2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar nasılsınız... burayı çok boşluyoruz bence de... sonunda ben de face.e gidicem galiba... ama face.e takılırsam daha başa çıkamam diye gitmiyorum... yani başka gruplara da...

merhaba gülsüm facede takibi nasıl yapıyoruz bende ekleyim

selam kızlar nasılsınız... burayı çok boşluyoruz bence de... sonunda ben de face.e gidicem galiba... ama face.e takılırsam daha başa çıkamam diye gitmiyorum... yani başka gruplara da...

Git git sende git hepiniz gidin zaten kimse kalmadı:KK19:

hoşgeldin eymenim,bende burayı senin gibi geç farkettim ama çokta faydalandım.benm oğlumun ismide eymen efe,ismin bana çok şirin geldiii bu yüzden:KK1:

ne güzel adaşlar demek ki :) ben de çok faydalanıyorum yaa :KK52: hatta annem yeni annesin nerden biliyorsun bebeklere dair bukadar şeyi diyor :KK1:

slmmmm kizlarrr nasilsiniz bebisler nasil kac haftadir yazamadim:26: ben spiral taktirdim bebegim 64 cm 6.200 gr. emziriyorum devamli ama havuc verdim gecenlerde,benimki dönüyo yere yatirinca ve artik oyuncaklarla cingiraklarla oynamaya basladi disleride görünüyo artik acayip sesli gülüyo veeeeeeeeeeeeee aglarken de an-ni diyooo baba de oglum diyorum guu guu diyo:KK1::KK1:

slmmmm kizlarrr nasilsiniz bebisler nasil kac haftadir yazamadim:26: ben spiral taktirdim bebegim 64 cm 6.200 gr. emziriyorum devamli ama havuc verdim gecenlerde,benimki dönüyo yere yatirinca ve artik oyuncaklarla cingiraklarla oynamaya basladi disleride görünüyo artik acayip sesli gülüyo veeeeeeeeeeeeee aglarken de an-ni diyooo baba de oglum diyorum guu guu diyo:KK1::KK1:

guu guu hı oda guzell benımkı baba hastası babayı gorunce nasıl cılve yapıyor :KK60:

kızlar temmuz 1 de doğum yaptım yani haziran anneside sayılırım
ama bizim topikte tat tuz kalmadı herkes faceye kaydı ben inatla geçmiyorum ama bişeyde öğrenemiyorum haliyle...hem siz benden bikaç hafta önce olduğunuz için daha iyi öğrenirim..
bikaç sorum olcak....
bebeğim haftaya 4. ayını dolduryo ama sadece 6 kilo...zayıf geliyo bana...sadece anne sütü alıyor ama günde 350 cc yi geçmez içmiyor sütümü eskisi gibi...bende bugün ek gıda olarak muhallebiye geçtim..kızım hazırdı çünkü ve kilo alamıyordu...sizden ek gıdaya geçen varmı...ilk olrak ne ile kaç öğün başladınız...kilo alımı arttımı...gaz yaptımı...
benim kızımda 2 günde 1 kaka yapıyor..

merhabalar,
ben de haziran annesiyim.kızıma ek gıda olarak elma veya armut başladım.1-2 günde bir, yarım dilim olarak veriyorum.sütüm azaldı benim de malesef.kızım 6.500 gr. geldi.
bundan sonra gelişimi için yeterli olmayabilir sütüm.
konuyu takip ediyorum ama katılmam zor görünüyor.kızım bu ara mızmız.

benim kızım önceden hergün yapardı şimdi ise 2 günde bir yapıyor.evet canım emziriyorum.ama akşamları 1 ufak biberon pirinç maması veriyorum.(bebelac)sütüm azallıyor sanırım kızım saatlerce meme başında emiyor,doymuyor.

merhaba gülsüm facede takibi nasıl yapıyoruz bende ekleyim
bilmiyorum canım, geçmeyi düşünmüyorum ben... zaten nette çok vakit kaybediyorum bi de face.e bulaşmayayım :KK53:

Git git sende git hepiniz gidin zaten kimse kalmadı:KK19:
gitmedim kısssss burdayım ama sen nerlerdesinnnn

ne güzel adaşlar demek ki :) ben de çok faydalanıyorum yaa :KK52: hatta annem yeni annesin nerden biliyorsun bebeklere dair bukadar şeyi diyor :KK1:
aynen canım, hamilelikte herkes burdayken bi sürü şey öğreniyoduk ama herks face.e geçince burası çooook yavaşladı artık gelişimleri kaçırıyoruz

sağol canım iyiyiz sen nasılsın... ben daha pek bişi cvermiyorum... 5 ay bitti bizim de... ama dönmüyo... ayaklarını kaldırıp bakmaya çalışıyo... b harfini tükürerek çıkarıyo bu aralar.. çok tatlı oluyo... erken dillenmiş maşallah...

arkadaşlar bebeşiniz kaç günde bir kaka yapıyor?
her gün yapıyo...

önceden her 10 günde bi yapardi doktora gittim emziriosan normal dedi ama simdi her 3 - 4 günde bi yapiyo. emziriyo musun sen
10 gün müüüüüü? ben de emziriyorum 2 günü geçmedi hiç...

kızlar temmuz 1 de doğum yaptım yani haziran anneside sayılırım
ama bizim topikte tat tuz kalmadı herkes faceye kaydı ben inatla geçmiyorum ama bişeyde öğrenemiyorum haliyle...hem siz benden bikaç hafta önce olduğunuz için daha iyi öğrenirim..
bikaç sorum olcak....
bebeğim haftaya 4. ayını dolduryo ama sadece 6 kilo...zayıf geliyo bana...sadece anne sütü alıyor ama günde 350 cc yi geçmez içmiyor sütümü eskisi gibi...bende bugün ek gıda olarak muhallebiye geçtim..kızım hazırdı çünkü ve kilo alamıyordu...sizden ek gıdaya geçen varmı...ilk olrak ne ile kaç öğün başladınız...kilo alımı arttımı...gaz yaptımı...
benim kızımda 2 günde 1 kaka yapıyor..

selam canım.. bizde de face kopardı olayı... doktor kontrolüne gitmiyo musunuz... doktorun takibi önemli bence... her ay artıyo mu kilosu... sık sık açlıktan ağlıyo mu.... ek gıda topiklerini de takip edebilirsin

MRB GÜLSÜM
kızım 1. ay güzel kilo aldı ama 2. ayda azaldı 3. ayda dahada azaldı ve en son 1 buçuk ayda 400 gr aldı...çok az..halbuki sütümde var ama içmiyor...
ek gıda topiği nerde canım beslenme bölümündemi bir bakayım...sizden ek gıdaya geçen yokmu..

merhabalar ya bebeklerden nete bakmaya fırsat kalmıyorki zaten benimki gündüz uykuyu bilmiyor çok zor eğer ablamız benden önce başına geçmese uykuya devam ediyor emip ama ablamız sabahçı bütün gün evde dyebiliriz öğlen hemen oluyor kucagında gezdirse hırpalasa başka bişe degil zaten bizim bebekte fazla kilo almadı 6200 anca olmuş boy 64cm zayıf aşı olurken bir bebek geldi benim bebegimle aynı gün doğmuş ama kız benim kini ikiye katlar benimki onun yanında 1 ay küçük gibi duruyordu biraz üzüldüm ama kucakta gezmekten kilo alamadıki bebek tam bir babacı oldu akşamları onu görünce deli oluyor ablamız böyle değildi babası almasın ağlıyor gözünün içine bakıyor beni al diye kendini atıyor bu kız fena olucak babımızın da hoşuna gidiyor pek taraftar değildi ikinci çocuğa kız olacağını duyunca biraz bozulmuştu ama şimdi oda deli oluyor akşamı zor ediyor ben seni nasıl bırakıpta gidicem kızım diye
birde ek gıda için erken değilmi arkadaşlar ya ben büyük kızıma 6aylık olmadın hiçbirşey vermemiştim herşeyi de yiyor peynir ve zeytin dışında bütün sebzeleri yer bundada vermeyi düşünmüyorum sağlık ocaındaki dr ver dedi ama vermem

Mrb armasalar bende Haziran annesiyim.bebeğim 4.ayını bitiriyor doktorum ek gıda 6 aya kadar verme dedi çünkü geçenlerde milupa aptamil pirincim verdim bebeğime acaip alerji yaptı...heryeri kipkirmizi kizardi doktor atarax ilac verdi vegecti Allah'a şükür ...umarım 6 aya kadar şutum yeter:KK43:

MRB GÜLSÜM
kızım 1. ay güzel kilo aldı ama 2. ayda azaldı 3. ayda dahada azaldı ve en son 1 buçuk ayda 400 gr aldı...çok az..halbuki sütümde var ama içmiyor...
ek gıda topiği nerde canım beslenme bölümündemi bir bakayım...sizden ek gıdaya geçen yokmu..

geçenler vardır... kilo alımı az olunca 4.ayda geçiliyor diye biliyorum... bizim kilomuz iyi doktor 6.ayda geçin dedi.. şimdi az az tattırıyorum... ek gıda topiği çok var canım... googla ek gıgda kadınlsr kulubu yaz çıkar...

X