2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyiyiz canım sen nasılsın ?yaz tatili ve ramazan teleşı evet ama herkes facede ondan kişmse yok buralarda ..

arkamızdan epey kaynatmışsınız
ama günahımızı alıyorsunuz
kimse aman aman pc nin başına oturamıyoki
bebekler bizi böle yaptı

arkamızdan epey kaynatmışsınız
ama günahımızı alıyorsunuz
kimse aman aman pc nin başına oturamıyoki
bebekler bizi böle yaptı

kaynattk valla gördüğün gibii :76: sizde her bulduğunuz fırsatta buraya gelin faceden öncee napalımm zaten bebekpoyraz küstüü gitti söliim

canım Efe nasıl iyice toparlanmıştır inşallah
nerdesin sen bakiim kaçak yoksa faceci mi oldun sende
canım dün iftara davetliydik ondan gelemedim, gece de oğlum çok geç uyudu, 15 dk dinleneyim derken sahura kalkamadık yarın da kalabalık misafirim var ama sen de olmuyorsun zaten gündüzleri buralarda

kızlar bebğim gaz sancısından kıvranıyor ne yapacağımı şaşrdım. neo baby ve sab veriorum ama pek faydası olmuyor.. napıcam ben ((

kızlar bebğim gaz sancısından kıvranıyor ne yapacağımı şaşrdım. neo baby ve sab veriorum ama pek faydası olmuyor.. napıcam ben ((

canım ben de senin dediğin ilacı biliyorum, keşke bu gaz sancısını kesiveren bi yöntem olsa. bi arkadaş yazmıştı, 1 çay kaşığı çörekotunu yakmadan kavuruyorsun. sonra dövüp toz haline getiriyorsun. daha sonra 1 kahve fincanı suyla toz haline getirdiğin çörekotunu 1 taşım kayanatıyorsun. bu karışımdan (dinlendirdikten sonra) 1 çay kaşığı bebeğine veriyorsun. bi dene istersen. ben bi de arda bir 1 çay kaşığı çörekotu yutuyorum kendim, bebekte gaz olmasın diye. bu arada kendi yediklerine kimyon katarsan o da yardımcı olabilir gaz sorununa, geçmiş olsun canım

canım gündüzleri eşim bilgisayarı büroy agötürüyo ondan yoksa olmaz mıyım sende tutuyo musun ?hmm bizi ne kimse çağırdı nede ben bu sene misafir alabilirim hiçç güvenemiyorum kızıma

kimyonun faydası oluyo mu canım ? bende arada çörek oto yutayım bakalım şifa ya çörek otu iyi gelebilir gerçekten

kaynattk valla gördüğün gibii :76: sizde her bulduğunuz fırsatta buraya gelin faceden öncee napalımm zaten bebekpoyraz küstüü gitti söliim

kaynatırsanız kaynatın

siz böle kaynatmaya devam ettikçe biz daha çok geliriz
poyraz bana küsmez biz telde konuşuyoruz artıkın onunla

kimyonun faydası oluyo mu canım ? bende arada çörek oto yutayım bakalım şifa ya çörek otu iyi gelebilir gerçekten

canım yemeklere kimyon koymak gazı önlüyormuş biraz... çörekotu da her derde deva bir şey, aslında k.validem ezilmiş çörekotu vermişti bir zaman bana ama onu yutamamıştım. ezilmişi daha iyi olabilir:82:

canım iyi tatiller, iyi eğlenceler, sen de iyi bak kendine ve minnaklarına

canım bir de ramazan telaşı eklendi ya:)
Fukukum hoşgeldin sen de canım... kız mı erkek mi seninki?
hey allah razı olsun hiç kimse beni farketmedi sanmıştım benimki kız 2 oglum vardı bu üçüncü adı fatma hümeyra beni gördügün için saol hayırlı ramazanlar

yerim lan senin sinirini dünürüm benim

al bak gör damadını sakinleşirsin belki

Eklentiler

• $mrv.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 35
arkadaşlar merhaba,
bodrummmmmm nasılsınn bebeğimiz nasıl???

hoşgeldin bodrumm nasılsın ?bebeğin nasıl oldu inş iyidir

kızlar cok saolun şimdilik ii cok şükür..işte toparlanmaya calışıyoruz..biraz huysuzuz ama buna şükür...öpüyorum hepinizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…