2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada kızıma nazar değdi hiç ağlamayan bebek bugün uyandıgından beri ağlıyor ağrısı oldugunu sanmıyorum kucagıma alınca duruyo çünkü aç olmasına ragmen yemiyo uykusu var gözler kapanıyo uyumamak için direniyor bugün arkadaşlar geldi onlar gelene kadar yatagında kendi kendine oynuyo gığıldıyodu dua filan okudumda öyle uyudu şimdi çok şükür

bizde bi cemiyete gidelim akşama ağlamyan kızım ortalığı yıkıyo ağla ağla iki gündür gezmelerdeyiz ve iki gündür çok keyifsiz kızım ..bende okuyorum zaten bi yere gitmeden daha nzar değiyo hemen çünkü

selam kızlar nasılsınız... napıyo bebişler... biz kafamızı kaldırıp kalkmaya çalışıyoz... çok az ek gıda tadıyoz... demir ilacına başladık ama sevmiyoz... bugün ankara karanlık... evimiz soğudu baya... kombiyi açsak mı bilmem...

iyiyiz canım sen nasılsın giremiyorum bu ara ya ..evler soğudu canım biz yaktık dün kombi :1bende yediğim şeylerden parmak ucunda tatdırıyorum inş sütüm yettiği kadar tek anne sütü olmadı takviye :KK1:ama size tavsiyem hazır mama alıpp vermeyin kızlar illa katkı maddesi oluyo kendiniz yapın inş ben öyle yapıcam :81:

iyiyiz canım sen nasılsın giremiyorum bu ara ya ..evler soğudu canım biz yaktık dün kombi :1bende yediğim şeylerden parmak ucunda tatdırıyorum inş sütüm yettiği kadar tek anne sütü olmadı takviye :KK1:ama size tavsiyem hazır mama alıpp vermeyin kızlar illa katkı maddesi oluyo kendiniz yapın inş ben öyle yapıcam :81:

sağolasın karşılaşamadık bi... iyiyiz çok şükür... yaktık biz de kombiyi... inş yapabiliriz mamalarını... salı günü kayınvalidemler geliyo, herhalde pek giremem ama duruma göre girerim yine...

sağolasın karşılaşamadık bi... iyiyiz çok şükür... yaktık biz de kombiyi... inş yapabiliriz mamalarını... salı günü kayınvalidemler geliyo, herhalde pek giremem ama duruma göre girerim yine...

evet canım ya iki muhabbet edelim diyorum olmuyo ..ben kitap alıcam inş en yakın zamanda ismarladım gelicek çok güzel tarifler varmış ..kalıcaklar mı canım ?

benimkide uzun süre uyumuyor cnm ama ayağında çok bekletme bence beşiği sallanıyorsa yattığı yerden pişpişle biraz. kilo alımı konusunda maşallahı var benimki tombik ama ben hazır mama da veriyorum sütüm az geliordu pek emmiyor artık beni sağıp veriyorum genelde ama çok az çıkıyor.

evet canım zor oluyor ayakta bende vazgeçtim alışırsa yanarım zaten kucak çocuğu birde ayak çocuğu olmasın.benim kızda 2.aydan sonra mememi almamaya başladı bende sağarak veriyorum günde 1 kerede mama veriyorum dr.um 4.aydan sonra ek gıdalara başlarız dedi bakalım bu ayın 22sinden sonra vermek istiyorum.
sen kaç saatte bir sağıyorsun.ben 3 saatte bir sağıyorum ona yetiyor dolaba hazırlıyorum ordan çıkarıp ısıtıp veriyorum.

slm canım benim sıpada öyle arabasına yatırıyorum kalkmaya çalışıyo bende yarım yatış şekline getiriyorum hanımefendi yatmayı pek sevmiyo bizde başladık dr muz dedi başla diye az önce yoğurt tattırdım öğlende şeftali vermiştim dr muz bide vitamin verdi onu da veriyorum alıyo kızım :nazar::nazar::nazar::nazar:

mrhb kızlar sizin bebişler haziran kaç doğumlu birde çok erken değilmi drmu önerdi ek gıdaya geçmek için

herkese günaydın demek isterdim ama kimsecikler yok:KK43:(:-)5::KK5:

buralar bu saatte dolar taşardı. bende gerçi şimdilerde giremiyorum ama özledim sizleri. kızımı uyuttum birisinide okula yolladım bende yayılıyorum:) hadi kolay gelsin

yakalayamamışım seni :KK43:
her zaman bakamıyorum maalesef. buranın eski kalabalık günlerini, yaptığımız sohbetleri çok özledim.

slm kızlar bende haziran annesiyim ara sıra yazıyorum neyse kızlar ya aranızda adet gecikmesi yaşayan var mı yoksa korktuğum şey başıma mı gelecek çok endişeliyim lütfen cvp :18::18::18::18::18::18::18::18:

slm kızlar bende haziran annesiyim ara sıra yazıyorum neyse kızlar ya aranızda adet gecikmesi yaşayan var mı yoksa korktuğum şey başıma mı gelecek çok endişeliyim lütfen cvp :18::18::18::18::18::18::18::18:

selam. doğumdan sonra regli oldun mu? hiç olmadıysan normal bir durummuş.

kolay gelsin canım ne diyim bende işe girmeyi düşünüyorum ocak ayı gibi kızıma da annem bakıcak büyük ihtimalle bakalım hayırlısı

hayırlısı olsun canım. anneler sağ olsunlar onlar olmasa ne yapardık.
Allah razı olsun hepsinden.

X