2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

vay pıtırcık vay o seni uyutmaya çalışıyo he :KK9:
oğlana nazaran kızım maşallahlık vallahi :nazar:
zeytin yağı yada bebek yağı ile göbeğine dairesel hareketlerle masaj yap ince bi tülbentle sar göbüşünü
ayaklarından tutup dizleri karnına gelecek şekilde ileri ittirip sporunu yaptır
rezene verebilirsin ascık iyi gelir kuzuma

inan ki ben uyuyorum zaten yakında o beni sallıcak:KK1:şuanda gobişinde var ince bez elimlede yapıyorum masaj o sporuda yaptık ama çıkaramıyoruz teyzesi :KK50: en iyisi rezene verimm kuşuma azcık dediğin gibi inş iyi gelir :KK16:

hatun dellendi :KK60:
tamam canım sakin olcanım
geçti geçti herşey bak kk dasın :KK60:
sen değiiiil seni bu hale koyanlar utansın :KK60:

amannnnn ne dellenmesı herkes her ıstedıgını yapmakta özgurdur dımı... mıllletın facesı varsa benımde kk var kocam ızın vermıyor eger face alırsam hakkımda yakalama emrı cıkartacakmıs bende kötü olamam askıtomla dimi.. :KK60:En Büyük KK:KK47:

Son düzenleme:
inan ki ben uyuyorum zaten yakında o beni sallıcak:KK1:şuanda gobişinde var ince bez elimlede yapıyorum masaj o sporuda yaptık ama çıkaramıyoruz teyzesi :KK50: en iyisi rezene verimm kuşuma azcık dediğin gibi inş iyi gelir :KK16:

:KK1::KK1::KK1:
hadi inşallah iyi gelir dene bakalım
1 yöntem daha var alttan gaz iyice sıkıştırmışsa popo derecesi kullanmakta gazın çıkmasına yardımcı oluyo
inşallah gerek kalmaz tabi :KK53:

amannnnn ne dellenmesı herkes her ıstedıgını yapmakta özgurdur dımı... mıllletın facesı varsa benımde kk var En Büyük KK:KK47:

:13: işte o kadderrrrr :)))))))
merak etmeyin dolup taşar burası zamanla
gören gelir, izinde tatilde olanlar dönünce gelir dolar buralar yine

amannnnn ne dellenmesı herkes her ıstedıgını yapmakta özgurdur dımı... mıllletın facesı varsa benımde kk var kocam ızın vermıyor eger face alırsam hakkımda yakalama emrı cıkartacakmıs bende kötü olamam askıtomla dimi.. :KK60:En Büyük KK:KK47:

aynen öyle yapıyolarda zaten :63: boşver kız onları gitsinler facelerine biz bize yeteriz hıhhh..ay ya benm kocişte izin vermiyo napsak bu kocişlerii :KK1:

aynen öyle yapıyolarda zaten :63: boşver kız onları gitsinler facelerine biz bize yeteriz hıhhh..ay ya benm kocişte izin vermiyo napsak bu kocişlerii :KK1:

valla ben sıkayetcı degılm benım facem de kocişimmmm her seyımdee :21:beğenilerimi ve yorumlarımı ona yapıyorumm :KK23::KK9::KK17:

Son düzenleme:
kızlar selamlar...burda kimseler kalmamış bugün ben de facee request gönderdim..ya benim oglan ilk günler sma gold maması yiyodu o cok kaka yaptı bıraktım, şimdi bi haftadır pre-aptamil kullanıyorum ama bu da aşırı gaz yaptı..sma gold hiç bukadar gaz yapmıyodu yine ona dönebilirim..önerilerinizi bekliyorum en iyi mama hangisi?

bizim doktor sma ile hipp organik tavsiye etmişti eşim gitmiş aptamil 1 almış fazla vermiyorum gerçi takviye ama memnun değilim yinede gaz yapıyor ve kakası katılaşıyor..

kızlar selamlar...burda kimseler kalmamış bugün ben de facee request gönderdim..ya benim oglan ilk günler sma gold maması yiyodu o cok kaka yaptı bıraktım, şimdi bi haftadır pre-aptamil kullanıyorum ama bu da aşırı gaz yaptı..sma gold hiç bukadar gaz yapmıyodu yine ona dönebilirim..önerilerinizi bekliyorum en iyi mama hangisi?

mrh bende pre aptamil kullanıyorum gaz yapıyor ama memnunum ben yinede.

1 haftalık iznimize çıkıyoruz biz kızlar
izin dönüşü görüşürüz inşallah
allaha emanet olun hepinizi ve yeğenlerimi öpüyorum :KK3::KK16:

bende aptamil kullanıyordum dr.gittik aptamil AR önerdi onu kullanıyorum çok memnunum yanında sap simplex kullanıyorum gayet iyi tavsiye ederim inş.sizede yarar

selam kızlar nasılsınız... yaz olunca herkes gezmede tatilde... inş kışa doğru toplaşırız...

1 haftalık iznimize çıkıyoruz biz kızlar
izin dönüşü görüşürüz inşallah
allaha emanet olun hepinizi ve yeğenlerimi öpüyorum :KK3::KK16:
canım iyi tatiller, iyi eğlenceler, sen de iyi bak kendine ve minnaklarına:KK3:

selam kızlar nasılsınız... yaz olunca herkes gezmede tatilde... inş kışa doğru toplaşırız...
canım bir de ramazan telaşı eklendi ya:)
Fukukum hoşgeldin sen de canım... kız mı erkek mi seninki?

X