face'ye. ben mi denk gelmiyorum ki

aslında bulamaç vermek daha içime sindiriyor sanki daha iyi yemiş gibi geliyor bana..
bende pekmezi bulamaca katıp veriyorum artık cevizde koyuyoruz günaşırı. somon balığına geçtik 3 haftadır yiyor. ben kuzu ciğeri yapmak istiyorum çok iyiymiş ama daha deneyemedim

bana da bulamaç garip geliyor:) gerçi yemiyor benimki öyle o yüzden de vermiyorum. tavada yapıyor annem yumurtasını, öyle daha iyi yiyor. cevizi de meyvelerine koymaya başladım ben. balık biz ne yersek onu yiyor:) somon mu iyiymiş bebekler için?

evet ya ne çok doktora gittim doğurana kadar:)) zaman çok çabuk geçmiş. ben de bakıyordum bir ara, özlüyorum o günleri. dün gece karşı komşum bebeğini getirdi boğulacak gibi oluyor diye, 2 aylık bebek, kucağım aldım o bile çok garip geldi. bizimkiler ne kadar büyümüş.

öyküm de az giriyor sanki face'ye. ben mi denk gelmiyorum ki
,
çocuklar büyüdükçe fazla uyumuyorlar artık işler var aslı var dersi felan oda fazla giremiyor.

X